Out Of Tech

10 nejlepších romantických korejských filmů, které musíte vidět (aktualizace 2020)

Hledáte smutný romantický korejský film nebo dokonce komedii? Zde má ApkVenue několik doporučení pro nejlepší romantické korejské filmy, které si zasloužíte sledovat.

Ahoj! Stále se chci dívat romantický korejský film hraje váš oblíbený korejský umělec? Ale nevíte, jaké filmy mají dobré příběhy?

Nejen romantická korejská dramata, romantické korejské filmy jsou také velmi oblíbené u mnoha lidí kvůli jejich kratšímu trvání, takže je lze sledovat najednou.

Co se týče příběhu, nemusíte se bát! Protože korejské filmy také nabízejí příběhy, které nejsou o nic méně dobré než korejská dramata, víte.

No a pro ty z vás, kteří stále tápou, na jaké korejské romantické filmy se dívat, tentokrát vám Jaka dá doporučení nejlepší romantické korejské filmy který stojí za to sledovat.

Seznam nejlepších romantických korejských filmů

Romantické korejské filmy, které nabízejí romantické příběhy, které dokážou diváky rozmazlit, a vystoupení populárních jihokorejských hvězd, proto není divu, že jsou romantické korejské filmy u mnoha lidí velmi oblíbené.

Pokud jste jedním z nich a máte v úmyslu stahovat romantické korejské filmy se sub Indo, je lepší nejprve vidět seznam nejlepších korejských romantických filmů níže.

1. A Werewolf Boy (2012) – (Nejlepší romantický korejský film)

Zdroj fotografií: Dylan Froscot (A Werewolf Boy dosáhl hodnocení 7,3 na IMDb a je jedním z nejlepších korejských filmů, který si nesmíte nechat ujít).

Nabízí neobvyklý milostný příběh, Chlapec vlkodlaka se stal jedním z nejlepších romantických korejských filmů, který je škoda zapomenout, gangu.

Tento film vypráví příběh vlkodlaka jménem Chul Soo (Song Joong Ki) který žije v domě na korejském venkově.

Jednoho dne se Chul Soo setká Brzy Yi (Park Bo Young) dokud mezi nimi nevzejde semena lásky.

Bohužel se jejich vztah snaží zničit Ji Tae (Yoo Yeon Seok), mladý muž z konglomerátu, který má také rád Soon Yi.

TitulChlapec vlkodlaka
Ukázat30. listopadu 2012
Doba trvání2 hodiny 2 minuty
ŘeditelSung-hee Jo
ObsazeníSong Joong-Ki, Park Bo-Young, Lee Yeong-ran
ŽánrFantazie, romantika
Hodnocení7.3/10 (IMDb)

2. Nalaďte se na lásku (2019)

Potřebujete doporučení na romantický korejský film z roku 2019, který vás přiměje? Pokud ano, měli byste se zkusit podívat na film s názvem Nalaďte se na Lásku tady, bando!

Tento žánr romantického dramatu vypráví příběh o Mi Soo (Kim Go Eun) a Hyun Woo (Jung Hae In) kteří se do sebe zamilovali, když si během světové krize v roce 1997 vyměnili příběhy v rozhlasovém pořadu.

Jejich vztah však bohužel neprobíhal hladce podle očekávání kvůli různým problémům, které se objevily. Zastaví se jejich milostný příběh?

TitulNalaďte se na Lásku
Ukázat28. srpna 2019
Doba trvání2 hodiny 2 minuty
ŘeditelJi-woo Jung
ObsazeníGo-eun Kim, Hae-In Jung, Hae-Joon Park
ŽánrDrama, Romantika
Hodnocení7.1/10 (IMDb)

3. A Moment to Remember (2004) - (Nejlepší smutný romantický korejský film)

Zdroj fotografií: An Ringfield (Moment to Remember může být možností pro ty z vás, kteří chtějí sledovat ty nejlepší smutné romantické korejské filmy).

Stal se jedním z nejpopulárnějších korejských filmů, který dosáhl tržeb 20,9 milionu dolarů, Moment k zapamatování stát se dalším nejlepším romantickým korejským filmem, který musíte vidět.

Film, adaptovaný podle japonského televizního dramatu Čistá duše, vypráví příběh vztahu Su Jin (Son Ye Jin) a Cheol Su (Jung Woo) která skončila tragicky a smutně.

