Clash Royale

nejlepší kombinace karet (battle deck) arena 5 clash royale

Toto je obrázek nejlepší kombinace karet v Arena 5 Clash Royale. Nejsilnější formace bojových palub v Arena 5 Spell Valley.

Hledáte nejlepší kombinaci karet pro použití v Arena 5 Clash Royale? Zde mám několik příkladů obrázků rozložení Battle Deck Arena 5, které lze použít k boji.

Aréna 5 nebo jak se běžně říká Údolí kouzel je Clash Royale aréna pro hráče s minimálně 1400 trofejemi. Arénu 5 obvykle obývají hráči Clash Royale s úrovní 4, úrovní 5, úrovní 6, úrovní 7 a úrovní 8. Není neobvyklé, že hráči úrovně 9 hrají v Arena 5 Spell Valley.

Kombinace karet (bitevní paluby) Nejlepší v Arena 5 Clash Royale

V Arena 5 Spell Valley je možné získat několik nových karet. Mezi tyto karty patří: Zap, Mirror, Wizard, Poison a Ice Wizard. Pro ty z vás, kteří chtějí v Aréně 5 použít nejlepší kombinaci, uvádíme několik příkladů formací Battle Deck, které lze použít:

To jsou některé z nejlepších kombinací karet, které lze použít v Arena 5 Spell Valley Clash Royale. Pokud máte jinou formaci Battle Decku, můžete podíl ve sloupci komentářů. Pro ty z vás, kteří Clash Royale ještě nehráli, stáhněte si nejnovější Clash Royale Android zde. Hodně štěstí!

Strategické hry Supercell KE STAŽENÍ