Nejlepší

Jak vydělávají vývojáři Androidu peníze ze svých aplikací?

Přemýšleli jste někdy o tom, jak mohou vývojáři Androidu vydělávat peníze z aplikací nebo her, které vytvořili? Zde je návod..

Vývojáři aplikací a hry pro Android je jedna z prací, která je poměrně náročná a má poměrně velký plat.

Vytvoření hry nebo aplikace je těžká věc. Ale ne všichni vývojáři Androidu spolupracují s jinými lidmi. Mnoho z nich Pracovat nezávisle.

Pro vývojáře, kteří nespolupracují s jinými lidmi, přemýšleli jste někdy Jak vydělávají peníze z aplikací nebo her, které již vytvořili?

Tentokrát pro vás JalanTikus shrne různé věci vydělávat peníze z aplikací nebo her již vyrobeno.

  • 6 aplikací pro Android, díky kterým budete chytřejší
  • 5 snadných způsobů, jak vytvářet aplikace pro Android bez kódování
  • Jak získat svačinu pomocí smartphonu

Jak vývojáři Androidu vydělávají peníze ze svých aplikací nebo her

Mnoho aplikací a her v Obchodě Google Play lze stáhnout zdarma. Přesto stále existuje několik způsobů, jak vydělat peníze z aplikací, které byly vytvořeny. Tady je recenze.

1. Umístění reklam

Zdroj fotografií: Google

Umístění reklam je nejlepší způsob, jak vydělat peníze navíc z aplikací, které jste vytvořili. Můžete do něj přidat několik typů reklam, počínaje bannerové reklamy, překryvné reklamy dokud zajímavé reklamy.

Ujistěte se, že inzerát, který jste vložili nerušit lidé používající vaši aplikaci. To je zamýšleno tak, aby to člověk neudělal odinstalovat tvá aplikace.

Doposud existují více než 60 % aplikace pro Android, které v nich používají reklamy. Google vlastní média, která vám usnadní vydělávání peněz navíc, jmenovitě Google Adsense.

2. Nákup v aplikaci

Zdroj fotografií: Phone Arena

Někteří z vás si určitě koupili aplikace, hry, vnitřní položky, knihy až po filmy Google Play obchod používat skutečné peníze. Vývojářům to také pomáhá vydělat peníze navíc.

Dnešní spotřeba digitálního obsahu jednodušší protože některé operátory v Indonésii už lze použít pro platební média Nákup v aplikaci. To znamená, že si můžete koupit aplikace pro Android pomocí Kredit.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

3. Předplatné

Zdroj fotografií: knowstartup

Předplatné nebo předplatné je také způsob, jak toho dosáhnoutzpeněžit aplikace, kterou jste vytvořili. Můžeš vytvořit předplatitelský systém s trváním každý měsíc až jednou ročně.

Indonéští uživatelé také může použít puls platit za Předplatné.

4. Přidružený

Zdroj fotografií: Universal College of Management

Čtvrtým způsobem, jak mohou vývojáři Androidu vydělat peníze, je přidružení. Pokud máte pocit, že vámi vytvořená aplikace je dostatečně velká, zdá se, že je na čase přidružení nebo spolupráce s ostatními lidmi. Některé z výhod, které lze získat, zahrnují proslavení jména naší aplikace, získání uživatel nové a mnoho dalšího.

5. Prodej aplikací

Zdroj fotografií: Business Insider

Pokud máte možnost vytvářet aplikace nebo hry pro Android, můžete využít schopností Jedná se o prodej aplikace, kterou se vám podařilo vytvořit, samozřejmě spolu s zdrojový kód-jeho.

6. Prodej uživatelských dat

Zdroj fotografií: big.exchange

Je to jisté neměl by provedli vývojáři. I když to může přinést peníze, uživatelská data jsou důvěrná. Pokud jste přistiženi, jak prodáváte uživatelská data vaší aplikace, zejména citlivá data, můžete jsi potrestán.

To je nějaký jak vývojáři Androidu vydělávají peníze z aplikace nebo hry pro Android, která byla vytvořena. Pokud máte jiný způsob, můžete podíl ve sloupci komentářů. Hodně štěstí!

Nezapomeňte si také přečíst související články Aplikace pro Android nebo jiné zajímavé příspěvky od Em Yopik Rifai.