Software

Báječné! Toto jsou 4 aplikace, díky kterým může váš Android mluvit

Jednou ze zajímavých funkcí smartphonů je, že s námi mohou mluvit. To je pravda, žádná lež. Ale aby se to stalo, potřebujete aplikaci. Zde jsou doporučené aplikace, díky kterým může váš Android mluvit

Smartphony jsou v dnešní době velmi oblíbené, má je téměř každý. Důvodem, proč je populární, je to, že je sofistikovaný a má mnoho funkcí.

Jednou ze zajímavých funkcí smartphonů je, že s námi mohou mluvit. To je pravda, žádná lež. Ale aby se to stalo, potřebujete aplikaci. Zde jsou doporučené aplikace, díky kterým může váš Android mluvit!

  • Báječné! Tato aplikace může nahradit funkci 6 dalších aplikací pro Android
  • 5 nejlepších aplikací pro úpravu zvuku v systému Android

Toto jsou 4 aplikace, díky kterým může váš Android mluvit

Zdroj fotografií: Obrázek: MyAPKReview

Aplikace, které mohou přimět váš Android mluvit, známé také jako digitální osobní asistenti. Pomocí této aplikace můžete klást otázky, žádat, aby vám něco připomnělo, žertovat s ním. Doporučení? Tady je...

1. Wake Me Up Asuna

Zdroj foto: Obrázek:

Znáte anime Sword Art Online? Pokud víte, postava Asuny musí být ve vašich očích povědomá. Pomocí této aplikace vás Asuna může probudit každé ráno. A nejen to, Asuna se také postará o to, aby vám ráno nic nechybělo.

Stahování:Wake Me Up Asuna Nejnovější verze

2. Jarvis - Můj osobní asistent

Zdroj foto: Obrázek:

Navíc, pokud rádi sledujete filmy o Iron Manovi, jistě už znáte postavu Jarvise. Sofistikovaný počítač, se kterým lze chatovat jako s člověkem. A zdá se, že váš Android může být také Jarvis. Trik, jednoduše pomocí této aplikace.

Stahování:Jarvis Nejnovější verze

3. Digitální asistentka Cortana

Zdroj foto: Obrázek:

Další přichází od společnosti Microsoft, jedné z největších technologických společností na světě. Není žádným tajemstvím, že každý Windows 10 má digitální osobní asistentku jménem Cortana. Nyní si také můžete vychutnat možnosti Cortany na Androidu.

Stahování:Nejnovější verze Cortany

4. Robin – AI Voice Assistant

Zdroj foto: Obrázek:

Ačkoli to není tak známé, je prokázáno, že tento digitální osobní asistent má mnoho funkcí. Můžete se ptát na různé věci, na vtipy, které jsou připraveny vás pobavit. Tato aplikace samotná byla zkontrolována mnoha lidmi a ukázalo se, že je sofistikovaná.

Stahování:Nejnovější verze Robina

Není to kouzelná aplikace, která dokáže rozmluvit váš android? Přesto se svým chytrým telefonem příliš nemluvte. Pak si budeš zase myslet, že jsi blázen, hahaha. Ach ano, nezapomeňte si také přečíst články související s BitCoinem nebo jiné zajímavé články od Putra Andalas.

Bannery: Tvůrci

ZOBRAZIT ČLÁNEK