Hry

5 skvělých androidových her napodobujících střet klanů

Čím je Clash of Clans slavnější, tím více lidí jej napodobuje. Zde je seznam 5 her pro Android, které jsou podobné hře Clash of Clans.

Pokud patříte mezi milovníky a hráče na Androidu, určitě už znáte hru Clash of Clans (COC). Clash of Clans je jednou ze slavných her od SuperCell. S rostoucí popularitou hry Clash of Clans jich samozřejmě není málo vývojář jiní, kteří vytvářejí hry jako Clash of Clans.

V současné době existuje spousta her jako Clash of Clans nebo Clash of Clans napodobující hry offline a online, které si můžete stáhnout z Obchodu Play. Z mnoha napodobenin Clash of Clans je jich většina hratelnost-jeho. kromě hratelnost, taky ne trochu vývojář jiní, kteří také napodobují postavy použité v Clash of Clans.

  • Tipy pro hraní Clash of Clans, které musíte znát
  • Jak udělat Clash of Clans vždy online bez hraní
  • Záhada účtu duchů COC ANGARKEY RIKHI v klanu DENDAM77BERADIK

Zajímá vás, jaké hry pro Android jsou imitátory Clash of Clans, zde je celá recenze:

Hra pro Android Clash of Clans "Coupler".

1. X-War: Clash of Zombies

Souboj zombie je hra s futuristickou tématikou a je modernější než podobné hry. Navíc v této hře budete mít také hrdinu. Pokud je hrdinou v Clash of Clans král barbarů a královna lukostřelců, je hrdina v Clash of Zombies 10 kusů. Počínaje Hulkem, Gokuem, Madarou, Thorem, Ichigem a mnoha dalšími.

Čtěte také: Položky sestavení Bruce Lee

Pokud hra obecně nemá mnoho cen. v Souboj zombie V tomto případě můžete najít mnoho dárků od administrátora, jako je Daily Reward, Pozvat přítele, Daily Quest a mnoho dalších. Kromě mnoha odměn systém Nákup v aplikaci v Clash of Zombie lze nejen zakoupit kreditní kartou, zde si ji můžete zakoupit pomocí Paypal.

Recenze: Clash of Zombies, postav si své město tak, aby na něj neútočili zombie

Stáhnout Clash of Zombies

CAESARS STUDIO Strategické hry KE STAŽENÍ

2. Hradní střet

Hradní střet nebo v indonéštině Castle Conflict je hra pro Android s hratelností podobnou dalšímu Clash of Clans. Hlavním rozdílem mezi hrou Castle Clash a hrou Clash of Clans je hrdina, kterého má. V Castle Clash jsou tři úrovně hrdinů, obyčejní hrdinové, elitní hrdinové a hrdinové legend. Hrdina zde může být použit k útoku nebo obraně.

Pokud ve hře Clash of Clans můžeme získat drahokamy kácením stromů, trávy a ničením kamenů ve hře Hradní střet nebo tento Castle Config, můžete získat drahokamy prostřednictvím různých Události. Počínaje denními absencemi, cenami za přihlášení, Události ročně (Vánoce) nebo podle toho údržba.

Vlastnosti Castle Clash

  • Postavte a vylepšete svou neporazitelnou pevnost.
  • Základní ovládací prvky jsou jednoduché a snadno se používají
  • Vytvořte armádu ničení z desítek zuřivých armád
  • Rychlý, zábavný a skutečný boj
  • Předveďte své hrdinské dovednosti s ostatními hráči v bitevní aréně (Battle Arena)
  • Klepněte a utraťte veškeré znalosti, abyste sesílali mocnou magii
  • Free-to-play fantasy strategie

Stáhněte si Castle Clash

IGG Games KE STAŽENÍ

3. Obležení

Siegefall je hra od společnosti Gameloft se strategickým žánrem podobným Clash of Clans, který nabízí nové funkce, jako jsou hrdinové, které můžete ovládat, karty kouzloa výzvou nepřítele.

Hráči vstoupí do světa války rychlým tempem, spojeným s různými taktikami, jak proniknout do ústředí soupeře pomocí různých typů vojsk a sil. kouzlo který je k dispozici. Pokud stále nejste spokojeni, tato hra představuje bitvu proti uživatel z celého světa a navíc hledání které můžete hrát proti počítači

Recenze: SIEGEFALL, strategická hra ve stylu CLASH OF CLANS s funkcemi kouzelných karet!

Stáhněte si Siegefall

Strategické hry Gameloft KE STAŽENÍ

4. Souboj lordů 2

Souboj lordů 2 je hra vytvořená IGG Developer, one vývojář s Castle Clash. Stejně jako v podobných hrách, i v této hře Clash of Lords 2 musíte postavit vesnici, zaútočit na jiné vesnice a také postavit vesnici. cechu (klan).

Co odlišuje tuto hru od Clash of Clans je to, že když chceme zaútočit, nemusíme čekat na vytvoření jednotek. Hrdinu můžeme používat, dokud je hrdina stále naživu. Když hrdina zemře, vrátí se k životu rodné město v určitém čase.

Stáhnout Clash of Lords 2

Strategické hry IGG KE STAŽENÍ

5. Souboj Vikingů

Souboj Vikingů je umělá kloubní hra vývojář LINE messenger aplikace s vývojář slavné hry PT. Kreon. Stejně jako Clash of Clans i v této hře musíte postavit hradní obranu tak, aby nebylo snadné je zničit, když na ně zaútočí vetřelci. Kromě toho jste také povinni vycvičit vikingskou armádu co nejsilnější, aby bylo snadné zaútočit na soupeře.

Stáhnout Clash of Vikings

Strategické hry PT. KREON KE STAŽENÍ

Toto je 5 her pro Android, které jsou podobné Clash of Clans. Pokud znáte jiné hry, můžete podíl ve sloupci komentářů.