Aplikace

7 nejlepších aplikací pro Android root 2020, oprek podle vašeho srdce!

Chcete rootovat svůj telefon Android? Pokud ano, ApkVenue pro vás připravilo nejlepší kořenovou aplikaci pro Android. Vše je snadné a zdarma!

Smartphone se systémem Android je skutečně gadget, se kterým můžete libovolně manipulovat.

Kromě toho, že můžete do Obchodu Play instalovat různé standardní aplikace, můžete také vykořenit do svého oblíbeného telefonu Android a instalovat další aplikace volněji.

Prostřednictvím tohoto článku ApkVenue představil seznam Android root aplikace nejlepší rok 2020, který můžete vyzkoušet, ale než to uděláte, dobře si to rozmyslete, protože vykořenit Android má svá rizika.

7 nejlepších kořenových aplikací pro Android 2018, které musíte vyzkoušet!

Skutečně získáte větší svobodu, pokud je váš mobilní telefon rootovaný, protože máte přímý přístup k OS.

To není bez mezer, protože některé aplikace, jako je mobilní bankovnictví, se odmítnou otevřít na zakořeněném OS Android. Pokud váš mobil slouží pouze k hraní her, je v pořádku jej používat vykořenit.

Zde Jaka sdílí nejlepší kořenové aplikace, které můžete použít v roce 2020, ale nezapomeňte, že riziko používání této aplikace je na vaše vlastní riziko.

1. Framaroot

Kořenová aplikace s názvem Framaroot je oblíbená aplikace, která se často používá vykořenit Telefon s Androidem.

Tato kořenová aplikace bez počítače je pro vás velmi praktická, protože ji můžete udělat hned vykořenit ze smartphonu, který používáte.

Framaroot Nelze jej stáhnout prostřednictvím Obchodu Play ano, takže pokud chcete používat tuto jednu aplikaci, stačí kliknout na odkaz níže.

Nástroje pro vývojáře aplikací alephzain STÁHNOUT

2. Utěrka

Další nejlepší kořenová aplikace pro Android je Utěrka. Tato aplikace je ideální pro ty z vás, kteří jsou blázni do světa rootování.

Důvodem je, že tato aplikace je schopna rootovat mnoho typů smartphonů a tabletů Android a její použití je také docela snadné.

Stejně jako ostatní root aplikace, jediným kliknutím, už můžete ochutnat chuť zakořenění.

Aplikace Productivity Towelroot KE STAŽENÍ

3. KingRoot

Rootové aplikace pro Android, které můžete zkusit znovu, jsou KingRoot. Tato jedna kořenová aplikace HP lze použít pro Android OS 4.22 - 5.1.

Ne všechny smartphony Android lze rootovat pomocí Kingroot. Před použitím této jediné aplikace nejprve se ujistěte, že je váš smartphone kompatibilní.

Zakořenění Androidu pomocí aplikace KingRoot vám umožní mít různé funkce pro optimalizaci vašeho oblíbeného smartphonu Android.

Nástroje pro vývojáře aplikací KingRoot Studio STÁHNOUT

4. Zenfone RootKit

Zenfone RootKit je speciální kořenová aplikace pro chytré telefony ASUS Zenfone, kterou si můžete snadno vyzkoušet.

Pomocí této aplikace vyzkoušíte nové způsoby root ASUS Zenfone pro všechny typy velmi snadno.

Tento mobilní kořenový soubor APK si můžete ihned stáhnout, takže váš smartphone ASUS bude ještě volněji k hraní různých her.

Aplikace Vývojářské nástroje Nano STÁHNOUT

5. Root Genius

aplikace Kořenový génius je nejlepší kořenová aplikace, kterou můžete vyzkoušet, pokud chcete, aby váš smartphone mohl dělat různé věci volněji.

Jen si to představte, tato aplikace podporuje více než 10 tisíc Android zařízení na světě a lze ji používat také přes PC nebo přímo přes Android smartphone.

I když je to dobrá aplikace, buďte opatrní při používání této aplikace, protože vám to také připomíná vývojář vykořenit není to proces, který lze provést nahodile.

Apps Utility Root Genius STAŽENÍ

6. Key Root Master

Pokud neovládáte cizí jazyk, zejména angličtinu, můžete si ji stáhnout Klíčový kořenový mistr který už má indonéskou verzi.

Protože indonéštinu už používáte Nemusíte se bát rootování špatným způsobem, pokud chcete zkusit rootnout svůj oblíbený Android smartphone.

Tuto kořenovou aplikaci HP si můžete přímo stáhnout níže. I když je v indonéštině, buďte opatrní při jeho používání.

Aplikace Nástroje Androidy Mobilní aplikace STÁHNOUT

7. iRoot

Další rootovací aplikací pro Android je iRoot. Možná na první pohled budete mít pocit, že tato aplikace je pro iPhone, ale nebojte, tato aplikace je přímo pro Android.

Pomocí této aplikace bude usnadní vám rootování, protože mnozí poskytli recenze o tom, jak dobrá je aplikace iRoot.

Stačí si stáhnout aplikaci iRoot prostřednictvím odkazu, který vám poskytl Jaka, gangu a buďte opatrní při používání.

Aplikace Utility iRoot STÁHNOUT

No, to je seznam Android root aplikace to nejlepší a nejsofistikovanější, co musíte vyzkoušet.

Pamatujte, že při provádění procesu zakořenění musíte být stále ostražití a opatrní, protože jeden malý kousek může způsobit fatální následky pro váš smartphone se systémem Android.

Pokud se chcete zeptat na nějaký problém, můžete jej napsat do kolonky komentářů. Uvidíme se v dalším článku!

Přečtěte si také články o root android nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.