Hardware

jak si poradit s vodou zasáhla mobil, aby se úplně nevypnul

Postříkal nebo spadl váš telefon do vody? S jeho zapnutím nespěchejte, proveďte následující způsoby, jak překonat HP zasaženou vodou, aby se váš mobil nezkratoval.

Případy pádu chytrých telefonů do vody často vedou k HP je úplně mrtvý kvůli nesprávné manipulaci. Voda je skutečně děsivým přízrakem pro elektronické zboží, protože může to poškodit okamžitě.

Ale možná stále můžete zachránit HP, které bylo zasaženo vodou, pokud budete postupovat správně.

Jaký druh léčby? Zde ApkVenue zkontroluje, jak se vypořádat s HP, které je vystaveno vodě, než jej zapnete. Vaše HP zaručeně nezemře úplně!

Jak se vypořádat s vodou zasáhl mobil, aby úplně nezemřel

V dnešní době je skutečně mnoho smartphonů, které jsou vodotěsné. Pokud jej však nemáte, nenechte svůj smartphone dopustit zasažen vodou pokud stále milujete své HP.

Ale pokud neopatrně strčíte mobil do vody, možná některé z těchto způsobů můžete udělat pro uložte své HP. Sledujte to hned!

1. Ujistěte se, že je vypnutý

Poté, co mobil dopadne do vody, vás jistě jako první napadne zkontrolovat situaci, život nebo smrt. Ale i když je váš mobil po vystavení vodě stále zapnutý, je dobré jít rovnou vypněte HP.

Protože povaha vody je vždy v rozporu s elektronickými předměty. Čím déle necháte mobil zapnutý, když je v něm voda možnost poškození HP bude ještě větší.

2. Okamžitě vyjměte HP

Účelem vykládání zde není vysunout obsah vašeho smartphonu do nejmenší věci. jestli ty začátečník V případě demontáže smartphonu stačí vyjmout baterii, pokud se nejedná o unibody, nebo ji vyjmout microSD a SIM karta.

Ale pokud jste někdo, kdo zkušenosti s rozebíráním HP, můžete smartphone odebrat jeden po druhém. Pak vše položte na suchý hadřík.

Pamatujte, že pokud chcete smartphone rozebrat, ujistěte se, že rozumíte tomu, co děláte. Ke škodě ani nepřidávejte.

3. Vysušte vnější stranu

Po dokončení vnitřních záležitostí je další věcí, kterou byste měli udělat očistěte a osušte vnější část mobilního telefonu suchým hadříkem. Musíte to dělat pomalu a moc s tím nehýbat.

Pohyb HP v příliš velkém množství vody ve skutečnosti udělá voda se šíří do dalších komponent HP. Určitě to dokonce poškodí váš HP Těžší.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

4. Použijte vysavač

je třeba připomínat, nefoukat smartphone, který je vystaven vodě, protože to bude nutí vodu klesat hlouběji váš smartphone. Vše, co musíte udělat, je použít vysavač k načerpání vody z vašeho smartphonu.

5. Čas to vysušit

Dále musíte opravdu suší Váš HP, než jej znovu použijete. Existují různé metody, které můžete použít, jednou z nich je pomocí vložte svůj mobil do sáčku s rýží.

Proč rýže? Protože rýže je považována za materiál, který může absorbovat vlhkost rychle. Navíc také rýži najdete všude, dokonce i ve vaší kuchyni. Nechte své HP alespoň v rýži 2 až 3 dny Ano.

Nebo, silikonový gel může být také nástrojem pro sušení vašeho mobilního telefonu. Pokud nevíte, co je silikagel, určitě jste při koupi narazil na malý bílý sáček elektronika a boty.

6. Rozhodovací kolo

Poté, co jste provedli všechny kroky, které Jaka uvedla výše, nyní je čas zjistit, zda je váš HP stále použitelné nebo už je rozbitý. Zkuste znovu sestavit HP, které zasáhla voda.

Pokud ano, zkuste restartovat mobil, je stále zapnutý nebo HP je úplně mrtvý. Pokud je mobil úplně mrtvý, stačí jen udělat buďte trpěliví a přijměte realitu že si musíte koupit další HP.

Ale pokud je váš HP stále zapnutý, zkuste to udělat nějaká kontrola jako vyzkoušení obrazovky mobilního telefonu, tlačítek, reproduktorů atd porty který je na vašem HP.

Co nedělat, když se vám telefon dostane do vody?

Poté, co Jaka vysvětlil různé věci, které musíte udělat, když váš mobil zasáhne voda, aby váš mobil úplně nezemřel, je to něco, co je velmi obtížné nemůžeš to udělat. Dobře se podívej chlapi!

1. Jak vždy říkal Jaka, vůbec nikdy zkuste zapnout HP. Protože elektronické zboží je vůči tekutinám velmi „nepřátelské“.

2. Nepřipojujte svůj mobilní telefon elektrická energie.

3. Nemačkejte žádná tlačítka. Jediné tlačítko, které musíte stisknout, je tlačítko vypnout pokud je váš HP stále naživu. Protože čím hlouběji stisknete tlačítko HP, dostat se dovnitř do vody, kterou máš na mobilu.

4. S HP příliš nehýbejte. Protože to způsobí, že se voda v mobilu bude pohybovat a dotýkat se jiných součástí.

5. Nezahřívejte svůj mobilní telefon, například pomocí vysoušeče vlasů nebo trouby. Mějte na paměti, že teplo skutečně poškozuje váš HP. Nedovolte, abyste dokonce způsobili poškození vašeho HP.

To jsou některé způsoby, které můžete použít, pokud HP zasažen vodou vyhnout se HP je úplně mrtvý. Jaka mi připomíná, abych byl vždy opatrný při hraní na mobily, chlapi, musíte si pamatovat také místo a pamatovat si stav svého mobilu.

Nehrajte s mobilními telefony v oblastech plných vody, i když váš mobil není vodotěsný.

Ale pokud si chcete koupit voděodolný mobil, tady je Jakův seznam:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Uvidíme se později!