Aplikace

10 nejlepších aplikací pro sledování filmů pro Android zdarma

Sledování filmů lze nyní snadno provádět kdekoli a kdykoli pomocí chytrého telefonu. Zde je 10 doporučení pro nejlepší aplikace pro sledování filmů pro Android.

Filmy jsou jednou z nejoblíbenějších forem zábavy nejhledanější lidi, když se nudí. Jak se technologie vyvíjí, sledování filmů je nyní činností, kterou lze snadno provádět kdykoli a kdekoli pomocí chytrého telefonu.

Různé aplikace nyní můžete sledovat své oblíbené filmy nebo televizní seriály na smartphonu. Zde Jaka dává deset doporučení aplikace pro sledování filmů nejlepší pro uživatele systému Android.

  • 20 nejlepších aplikací pro fotoaparáty pro Android 2020 | Foto Přidat k zábavě!
  • 10 nejlepších fitness aplikací pro Android 2017
  • 10+ nejlepších bezplatných aplikací pro Android 2017 Edition

10 nejlepších aplikací pro sledování filmů

1. HOOQ

Kdo o této jediné aplikaci neslyšel? HOOQ je aplikace streamovací služby video na vyžádání která oficiálně působí v Indonésii. Tato aplikace nabízí tisíce filmů stejně jako televizní seriály z domova i ze zahraničí, které můžete sledovat. Opět zábava, všechny filmy a seriály jsou zaručeny v HD kvalitě.

Aplikace Zábava HOOQ KE STAŽENÍ

2. ShowBox

Ne méně než HOOQ, ShowBox je také jeden aplikace pro sledování filmů nejoblíbenější a nejrozšířenější mezi uživateli Androidu. Kromě poskytování spousty filmů a televizních seriálů si užijete i různé zajímavé funkce poskytuje tato aplikace.

Produktivita aplikací SHOWBOX KE STAŽENÍ

3. SnagFilms

SnagFilms je také aplikace, která poskytuje tisíce možností nezávislý film, televizní pořady a dokumenty, které můžete sledovat zdarma. Vydáno od rok 2007Tato aplikace je také mezi uživateli oblíbená, protože ji málokdy „ruší“ množství reklam, které se objevují.

Aplikace Produktivita SnagFilms KE STAŽENÍ

4. Flipps

Je to také jedna z oblíbených aplikací pro uživatele Androidu pro sledování filmů, Flipps má také tu výhodu, že poskytuje zobrazení živé sportovní akce aka sport pro vás, který zahrnuje milovník sportu. Od té doby 2014, tato aplikace také spolupracuje s důvěryhodnými zpravodajskými weby, jako je např BBC a CNN.

Produktivita aplikací Flipps Media Inc. STAŽENÍ

5. MegaBox HD

věrný svému jménu, aplikace pro sledování filmů Tento kurz nabízí širokou škálu filmů a televizních seriálů v nejlepší kvalitě, neboli HD. Nadřazenost MegaBox HD konkrétně existence funkce filtru pro filtrování filmů a televizních seriálů na základě hodnocení a úroveň popularity, kterou vám můžeme doporučit.

Aplikace Prohlížeč Mega Box HD Aplikace Stáhnout STÁHNOUT

6. Divák

Viewster včetně jedné aplikace pro sledování filmů, která je docela populární. I když není tak velký Netflix, tato aplikace také poskytuje řadu filmů a televizních seriálů, které můžete nahrát zdarma. Kromě toho má tato aplikace funkci filtrování jazyků.

Apps Productivity Viewster STÁHNOUT

7. Praskání

Tato jedna aplikace má výhody, které z ní činí volbu některých lidí před jinými aplikacemi. Ano, Praskání je aplikace pro sledování filmů, ke které lze přistupovat téměř na všech zařízeních říkejte tomu smartphony, chytré televize až po herní konzole. Samozřejmě také s širokou nabídkou filmů a televizních seriálů.

Apps Productivity Crack KE STAŽENÍ

8. Tubi TV

Má vzhled podobný plocha počítače, s názvem aplikace Tubi TV K tomu lze pohodlně přistupovat na různých zařízeních, jako jsou smartphony a tablety, protože byl optimalizován pro danou verzi mobilní, pohybliví-jeho. Pokaždé, když si budete chtít přehrát film nebo televizní seriál, tato aplikace vám ukáže: kompletní informace jako datum vydání, trvání až žánr film.

Tubi TV Browser Apps STÁHNOUT

9. Popcornflix

Vzhledem ke jménu, které je synonymem pro občerstvení při sledování filmů, Popcornflix se také stala jednou z oblíbených aplikací pro uživatele Androidu, když chtějí sledování filmů nebo oblíbený televizní seriál. Tato aplikace také nabízí zajímavé funkce, z nichž jedna dělá seznamy skladeb filmy a televizní seriály, které chcete sledovat v určitou dobu.

Obrazovka prohlížeče aplikací Media Ventures, L.L.C. STAŽENÍ

10. Yidio

Jedna z aplikací, která také poskytuje služby pro sledování vašich oblíbených filmů a televizních seriálů, Yidio dodává se s displejem rozhraní což je zajímavé. Kromě toho, že se snadno používá, protože rozhraní pohodlné, tato aplikace také filtrovat filmy na základě hodnocení, žánr a zdroj.

Aplikace prohlížeče Yidio LLC STÁHNOUT

To je 10 aplikací pro sledování filmů pro Android nejlepší pro vás milovníky filmů a televizních seriálů. S výše uvedenými aplikacemi může být vaše touha stále sledovat kdykoli a kdekoli splněna, protože to můžete udělat prostřednictvím smartphonu. Hodně štěstí a sledování!

Přečtěte si také články o Film nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.