Tech Hack

jak udělat igtv + jak nahrát igtv na instagram feed

Jste zmateni tím, jak vytvořit IGTV a jak ji zveřejnit? Je to opravdu vhodné, Jaka se chce v tomto článku podělit o to, jak nahrát IGTV a jak to udělat.

Video je dnes jedním z nejpopulárnějších médií pro šíření informací. V roce 2021 vědci předpovídají, že 50 % internetové kvóty bude využito ke sledování videí.

Uprostřed rostoucích video trendů se Instagram snaží najít své vlastní štěstí v oblasti videa vytvořením IGTV.

Se zdroji, které v současnosti vlastní Instagram a Facebook, IGTV rychle roste a předpokládá se, že bude mít potenciál růst jako YouTube.

Co je IGTV

Než začnete diskutovat o konkrétnějších oblastech, jako je způsob, jak vytvořit IGTV, je lepší, když nejprve pochopíte, co je IGTV.

IGTV je platforma pro nahrávání a streamování videí integrovaný s Instagramem. Tato speciální platforma umožňuje svým uživatelůmnahrát delší videa.

S IGTV mohou uživatelé Instagramu udělat více zdarmanahrát při sledování videí s dlouhou dobou trvání na svých oblíbených sociálních sítích.

Jinými slovy, když víte, jak vytvořit IGTV na Instagramu, můžete využít této funkce k ještě větší existenci sdílením videí v delším trvání.

Proč byste měli vědět, jak vytvořit IGTV

Když je dnes na internetu tolik platforem pro nahrávání a streamování videa, proč musíme vědět, jak vytvářet IGTV videa na Instagramu?

Přestože je počet nahrání médií a streamování videa nespočet, každé médium má své vlastní vlastnosti a výhody, stejně jako IGTV.

Negativní vjemy, jako je tento, jsou často slyšet při diskuzi o IGTV a některé z Jakových bodů níže by mohly být odpovědí.

1. Má obrovský rozvojový potenciál

S podporou Facebooku jako podpůrné společnosti má IGTV obrovský potenciál neustále růst a být lepší.

2. Integrováno s dnešními největšími sociálními médii

IGTV je v současné době integrována s jedním ze sociálních médií s mimořádným počtem uživatelů. Potenciál videí, která nahrajete ke sledování, je také velmi vysoký

3. Stále nové a v tomto oboru je jen málo konkurentů

IGTV je stále klasifikováno jako nové médium a jen málo influencerů se ho začíná snažit využít. To znamená, že máte více otevřených příležitostí soutěžit v tomto médiu.

4. Snadné použití

Jak vytvořit IGTV a také jak nahrát IGTV je docela snadné. Navíc je IGTV skutečně nesena jako minimální platforma pro editaci médií, která je vhodná pro použití každým.

5. Trendy v divácích online videa stoupají

Trend přístupu lidí k videu v současnosti stále stoupá a předpokládá se, že takto bude pokračovat i v příštích několika letech. IGTV má vysoký potenciál ke sledování.

Jak vyrobit IGTV

Je to jasné, proč musíte vědět, jak udělat IGTV na Instagramu? Nyní je čas diskutovat tentokrát o podstatě Jakova článku.

IGTV lze provést pomocí chytrého telefonu které používáte, ať už je to iPhone nebo Android, a lze je vytvořit také prostřednictvím PC nebo počítače.

Tentokrát bude Jaka diskutovat o tom, jak udělat IGTV prostřednictvím všech dostupných médií, takže si stačí vybrat, které zařízení chcete použít k vytvoření IGTV.

Jak vytvořit IGTV na iPhone a Android

Uživatelé chytrých telefonů si mohou vytvořit IGTV kanál prostřednictvím aplikace Instagram nebo prostřednictvím speciální aplikace IGTV.

Obě tyto aplikace lze použít pro přístup k IGTV pro aktuální verzi. Jak vytvořit IGTV Instagram, který se nyní změnil.

První uživatel Instagramu musíte vytvořit speciální kanál před nahráváním videí IGTV, ale nyní je IGTV integrována s účty Instagramu.

Automaticky teď má každý kanál IGTV se stejným jménem jako jejich instagramový účet. Tato aktualizace má lidem usnadnit přístup k IGTV.

Jak vytvořit IGTV na PC

Pro ty, kteří přistupují k Instagramu pomocí svého pracovního počítače nebo notebooku, je to, jak vytvořit IGTV na notebooku, vlastně stejné.

Nyní Instagram udělá z každého účtu svůj vlastní IGTV kanál a lze k němu přistupovat buď prostřednictvím aplikace, nebo prostřednictvím PC.

Není potřeba konkrétně vytvářet IGTV na Instagramu aktualizace nejnovější z Instagramu právě teď, každý účet získá 1 kanál IGTV.

Jak nahrát IGTV

Přestože neexistuje žádný konkrétní způsob, jak vytvořit IGTV na Instagramu, způsob nahrávání IGTV prostřednictvím aplikace a také na PC se mírně liší od běžného způsobu nahrávání příspěvků.

