Out Of Tech

podívejte se na filmová mise: nemožné - spad (2018) celý film!

Chcete se podívat na film Mission: Impossible - Fallout? Tady to můžete sledovat zdarma, víte! (Celý film)

Úspěch přitáhl pozornost kritiků prostřednictvím hrdinských činů hráčů, Mission: Impossible - Fallout se stal jedním z hollywoodských filmů, které vyhrály hodnocení vysoko na webu Rotten Tomatoes.

Není proto divu, že 6. pokračování franšízy Mission: Impossible je několika profesionálními pozorovateli hodnoceno jako kandidát na nejlepší hollywoodský akční film všech dob.

Jaká je tedy akce Toma Cruise a jeho přátel v tomto filmu? Pojďte se podívat na synopsi filmu Mission: Impossible - Fallout níže!

Synopse Mission: Impossible - Fallout

Film Mission: Impossible - Fallout vypráví příběh o cestě Ethan Hunt (Tom Cruise) navrátilci se musí vypořádat s problémy, které se týkají jejich minulosti jako člena Impossible Mission Force (MMF).

Ethan je povinen dokončit misi související se zabavením předmětů schopných způsobit jadernou válku na třech posvátných místech světa.

Musí závodit s časem, aby dokončil misi na záchranu světa a čelil překážkám ze strany zabijáků a bývalých kamarádů, kteří chtějí, aby selhal.

Nemluvě o tom, že tato mise zahrnuje CIA a zásah jmenovaného agenta August Walker (Henry Cavill) protože Ethanova loajalita začíná být zpochybňována.

Naštěstí při plnění této mise není Ethan sám, pomáhají mu jeho přátelé, jmenovitě Benji Dunn (Simon Pegg), Adan Luther Stickell (Ving Rhames), a Ilsa Faust (Rebecca Ferguson).

Dokáže pak Ethan dokončit svou misi zabránit jaderné válce, která ohrožuje svět?

Zajímavá fakta o Mission: Impossible - Fallout

Film Mission: Impossible - Fallout, který úspěšně představuje zajímavý příběh a také scény, při kterých se srdce rozbuší, ve skutečnosti zachovává zajímavá fakta za výrobním procesem, víte.

Zvědavý? Jaka zde shrnul pár zajímavých faktů o filmu Mission: Impossible - Fallout.

  • Studio oznámilo vydání Mission: Impossible - Fallout pár dní před vydáním Mission: Impossible - Rogue Nation.

  • Tento film je nejdelším akčním filmem v sérii Mission: Impossible s délkou trvání 2 hodiny 27 minut.

  • Jeremy Renner, který hraje Williama Branda, se již dlouho podílí na franšíze Mission: Impossible od 4. pokračování, odmítl nabídku hrát v tomto filmu, protože se podílel na natáčení filmu Avengers.

  • Henry Civil, který hrál ve filmu Superman, prozradil, že nebezpečné scény, které v tomto filmu udělal, byly extrémnější než ve filmu o superhrdinech.

  • Tom Cruise musel trénovat 1 rok, aby provedl kaskadérský kousek známý jako HALO (Velká nadmořská výška Nízké otevírání) v tomto filmu.

Nonton Film Mission: Impossible – Fallout (2018)

InformaceMission: Impossible - Fallout
Recenze (počet recenzentů)7.8 (251,173)
Doba trvání2 hodiny 27 minut
ŽánrAkce


Thriller

Datum vydání27. července 2018
ŘeditelChristopher McQuarrie
HráčTom Cruise


Ving Rhames

Pro ty z vás, kteří jsou zvědaví na celý příběh tohoto filmu, se můžete podívat na bezplatný film Mission: Impossible - Fallout níže, gang. Koukni na to!

>>>Sledujte Mission: Impossible - Fallout (2018)<<<

To byla synopse a pár zajímavostí o filmu Mission: Impossible - Fallout, kde hraje slavný herec Tom Cruise, gang.

Jaké zajímavé filmy chcete vidět? Napište odpověď do komentáře níže, ano!

Přečtěte si také články o Sledování filmů nebo jiné zajímavé články z Shelda Audita.