Out Of Tech

15 nejlepších komediálních anime, nejnovější a nejveselejší rok 2020

Hledáte komediální anime doporučení, u kterých se budete smát, až vás bude bolet břicho? Jaka shromáždil nejlepší komediální anime, které bude zaručeně zábavné!

Kdo nemá rád komedie? Můžeme si užít různé druhy komedie, počínaje stand up comedy dokud fraška jak se často ukazuje v televizi.

Anime také nechce prohrát, aby představil komediální žánr, který je velmi zábavný a vybízí k smíchu. Existuje tolik kvalitních komediálních anime, které musíte vidět.

Jaka to shrnul, 15 nejlepších komediálních anime zaručeně vás rozesměje nahlas!

15 Nejlepší komediální anime

Jste připraveni zobrazit seznam doporučení komediálních anime pro Jakovu verzi? Pozor, nesmějte se tolik, až budete čůrat do kalhot!

Nejlepší komediální anime seriály, které Jaka tentokrát doporučuje, byly vybrány na základě jejich hodnocení a oblíbenosti.

Zajímá vás, které anime je zahrnuto v seznamu doporučení Jaka? Zde je více informací.

1. Gekkan Shoujo Nozaki-kun

První komediální animák, který vám Jaka doporučí, je Gekkan Shoujo Nozaki-kun podle stejnojmenné mangy.

Vypráví příběh středoškolačky jménem Chiyo Sakura který se zamiloval Umetarou Nozaki. Když Sakura vyjádřila své city, dostala od Nozakiho autogram.

Ukázalo se, že Nozaki je mangaka s pseudonymem Sakiko Yumeno! Stále dochází k nedorozuměním, až se Sakura nakonec stane jednou z Nozakiho asistentek.

Počínaje touto příhodou je spousta vtipných příhod, které vás rozesmějí. A co víc, Sakura a Nozaki jsou obklopeni jedinečnými přáteli!

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

InformacePodrobnosti
Hodnocení (počet recenzentů)8.13 (247.139)
Počet epizod12
Datum vydání7. července 2014
StudioDoga Kobo
ŽánrKomedie


Škola

2. K-On!!

Tento komediální animák vypráví příběh středoškolské studentky, která se chce přihlásit do hudebního klubu, přestože neumí hrát hudbu.

Hirasawa Yui, veselá dívka, která právě nastoupila na střední školu, má zájem nastoupit Light Music Club poté, co viděl plakát na zdi školy.

Při příchodu do klubovny a setkání s ostatními členy (Ritsu, Mio a Tsumugi), pak se zjistilo, že Yui vůbec neumí hrát na hudební nástroj!

Protože potřeboval členy, nakonec byl Yui přijat a začal se učit hrát na kytaru. Od té doby založili kapelu Po škole čas na čaj a vystupování na akcích školního festivalu.

K-On!!

InformacePodrobnosti
Hodnocení (počet recenzentů)8.14 (189.483)
Počet epizod26
Datum vydání7. dubna 2010
StudioKyoto animace
ŽánrKomedie


Slice of Life

3. Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

Toto povedené anime má téma isekai, kde se hlavní hrdina vydá na cestu do jiného světa, který nikdy předtím nenavštívil.

Poté, co bídně a směšně zemřel, asociální student jmenoval Kazuma Satou zjistil, že sedí v jiném světě. Před ním seděla krásná, ale otravná bohyně jménem Aqua.

Satou má dvě možnosti: jít do nebe nebo se reinkarnovat do světa fantazie. Rozhodl se začít nový život a byl okamžitě pověřen porazit krále démonů, který terorizoval vesnici.

Satou může získat jakýkoli druh předmětu, který mu pomůže dokončit misi, a vybere si bohyni! Vtipné je, že Aqua se ukázala jako zcela zbytečná!