Jak by ne, život těch dvou, který byl zpočátku velmi šťastný, se pak změnil, když Su Jinovi diagnostikovali Alzheimerovu chorobu, kvůli které přišel o krásné vzpomínky se svým milovaným manželem.

Tento smutný romantický korejský film, zahalený do romantického příběhu, který vás rozmazlí, vás také donutí ronit slzy. Je dobré se na to dívat při čekání na název nejnovějšího romantického korejského filmu, gang

TitulMoment k zapamatování
Ukázat5. listopadu 2004
Doba trvání1 hodina 57 minut
ŘeditelJohn H. Lee
ObsazeníWoo-sung Jung, Ye-jin Son, Jong-hak Baek
ŽánrDrama, Romantika
Hodnocení8.2/10 (IMDb)

4. Be With You (2018)

Jedná se o remake stejnojmenného japonského filmu z roku 2004, Být s tebou možná by to mohla být volba pro ty z vás, kteří chtějí sledovat romantické korejské filmy 2018, gang.

Film, který režíroval Lee Jang Hoon, vypráví příběh chlapce jménem Ji Ho (Park Seo Joon) který jednoho dne potkal svou matku, která zemřela, ale byla ve stavu ztráty paměti.

Film pak ukazuje flashback, kdy rodiče Ji Ho, Soo Ah (Son Ye Jin) a Woo Jin (So Ji Seob) začali svůj milostný příběh, když byli na střední škole.

TitulBýt s tebou
Ukázat6. dubna 2018
Doba trvání2 hodiny 12 minut
ŘeditelJang Hoon Lee
ObsazeníJi-seob So, Ye-jin Son, Yoo-ram Bae
ŽánrDrama, Fantasy, Romantika
Hodnocení7.6/10 (IMDb)

5. The Beauty Inside (2015)

Vydáno v roce 2015, Krása uvnitř je korejská romantická komedie, která vypráví příběh muže jménem Woo Jin (Park Seo Joon) který se každý den probouzí v jiném těle.

Až se jednoho dne zamiloval Yi Soo (Han Hyo Joo) a hodlá se k němu přiblížit, zatímco se Woo Jin mění v hezkého muže (Park Seo Joon).

Plán fungoval. Problém je ale v tom, že jednoho dne se Yi Soo rozhodne navštívit Woo Jina v jeho domě a konečně zjistí tajemství, které se jeho přítelkyně snažila skrýt.

Bude pak jejich vztah pokračovat, nebo bude zničen, protože Yi Soo nemůže přijmout Woo Jinův stav?

TitulKrása uvnitř
Ukázat11. září 2015
Doba trvání2 hodiny 7 minut
ŘeditelJong-Yeol Baek
ObsazeníHyo-Joo Han, Seo-joon Park, Juri Ueno
ŽánrDrama, Romantika
Hodnocení7.4/10 (IMDb)

6. My Sassy Girl (2001)

Zdroj fotografií: Okaime (Kombinace prvků romantiky a komedie, My Sassy Girl je také zařazena do seznamu dalších nejlepších romantických korejských filmů).

Být jedním z nejlepších a nejoblíbenějších korejských romantických komedií všech dob, Moje drzá holka nejen dokáže diváky rozzářit, ale také pobavit komediálními prvky, které představuje.

Tento film sám o sobě vypráví příběh setkání Gyeon Woo (Cha Tae Hyun) s neznámou dívkou (Jun Ji Hyun) na vlakovém nádraží.

Dívka nečekaně náhle omdlela poté, co předtím vyjádřila milostná slova Gyeon Woo.

Náhodné setkání těch dvou pak pokračovalo, až se z nich nakonec stali milenci.

Kromě filmů hrál Jun Ji Hyun také v dramatu s názvem You Who Came From the Stars, které je považováno za korejské drama, které by mělo mít sezónu 2.

TitulMoje drzá holka
Ukázat27. července 2001
Doba trvání2 hodiny 3 minuty
ŘeditelKwak Jae-mladý
ObsazeníCha Tae-Hyun, Jun Ji-Hyun, Kim In-mun
ŽánrKomedie, Drama, Romantika
Hodnocení8.0/10 (IMDb)

7. More than Blue (2009)

Produkoval režisér Won Tae Yeon, který byl uveden v roce 2009, Více než modrá je jedním ze smutných romantických korejských filmů, který dokáže diváky dohnat k slzám.

Tento film vypráví o Kay (Kwon Sang Woo) který musel skrývat lásku k dívce jménem Krém (Lee Bo Young) kvůli rakovině, kterou trpěl.

