Software

Už vás nebaví používat mobilní telefony, zde je 5 nejlepších programů pro výuku cizích jazyků na přenosných počítačích!

V současné době můžete používat software pro výuku jazyků, který lze použít na přenosných počítačích. Tímto způsobem může být pohled na obrazovku spokojenější, že.

Používání smartphonu Android se pro nás dnes skutečně stalo povinností. Navíc se můžete učit cizí jazyky pomocí aplikací od mnoha vývojářů. Je však možné, že se stále můžete nudit.

Pokud se nudíte, pak nemusíte být zticha a ani se neučit. Opravdu můžete použít software pro výuku jazyků, který lze použít na notebooku. Tímto způsobem může být pohled na obrazovku spokojenější, že.

  • Cortana ve Windows 9 bude mít funkci slovníku
  • Jak používat slovník on LINE pro Android
  • Slovník pojmů Android

5 nejlepších programů pro výuku jazyků na notebooku

1. Duolingo

Duolingo není přítomno jen na chytrých telefonech, ale cítíte ho i na svém notebooku. Tímto způsobem se stále můžete dobře učit pomocí spolehlivého softwaru pro výuku cizích jazyků.

2. Raketové jazyky

Kromě výše uvedeného softwaru je Rocket Languages ​​také jedním ze softwaru, na který se můžete při učení cizích jazyků spolehnout. Můžete jej navštívit nejprve na oficiálních stránkách, poté si vyberete, který si chcete stáhnout. Protože je to placené.

3. Rosettská deska

Stále existuje nějaký software, který si můžete nainstalovat do svého notebooku se systémem Windows, abyste se mohli učit cizí jazyky, jedním z nich je Rosetta Stone. Některé lekce jsou však stále placené, ale není na škodu si to vyzkoušet.

4. Fluenz

Software pro výuku dalších cizích jazyků je pak Fluenz. Prostřednictvím tohoto softwaru se můžete dobře učit. Nejen na Windows si ji můžete stáhnout i pro notebooky, jako jsou MacBooky.

5. Babbel

A konečně, software, který si můžete stáhnout, je Babbel. Rozhraní poskytované tímto softwarem je pro oko velmi atraktivní a snadno pochopitelné. Tak na co čekáš? Získejte své jazykové znalosti okamžitě prostřednictvím tohoto jediného softwaru.

To je nejlepší software pro výuku cizích jazyků v roce 2017. Ujistěte se také, že si přečtete články související se Softwarem nebo jiné zajímavé články od Jofinna Heriana.