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

InformacePodrobnosti
Hodnocení (počet recenzentů)8.18 (414.076)
Počet epizod10
Datum vydání14. ledna 2016
StudioStudio Deen
ŽánrDobrodružství


Nadpřirozený

4. Kaichou wa Maid-sama!

Misaki Ayuzawa je první předsedkyní studentské rady ve své škole, Střední škola v Seole. Škola je známá jako místo pro delikventy a Ayuzawa se snaží zlepšit reputaci školy.

Ayuzawa má však velké tajemství: pracuje na částečný úvazek v kavárně jako a služka! Udělal to, aby pomohl ekonomice své rodiny, která byla chudá a musela platit mnoho druhů účtů.

Tajemství se mu podařilo ukrýt tak dobře, že jej jmenoval pohledný student Takumi Usui poznat tuto skutečnost náhodou.

Od té doby ti dva často zažívají hloupé příhody s trochou romantického koření. Toto komediální anime je ideální pro sledování ve vašem volném čase.

Kaichou wa Maid-sama!

InformacePodrobnosti
Hodnocení (počet recenzentů)8.19 (334.620)
Počet epizod26
Datum vydání2. dubna 2010
StudioJ.C. Staff
ŽánrKomedie


Shoujo

5. Ansatsu Kyoushitsu

Co když váš třídní učitel byl odpovědný za zničení Měsíce a mohl se pohybovat rychlostí 20 Machů? Můžete se zeptat dětí třídy 3-E ve škole Kunugigaoka.

Ansatsu Kyoushisu vypráví příběh třídy atentátníků, jejichž cílem je zabít nebezpečného viníka ničení Měsíce.

Terčem atentátu byl však sám učitel, tzn Koro-sensei žlutá chobotnice.

Paní učitelka předvedla mnoho vtipných akcí, aby nás dokázala nahlas rozesmát. Pro ty, kteří mají rádi absurdní komedie, je tento komediální žánrový animák nutností.

Ansatsu Kyoushitsu

InformacePodrobnosti
Hodnocení (počet recenzentů)8.21 (357.414)
Počet epizod22
Datum vydání10. ledna 2015
StudioLerche
ŽánrAkce


Shounen

Čísla 6-10 . . .

6. Bakuman

Kdo by to byl řekl, že se z toho vyklubal populární spisovatel manga Death Note můžete také vytvořit vtipné anime jako Bakuman. Toto anime vypráví příběh o cestě Mashira a Akita při výrobě mangy.

Jako dítě, Moritaka Mashiro touží stát se mangakou jako jeho dětský hrdina, Tarou Kawaguchi který je legendou při vytváření populární gag mangy.

Tragédie ho však přiměla vzdát se svého snu a žít ve škole jako student.

Až jednoho dne jeho spolužák jmenoval Akito Takagi najděte kresby od Mashira a uvidíte, jaký velký potenciál má.

Bakuman

InformacePodrobnosti
Hodnocení (počet recenzentů)8.31 (177.809)
Počet epizod25
Datum vydání2. října 2010
StudioJ.C. Staff
ŽánrKomedie


Shounen

7. Sakurasou no Pet na Kanojo

Nechtěl vyhodit kotě, které našel, Sorata Kanda musel být ochoten opustit koleje Suimei High School a přesun do Sakura Hall. To Soratovi zcela změnilo život.

Na tom místě se setkal s podivnými lidmi, jako např Misaki energický animátor, Jin playboy, Ryuunosuke samotářského programátora, jmenovaného učitele na koleji Chihiro.

Sorata se za pomoci své kamarádky Nanami snaží najít nového majitele, aby se mohl dostat z podivné ubytovny.

Uvidíte různé vtipné scény, které jsou nepředstavitelné v jednom z nejlepších komediálních anime na tomto.

