aplikace

7 nejlepších emulátorů sega android v prosinci 2017

SEGA je známá jako jedna z nejlepších retro konzolí všech dob. Pro vaši nostalgii je toto 7 nejlepších emulátorů SEGA Android v prosinci 2017, které musíte hned teď vyzkoušet.

Kdo je generace 90. let, která nezná tuto retro herní konzoli? SEGA vlastně konkurent Super Nintendo Entertainment System (SNES) přes konzoli SEGA Genesis. Hráli jste někdy na této konzoli chlapi?

Nyní se pro ty z vás, kteří chtějí nostalgii, zdá, že to bude snazší díky smartphonu s Androidem. Můžete hrát hry ze staré školy, tady to je 7 nejlepších emulátorů SEGA Android v prosinci 2017, kterou musíte vyzkoušet.

  • 7 nejlepších emulátorů Android PSP listopad 2017
  • 20 nejlepších emulátorů Android 2021 pro PC a notebooky, nejlehčí!
  • 10 nejlepších emulátorových her pro Android 2017

7 nejlepších emulátorů SEGA Android v prosinci 2017

1. AndroGens

Zdroj fotografií: Foto: uptodown.com

AndroGens je emulátor SEGA Android, který prokázal svůj výkon. Podpěra, podpora 99,9% všechny hry SEGA jsou lepší než většina emulátorů.

Aplikace vyvinutá společností Tizmo Play je také již nějakou dobu k dispozici v obchodě Google Play. Právě jsem dostal aktualizace, samotný AndroGens byl dokonce stažen více než 2 miliony krátchlapi.

Aplikace prohlížeče TizmoPlay STAŽTE

2. Classic Boy (emulátor)

Zdroj fotografií: Foto: makeusof.com

Klasický chlapec nejen že jej lze použít k hraní her konzole SEGA Genesis. V této aplikaci můžete hrát také hry pro PlayStation 1, Nintendo 64, GameBoy Advance a mnoho dalších.

Classic Boy sám byl vyvinut Přenosný Android. Nyní s podporou mnoha konzolí vás samozřejmě více uspokojí nostalgie po retro hrách.

Přenosné aplikace pro prohlížeč Android STAŽTE

3. Emulátor Matsu PSX – Multi Emu

Zdroj fotografií: Foto: apk-dl.com

I když má název PSX Emulator, Matsu také podporuje téměř všechny staré konzole. Počínaje SNES, GameBoy Advance až SEGA Genesis.

Nemusíte si dělat starosti aktualizace který je dán MXE Studio jako vývojář Matsu. Protože kromě toho, že je pilný aktualizaceV budoucnu bude Matsu podporovat konzoli Nintendo DS na PlayStation Portable.

Apps Productivity Studio MXE KE STAŽENÍ

4. MD.emu

Zdroj fotografií: Foto: youtube.com

MD.emu by mohl být nejlepší emulátor SEGA Genesis doporučený pro vás. Tato aplikace také open source takže jej lze upravit podle vašich potřeb.

Aplikace vyvinutá společností Robert Broglia Podporuje podpůrné funkce, které opravdu potřebujete. Počínaje podporou gamepadu pro Android až po možnost vstoupit cheaty lol. Bude to větší zábava.

Robert Broglia Aplikace pro prohlížeč STÁHNOUT

5. RetroArch

Zdroj fotografií: Foto: uptodown.com

RetroArch jedná se o emulátor, který podporuje více herních konzolí najednou. Pro samotnou konzoli SEGA můžete hrát Master Drive, Genesis, SEGA DC, Game Gear a 32X pouze v jedné aplikaci.

Zdarma ke stažení, vyvinutý RetroArch Libretro má základní funkce, jako je ukládání do cheatů. Před použitím RetroArch však musíte provést některá nastavení.

Aplikace Produktivita Libretro KE STAŽENÍ

6. GENPlusDroid

Zdroj fotografií: Foto: crackberry.com

GENPlusDroid je emulátor SEGA Android, který lze použít téměř na všech chytrých telefonech. Tato aplikace podporuje začátek od Android 2.0 lol.

Vyvinuté aplikace Halsafar má velmi zajímavé vlastnosti. Můžete použít gamepad pro Android a tak dále. Můžete také hrát ve dvou lidech prostřednictvím režimu pro více hráčů.

Halsafar Browser Apps STÁHNOUT

7. Retro emulátor

Zdroj fotografií: Foto: apk-dl.com

Retro emulátor nabídka uživatelské rozhraní jednoduché, které maximalizuje herní zážitek. Tato aplikace také podporuje použití na chytrých telefonech a tabletech.

Pro ty z vás, kteří si chtějí jen zavzpomínat, byl vyvinut emulátor SEGA Skupina Melword toto stojí za zvážení. Díky 16bitové grafice vám bude jistě chybět chlapi.

Prohlížečové aplikace MELWORD GROUP LP STÁHNOUT

Toto je 7 nejlepších emulátorů SEGA Android v prosinci 2017, které musíte vyzkoušet. Se všemi výhodami si samozřejmě stačí vybrat, který z nich vyhovuje vašim potřebám. Máte nějaká další doporučení? Pojď podíl ve sloupci komentářů níže.

Přečtěte si také články o Emulátory nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.