Kay nejen skrývala svou lásku a nemoc před Creamem, ale také se rozhodla najít dobrého a zdravého muže, který by mohl Cream doprovázet po zbytek jejího života.

Stručně řečeno, Cream byla provdána za muže, kterého představila Kay. Ne proto, že by to skutečně byla láska, ale proto, že Cream ve skutečnosti zná Kayinu nemoc a chce její přání splnit.

TitulVíce než modrá
Ukázat11. března 2009
Doba trvání1 hodina 45 minut
ŘeditelTae-Yeon vyhrál
ObsazeníSang-Woo Kwon, Bo-young Lee, Beom-su Lee
ŽánrDrama, Romantika
Hodnocení7.6/10 (IMDb)

8. Architektura 101 (2012)

Další nejlepší romantický korejský film je Architektura 101 v hlavní roli jedna z nejbohatších korejských hereček Bae Suzy.

Tento film vypráví o Seung Min (Eom Tae Woong) a Seo Yeon (Han Ga In), dva vysokoškoláci, kteří se do sebe po setkání na hodině architektury zamilují a poté se znovu setkají o 15 let později.

Pak jejich láska znovu rozkvete? Radši se podívej na film, bando!

TitulArchitektura 101
Ukázat22. března 2012
Doba trvání1 hodina 58 minut
ŘeditelYong Joo Lee
ObsazeníTae-woong Eom, Ga-in Han, Lee Jehoon
ŽánrDrama, Romantika
Hodnocení7.2/10 (IMDb)

9. Vždy (2011)

Další doporučení pro nejlepší romantický korejský film je Vždy nebo také známý jako titul Jen ty.

Film, který byl uveden na Mezinárodním filmovém festivalu v Busanu v roce 2011, vypráví příběh o Cheol Min (Ji Seob So), bývalý boxer, který nyní pracuje jako strážce parkovací brány.

Jednoho dne potkal Cheol Min slepou ženu jménem Jeong Hwa (Han Hyo Joo) až mezi nimi nakonec vyrostou semínka lásky.

Nečekaně se však zdá, že Cheol Min má spojení, což je důvod, proč je Jeong Hwa slepý. S pocitem viny se stává nelegálním boxerem v Thajsku, aby mohl financovat operaci oka Jeonga Hwa, která se ukáže být tragickou.

Co se stalo Cheol Minovi? Podaří se mu splnit jeho přání, aby Jeong Hwa znovu viděl?

TitulVždy
Ukázat20. října 2011
Doba trvání1 hodina 48 minut
ŘeditelPíseň Il-gon
ObsazeníJi-seob So, Hyo-Joo Han, Shin-il Kang
ŽánrDrama, Romance, Akční
Hodnocení7.8/10 (IMDb)

10. Jaro, znovu (2019)

Stále jste nenašli film, který se vám líbí? Pokud ano, možná se jmenuje nejnovější korejský film z roku 2019 Jaro, znovu to můžeš zvážit, bando!

Tento film je o Eun Jo (Lee Chung Ah), matka, která se pokusila ukončit svůj vlastní život, ale neuspěla poté, co její dcera zemřela.

Jedinečné je, že pokaždé, když se En Jo ráno probudí ze spánku, vždy zjistí, že byl včera a pokračuje to i další den.

Eun Jo si uvědomí, že čas jeho života se obrací vzhůru nohama, a tak se setká s tajemným mužem jménem Ho Min (Hong Jong Hyun) kdo drží klíč k záhadám cestování časem.

Jak bude příběh pokračovat? Co se stane mezi Eun Jo a Ho Minem?

TitulJaro, znovu
Ukázat17. dubna 2019
Doba trvání1 hodina 44 minut
ŘeditelJung Yong-ju
ObsazeníChung-Ah Lee, Jong-Hyun Hong, park Kyung-hye
ŽánrDrama, Romantika, Sci-Fi
Hodnocení6.4/10 (IMDb)

No, to byla některá z nejlepších doporučení pro romantický korejský film, která si Jaka připravil speciálně pro vás, gangu.

Existuje několik korejských romantických komediálních filmů, které jsou stále zábavné, i když se z nich cítíte špatně, existují také smutné romantické korejské filmy, které vám kvůli příběhu vhánějí slzy do očí. Tak co, už víte, na který film se podívat?

Přečtěte si také články o korejské filmy nebo jiné zajímavé články z Naufal.