Sakurasou no Pet na Kanojo

InformacePodrobnosti
Hodnocení (počet recenzentů)8.31 (342.076)
Počet epizod24
Datum vydání9. října 2012
StudioJ.C. Staff
ŽánrKomedie


Slice of Life

8. Hostitelský klub Ouran Koukou

Haruhi Fujioka je kandidátem na stipendium na elitní škole s názvem Ouran High School. Jako chytrý student si samozřejmě rád najde klidnou místnost, aby se mohl soustředit na studium.

Jednoho dne náhodně vešel do Musk Room #3 a setkal se s členy Hostitelský klub který je známý svým hezkým vzhledem a často baví dívky v akademii.

Při pokusu dostat se z místnosti Haruhi nešťastnou náhodou rozbije vázu v hodnotě osmi milionů jenů a přinutí ji, aby se stala poslíčkem skupiny.

Haruhi uvízla v chlapecké skupině na této škole a je tu mnoho podivných věcí, kterými musí projít. Toto povedené anime vás při sledování zaručeně rozesměje nahlas.

Hostitelský klub Ouran Koukou

InformacePodrobnosti
Hodnocení (počet recenzentů)8.32 (350.804)
Počet epizod26
Datum vydání5. dubna 2006
StudioKosti
ŽánrKomedie


Shoujo

9. Danshi Koukousei no Nichijou

Hledáte anime, které je lehké, ale přesto dokáže vyvolat smích? Zkuste se podívat na anime Danshi Koukousei no Nichijou který se soustředí na životy tří kamarádů ze střední školy: Hidenori, Yoshitake, a Tadakuni.

Jejich životy jsou obklopeny obřími roboty, opravdovou láskou a intenzivním dramatem. To vše se však odehrálo pouze v jejich fantazii.

Ve skutečnosti byli všichni tři jen obyčejní lidé, kteří se snažili vyplnit svůj volný čas. Co je jasné, toto anime je plné zvláštních, ale vtipných situací, které nejsou vůbec neobvyklé.

Toto nejzábavnější komediální anime může být přítelem, který vám pomůže zapomenout na smutek, který prožíváte.

Danshi Koukousei no Nichijou

InformacePodrobnosti
Hodnocení (počet recenzentů)8.33 (206.702)
Počet epizod12
Datum vydání10. ledna 2012
Studiovýchod slunce
ŽánrSlice of Life


Škola

10. Toradora!

Jen proto, že má krutý pohled v očích, Ryuuji Takasu obávaný a vyhýbaný svými přáteli. Ve skutečnosti je to jen mírná střední škola a rád dělá domácí práce.

Na druhou stranu, Tajga Aisaka je student s drobným tělem jako panenka. I tak se ho ostatní studenti tak báli, že dostal přezdívku Palmový tygr.

Kvůli neopatrnosti Taigy se tito dva setkají a zjistí překvapivou skutečnost: Taiga má ráda nejlepšího přítele Ryuujiho a Ryuujiho nejlepšího přítele Taigy.

To je vedlo k vytvoření spojenectví. Tento nejlepší komediální animák je zabalen do romantického příběhu ve středoškolském stylu, který vás dokáže rozesmát a být šťastný zároveň.

Toradora!

InformacePodrobnosti
Hodnocení (počet recenzentů)8.38 (600.232)
Počet epizod25
Datum vydání2. října 2008
StudioJ.C. Staff
ŽánrSlice of Life


Škola

Čísla 11-15 . . .

11. Barakamon

Mladý a talentovaný kaligraf jménem Seishuu Handa musí být ochoten být poslán do odlehlé vesnice v souostroví Goto kvůli chybě.

Zmlátil zkušeného kaligrafa, protože jeho práce byla označena jako neoriginální. Ve vesnici, kde je život jiný než v Tokiu, se Handa musí přizpůsobit.

Její život je stále barevnější s přítomností bouřlivých dětí, jako jsou Naru a unikátní vesničané.

Handa, původně narcistický a arogantní, se na vesnici postupně naučil mnoho věcí a vlastně se tam cítil jako doma.

