Out Of Tech

auto bohaté! Toto je 5 nejjednodušších způsobů, jak získat odběratele YouTube

Chcete být youtuberem se spoustou odběratelů? Zde je 5 webů, které okamžitě zvýší počet odběratelů vašeho kanálu YouTube.

Jak je dnes známo, povolání youtubera je skutečně velmi těžké povolání docela slibný. Musí však být samozřejmě podpořena spousta předplatitelů aby se nahrané video dostalo Pohled mnoho.

Pro vás Nový YouTuber, samozřejmě chcete mít hodně odběratelů, abyste oživili svůj kanál YouTube? Pokud ano, ApkVenue má pro vás několik řešení přidat odběratele váš kanál YouTube jednoduchým, rychlým a bezpečným způsobem. Následující 5 webů, které můžete použít ke zvýšení počtu odběratelů kanálu YouTube ty okamžitě.

  • Jak youtubeři vydělávají peníze? Zde je odpověď!
  • 5 nejpoužívanějších fotoaparátů slavných youtuberů
  • Inspirujte! Těchto 5 kanálů YouTube je také populárních u slavných youtuberů

Chytré auto! Toto je 5 nejjednodušších způsobů, jak získat odběratele YouTube

1. Linkcollider.com

Chcete-li získat odběratele, musíte sbírat žetony plněním úkolů a výměnou těchto tokenů, abyste získali odběratele. Pokud tedy chcete získat hodně odběratelů, pak musíte pilně sbírejte žetony způsobem uvedeným na webu.

Jak zvýšit počet odběratelů přes linkcollider.com:

1. Navštivte stránku linkcollider.com a přihlaste se pomocí Google+, Facebook, nebo E-mailem. 2. Klikněte ODESLAT WEBOVÉ STRÁNKY poté přidejte svůj kanál YouTube. 3. Na možnostech Token odměny, zadejte, kolik tokenů chcete dát, když se ostatní lidé přihlásí k odběru vašeho kanálu. 7. Poté odešlete. 8. Pak už jen musíte počkat, až vaši odběratelé přijdou sami.

2. Youlikehits.com

Youlikehits.com můžete jej také použít k propagaci blogů nebo jiných článků na sociálních sítích, jako jsou např Twitter, Google+, Facebook, a tak dále. Nejpoužívanější funkcí návštěvníky je však samozřejmě přidávání odběratelů.

Stejně jako jiné weby zvyšující počet předplatitelů, i na youlikehits.com můžete přidávat předplatitele automaticky výměnou mincí. Tyto mince můžete získat: dělat domácí práce poskytované webem.

3. Like4like.org

Foto: like4like.org_

Podívejte se na web, který uživatelsky přívětivý Tento web byl úspěšný v přilákání youtuberů, aby se připojili. Prostřednictvím tohoto webu můžete sledovat, lajkovat a komentovat videa od jiných youtuberů. S tím vaši odběratelé může zvýšit automaticky.

Jak zvýšit počet odběratelů prostřednictvím like4like.org:

1. Navštívit stránku like4like.org a poté se přihlaste. 2. Pak klikněte Výměna sociálních médií. 3. Poté vyberte To se mi líbí na Facebooku nebo Předplatitelé YouTube. 4. Poté nasbírejte co nejvíce kreditů, abyste získali předplatitele. 6. Klikněte Přidat a Správce stránek poté klikněte na odkaz pro předplatitele YouTube. 7. Pro rychlejší vyplnění adresy URL kanálu, vyberte vysoké kredity. 8. Počkejte chvíli, probíhá proces výměny kreditu s předplatiteli.

4. Followfast.com

Stránka, která také začala fungovat v roce 2012 neméně populární s jinými weby zvyšujícími počet předplatitelů. Na této stránce můžete nejen získat odběratele, ale také získat jako stejně jako podíl od návštěvníků webu followfast.com. Dokonce i vy můžete vyměnit mince které získáte za určitou částku peněz.

5. Followlike.net

Nejen pro zvýšení počtu odběratelů, followlike.net můžete také použít pro přidat sledující Twitter, Instagram, lajky a diváci na Youtube. I za jeden den můžete získat 100 odběratelů lol! Určitě to však nezískáte okamžitě, ale musíte využít některé body, které můžete při návštěvě stránek využít.

Jak zvýšit počet odběratelů prostřednictvím followlike.net:

1. Navštivte stránku followfike.net a poté se přihlaste. 2. lis Přidat webovou stránku/sociální síť. 4. V možnostech vyberte Předplatitel YouTube Co chcete propagovat. 5.*$ Poté zadejte odkaz na svůj kanál YouTube. **6. Do zobrazovaného názvu napište název kanálu. 7. Sbírejte mince předplatným nebo prováděním jiných úkolů. 9. Tyto mince pak můžete použít k získání předplatitelů.

Abyste se vyhnuli věcem, které nejsou žádoucí, měli byste nikdy nezadávejte heslo kanálu YouTube vás na tyto stránky. Kromě toho byste také měli každý den omezovat odběratele, protože pokud máte stovky odběratelů každý den, pak YouTube může blokovat kanál máte za to, že používáte falešné odběratele.