Software

5 nejlepších online antivirů pro odstranění virů bez instalace antiviru

Jak víme, viry se do našich počítačů mohou dostat různými způsoby. Jedním z nich je připojení k internetu, když procházíme, prostřednictvím zařízení USB a když instalujeme infikovaný software

Jak víme, viry se do našich počítačů mohou dostat různými způsoby. Jedním z nich je připojení k internetu, když procházíme, přes USB zařízení a když instalujeme infikovaný software. Tyto viry mohou zpomalit běh našich počítačů a také některé nebezpečné viry mohou ukrást naše data. Dokonce i virus může poškodit operační systém, který používáme.

Ano, ukázalo se, že existuje online antivirus, který můžete použít k vymýcení počítačových virů bez instalace aplikace do počítače. Tentokrát se Jaka podělí 5 nejlepších online antivirů k odstranění tvrdohlavých virů. Pojďme se podívat na následující recenze:

 • 15 tipů pro Android, které MUSÍ znát všichni uživatelé Androidu
 • 15 způsobů, jak překonat pomalé zrychlení telefonů Android, ty nejvýkonnější!
 • 50+ tipů a triků Nejnovější funkce WhatsApp 2021, zřídka známé!

5 nejlepších online antivirů k odstranění virů bez instalace antiviru

Online skener Metadefender

Zdroj fotografií: obrázek: Tech Viral Metadefender je jedním z poskytovatelů služeb pro vyhledávání virů, které jsou v souborech vašeho počítače. Online můžete skenovat soubory až do velikosti 140 MB. Zde jsou kroky ke skenování souborů online v Metadefenderu:
 • Nejprve navštivte //metadefender.opswat.com/#!/ pomocí svého oblíbeného prohlížeče. Poté klikněte na ikonu klipu a vyberte a nahrajte soubor, který chcete naskenovat.

 • Poté kliknutím na tlačítko ANALÝZA spusťte proces skenování. Počkejte, až to skončí.

Pokud je váš soubor infikován malwarem nebo virem, Metadefender vás upozorní a také zobrazí úroveň hrozby.

VirSCAN

Zdroj fotografií: obrázek: Accessify Téměř stejný jako předtím, VirSCAN je online služba skeneru který je zdarma a zdarma, což je užitečné pro kontrolu souborů infikovaných malwarem. Můžete vidět výsledky naskenovaného souboru, který jste nahráli, a ukáže se, jak škodlivý nebo neškodí soubor pro váš počítač. Zde je návod, jak skenovat soubory na virscan.org:
 • Navštivte z vašeho prohlížeče www.virscan.org.

 • Nahrajte soubor, který chcete naskenovat, a stiskněte tlačítko Skenovat. Počkejte několik sekund, dokud se proces skenování nedokončí.

Po dokončení procesu skenování se vám zobrazí výsledky skenování spolu s názvem skeneru a typem souboru.

Kaspersky VirusDesk

Zdroj fotografií: obrázek: gHacks Technology News Kaspersky VirusDesk kontroluje soubory stejným pracovním systémem jako aplikace Kaspersky Lab, kterou obvykle instalujeme do našich počítačů. Použití stejné antivirové databáze. Co jej odlišuje, Kaspersky VirusDesk je ve formě a online webová služba a Kaspersky Lab ve formě desktopové aplikace.

Webová služba dokáže skenovat soubory až do velikosti 50 MB. Můžete také skenovat více souborů najednou tak, že je nahrajete ve formátu .zip. Zde je návod, jak používat Kaspersky VirusDesk

 • Otevřete virusdesk.kaspersky.com ve svém webovém prohlížeči.

 • Poté se zobrazí obrazovka, kde budete požádáni o přetažení nebo zkopírování a vložení odkazu na soubor, který chcete skenovat.

 • Vyberte jednu z těchto metod a stiskněte SCAN.

Proces skenování obvykle trvá méně než dvě minuty. Takže buďte trpěliví, počkejte, až to skončí. Po dokončení se zobrazí obrazovka podobná následující. Kaspersky VirusDesk vás upozorní, pokud ve svých souborech najdete malware nebo viry.

NoDistribute

Zdroj fotografií: obrázek: saicollegejaipur.org NoDistribute je skvělá online stránka pro skenování, která uživatelům umožňuje nahrávat soubory a skenovat je pomocí více než jednoho 35 antivirových modulů zároveň. Po dokončení kontroly může uživatel zobrazit stránku s výsledky každého antivirového modulu. Zde je návod, jak používat NoDistribute:
 • Navštivte nodistribute.com ve svém webovém prohlížeči.

 • Poté klikněte na Vybrat soubor a vyberte soubor, který chcete skenovat.

 • Poté klikněte na Skenovat soubor a počkejte několik sekund, než bude váš soubor nahrán a naskenován.

Po dokončení uvidíte naskenované výsledky vašich souborů z 35 různých antivirových modulů.

PCrisk.com

Zdroj fotografií: obrázek: Accessify PCrisk.com je alternativní online webová antivirová služba, kterou můžete použít k vyhledávání malwaru a zranitelností na vašem webu. Zde je návod, jak používat pcrisk.com ke skenování vašeho webu na malware a zranitelnosti:
 • Otevřete stránku //scanner.pcrisk.com/ v prohlížeči.

 • Zadejte svou webovou adresu

 • Poté klikněte na tlačítko Vyhledat malware a počkejte na dokončení procesu skenování.

Po dokončení procesu skenování vám pcrisk.com sdělí, zda existuje malware nebo ne zranitelnosti na vašem webu.

Takže to je asi tak 5 nejlepších online antivirů k odstranění tvrdohlavých virů. Pomocí této metody můžete rychle odstranit všechny viry, které mohou poškodit váš operační systém a web. Tato metoda je velmi dobrá a efektivní a nevyžaduje žádný software.