Prohlížeč

snadný způsob, jak na Googlu najít soubory s určitými formáty

Není žádným tajemstvím, že Google je vševědoucí. Jste jedním z lidí, kteří při hledání souborů spoléhají na Google? Pokud ano, Jaka má rychlý způsob, jak vyhledávat soubory na Googlu.

Google je vševědoucí. Tato služba vyhledávače se stala populární, protože je schopna rychle poskytnout mnoho výsledků vyhledávání. Počínaje adresou, směnnými kurzy a dokonce i různými soubory, které potřebujete, jsou k dispozici na Googlu.

Jste věrným uživatelem Googlu? Jistě víte, že výsledků vyhledávání Google je tolik, že výsledky vyhledávání často neodpovídají vašim potřebám. Za tímto účelem se JalanTikus snaží poskytnout způsob, jak rychle vyhledávat na Googlu.

  • Legrační rozdíl mezi Google.com a Google.co.id
  • Jak změnit jazyk Google
  • Jak rychle najít skryté soubory na PC nebo notebooku

Jak rychle vyhledávat soubory na Googlu

Při hledání souboru na Googlu, pokud se neshoduje klíčová slovaprostě vás to donutí jít dokola. Jak vyhledávat soubory na Google se skládá z několika druhů režimů, stačí je použít podle svých potřeb.

1. Režim kapitulace

Tento režim odevzdání můžete použít k rychlému vyhledávání souborů na Googlu, když jste líní dlouho psát. To stačí napsat Přípona názvu souboru (tečka). nebo Přípona názvu souboru (mezera)., například: Tutorial.pdf nebo Tutorial pdf.

K dispozici je také přípona souboru, kterou můžete použít jako referenční k vyhledání souborů, které vyhovují vašim potřebám, konkrétně Adobe Portable Document Format (pdf), Microsoft Excel (xls), Microsoft PowerPoint (ppt), Microsoft Word (doc), Microsoft Works (wks, wps, wdb), Formát RTF (rtf), Text (ans, txt), a další podobné mp3, mkv, a apk. Tuto metodu možná používáte každý den, ale výsledky jsou bohužel někdy irelevantní. Protože se může stát, že se v kruzích dostanete na web, který má v úmyslu pouze najít návštěvníky.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

2. Režim Pro

Cera, která provádí toto rychlé vyhledávání Google, bude vyžadovat, abyste zadali trochu déle, ale vše se vyplatí rychlejšími a relevantnějšími výsledky vyhledávání. Některé ze způsobů, které můžete použít k vyhledávání souborů na Googlu v tomto režimu, jsou:

  • intext:FileName ext:Extension

Tímto způsobem budou všechna vaše vyhledávání přesměrována na stránku skládající se z vyhledávání s textem, který odpovídá správnému názvu souboru a příponě. Například intext:Tutorial ext:pdf.

  • intitle:FileName ext:Extension

Klíčová slova Toto vyhledávání povede k výsledkům vyhledávání titul odpovídající. Je třeba poznamenat, titul tím je myšlen název, který je v názvu karty při jejím otevření. Například intitle:Tutorial ext:pdf.

  • inurl:FileName ext:Extension

Používáním inurl řetězec, pak bude hledání omezeno na adresy URL obsahující název souboru a také soubory se správnou příponou. Používáním struny Tímto způsobem získáte soubory, které potřebujete, rychleji. Příklady výsledků vyhledávání: www.jalantikus.com/tutorial/apa-saja-ada.pdf a další.

Poznámky: Pokud používáte klíčová slova názvy souborů, které jsou více než jedním slovem, mohou jako pomůcku používat jiné znaky. Například cooking-tutorial, cooking-tutorial nebo "eating tutorial".

Přidání: Můžete také hledat na webu pomocí strunyrelated:url. Tětiva nebo se tento operátor používá k vyhledávání na webu, jehož obsah je podobný určité adrese URL. Například related://jalantikus.com.

Velmi snadné, že?

3. Další triky rychlého vyhledávání na Googlu

Výše uvedené je, jak provést rychlé vyhledávání souborů na Googlu. Ale kromě souborů můžete také rychle vyhledávat informace na Googlu struny následující speciální klíčová slova:

Řetězcové operátoryFunkce
klíčová slova NEBO klíčová slovaTento operátor urychlí vyhledávání v Google, pokud použijete například dvě související klíčová slova Kočka|Tygr
"klíčová slova"Pokud chcete, aby se vyhledávání omezilo na požadovaná klíčová slova, použijte například uvozovky mezi vyhledávacími klíčovými slovy "Tipy pro Android"
klíčové slovo~klíčové slovoOperátor rychlého vyhledávání na Googlu pro nalezení podobných výsledků vyhledávání, např. Krysa ~ rejsek
klíčová slova * klíčová slovaSlyšeli jste někdy písničku, ale pamatujete si jen některé texty? Pokud ano, použijte tento operátor.


Příklad, připomeňte mi *text ranní rosy

kalkulačkaPoužijte symbol +, -, *, / a ( ) používat službu kalkulačky na Googlu

No, to byl rychlý způsob, jak najít soubory na Googlu, který ApkVenue poskytl. Jaka se to snaží co nejvíce usnadnit, abyste jej mohli použít při hledání souborů, které potřebujete. Doufám, že je to užitečné.

Máte speciální způsob, jak vyhledávat soubory na Googlu? Podíl To samé s Jakou!