Barakamon

InformacePodrobnosti
Hodnocení (počet recenzentů)8.46 (190.927)
Počet epizod12
Datum vydání6. července 2014
StudioCitrusové kino
ŽánrKomedie


Slice of Life

12. Nichijou

Nichijou je anime, které se zaměřuje na každodenní život trojice středoškolaček: Mio Naganohara, Yuuko Aioi, a Mai Minakami.

Dále se setkají s Hakase Shinonome, robotická sestra Nanoa kočka, která umí mluvit Sakamoto.

Těch šest vede tichý a absurdní život. V tomto komediálním anime budete pozváni, abyste byli svědky jejich velmi zvláštního vtipného chování.

Nichijou

InformacePodrobnosti
Hodnocení (počet recenzentů)8.52 (165.885)
Počet epizod26
Datum vydání3. dubna 2011
StudioKyoto animace
ŽánrSlice of Life


Shounen

13. One Punch Man

saitama který vypadá jako obyčejný kluk, má neobvyklý koníček: být hrdinou.

Aby si mohl splnit svůj dětský sen, pokračoval tři roky v tak tvrdém tréninku, že přišel o všechny vlasy.

Výsledky jeho tréninku mu umožňují porazit všechny své nepřátele jediným zásahem. Díky tomu se cítil znuděný, protože si už nemohl užít vzrušení z bitvy.

Přestože je klasifikován jako komediální anime, budete také zpracováni různými napjatými bitevními scénami, když Saitama vyhladí své nepřátele.

One Punch Man

InformacePodrobnosti
Hodnocení (počet recenzentů)8.71 (779.626)
Počet epizod12
Datum vydání5. října 2015
StudioBlázinec
ŽánrAkce


Seinen

14. Velký učitel Onizuka

Jmenovaný vůdce gangu Onizuka má ve svém životě novou čestnou ambici tím, že se stane učitelem. Ano, i když jeho skutečným cílem bylo, aby se setkal s dívkami ze střední školy.

Po strmé cestě, kterou musí projít, aby dosáhl svých cílů, používá Onizuka všechny prostředky, ať už nelegální nebo ne.

Když se mu podařilo stát se učitelem, stává se učitelem, který je úplně jiný než většina ostatních učitelů.

Kromě toho, že vás dokáže rozesmát, je toto povedené anime také plné morálních poselství, které stojí za zamyšlení.

Velký učitel Onizuka

InformacePodrobnosti
Hodnocení (počet recenzentů)8.73 (199.692)
Počet epizod43
Datum vydání30. června 1999
StudioStudio Perrot
ŽánrKomedie


Slice of Life

15. Gintama

Mimozemšťané ve vesmíru napadli Zemi a ovládli Japonsko. Se nazývají Amanto.

Od doby, kdy se dostali k moci, bylo používání mečů zakázáno a s japonskými samuraji se zacházelo s neúctou.

Gintoki Sakata je jedním ze zbývajících samurajů. S kolegy jako Shinpachi Shimura a Kagura, fungují jako yorozuya aka freelanceři, kteří přijímají jakýkoli typ práce.

Samozřejmě spousta zvláštních a zvláštních zakázek, výroba Gintama často označovaný jako jeden z nejlepších komediálních anime všech dob.

Gintama

InformacePodrobnosti
Hodnocení (počet recenzentů)9.00 (152.721)
Počet epizod201
Datum vydání4. dubna 2006
Studiovýchod slunce
ŽánrAkce


Shounen

Jak se daří gangu, není to skvělé pro seznam komediálních anime? Smích se stal nezbytností k proložení rutiny života, která vás unavuje.

Pokud neexistuje žádný humor, a to i ve formě anime, dokážete si představit, jak vyprahlý by byl náš život.

Doufejme, že doporučení komediálního anime od Jaka tentokrát může pobavit všechny z vás a uvidíme se zase u dalších článků.

Přečtěte si také články o Anime nebo jiné zajímavé články z Fanandi Ratriansyah