Opravdu obsah pro IGTV videa mají trochu jiná kritéria ve srovnání s jiným obsahem Instagramu musí videa nahraná na IGTV splňovat určitá kritéria.

Videa, která mají být nahrána na IGTV, musí být minimální délka 1 minutaa každý kanál má limit maximální doby trvání, který se liší v závislosti na počtu následovníci-jeho.

Zajímá vás, jak nahrát IGTV na Android, iPhone nebo na PC? Zde je více informací.

Jak nahrát IGTV na iPhone a Android

Existují 2 způsoby, jak nahrát IGTV na iPhone nebo na Android, které můžete udělat, a tyto 2 způsoby používají různé aplikace.

ApkVenue proto probere, jak vkládat příspěvky na IGTV prostřednictvím těchto dvou aplikací a stačí si vybrat, který způsob je nejjednodušší. Použitá aplikace je Instagram a IGTV.

Kroky, které zde ApkVenue zahrne, využívají aplikace Instagram a IGTV na Androidu. Uživatelé iPhone jej mohou stále sledovat, protože způsob nahrávání IGTV je ve skutečnosti stejný.

Jak nahrát IGTV prostřednictvím aplikace Instagram

Jak nahrát IGTV přes Instagram vyžaduje několik kroků a kroky se mírně liší ve srovnání s nahráváním běžných příspěvků.

Zde je několik kroků, které můžete sledovat jako způsob, jak nahrát IGTV přímo prostřednictvím aplikace Instagram.

 • Krok 1 - Nainstalujte si aplikaci Instagram do svých chytrých telefonů a pro ty, kteří ji nenainstalovali, si aplikaci můžete přímo stáhnout prostřednictvím odkazu níže.

Stáhněte si aplikaci Instagram zde!

Instagram Photo & Imaging Apps KE STAŽENÍ
 • Krok 2 - Otevřete aplikaci Instagram pro přístup do hlavní nabídky a poté stiskněte tlačítko Vyhledávání který je na dně.
 • Krok 3 - Výběrem nabídky IGTV nahoře otevřete novou nabídku.
 • Krok 4 - Kliknutím na znaménko + v pravém horním rohu vyberte video, které chcete nahrát_.
 • Krok 5 - Vyberte si předem připravené video o délce 1 až 15 minut (v závislosti na počtu videí) následovníci).
 • Krok 6 - Vybrat Miniatury Nejvhodnější může být z přímého videa nebo z obrázků, které byly poskytnuty dříve, a stiskněte další.
 • Krok 7 - Vyplňte název a popis produktu, který chcetenahrát. Zde můžete také upravit pohled Náhled videa, které má býtnahrát.
 • Krok 8 - Jak nahrát IGTV na Facebook lze také provést prostřednictvím této nabídky aktivací možnosti Zviditelnit na Facebooku a vyberte fanouškovská stránka Facebook máte.

Takto lze nahrát IGTV přímo prostřednictvím aplikace Instagram. Metoda je trochu zdlouhavější, ale nemusíte do mobilu přidávat další aplikace.

Jak nahrát IGTV prostřednictvím aplikace IGTV

Pro ty, kteří chtějí praktičtější způsob nahrávání IGTV, můžete využít přímou aplikaci IGTV, kterou Instagram nedávno spustil.

Zde jsou kroky, které musíte dodržet, jak nahrát videa IGTV přímo prostřednictvím aplikace.

 • Krok 1 - Stáhněte si a nainstalujte aplikaci IGTV a pro ty z vás, kteří tuto aplikaci nenainstalovali, si ji můžete přímo stáhnout prostřednictvím odkazu níže.

Stáhněte si aplikaci IGTV zde!

Apps Utility STÁHNOUT
 • Krok 2 - Otevřete aplikaci IGTV a přejděte do hlavní nabídky. Vyberte znaménko + vpravo nahoře.

Zbývající kroky, jak dále nahrát IGTV, jsou stále stejné jako nahrávání pomocí aplikace Instagram od kroku 5 do kroku 8.

Tato metoda je také způsob, jak nahrát IGTV krmit Instagram, protože náhled, který nahrajete, se automaticky uloží na Instagram pošta a mohou je vidět vaši příznivci na Instagramu.

Jak nahrát IGTV na PC

Jak nahrát IGTV lze také provést přes notebook nebo PC. Pro ty z vás, kteří ukládají videa, která chcete nahrát do počítače, je nemusíte nejprve přenášet do mobilního telefonu.

Metoda nahrát Tuto IGTV lze provést prostřednictvím počítače pouze pomocí prohlížeče a zde jsou kompletní kroky.

 • Krok 1 - Otevřete stránku Instagramu prostřednictvím prohlížeče a klikněte profil budete přesměrováni do nabídky nahrávání IGTV.
 • Krok 2 - Kliknutím na ikonu IGTV v nabídce profilu otevřete nabídku nahráta stiskněte tlačítko .
 • Krok 3 - Kliknutím na znaménko + otevřete okno vyhledávání a vybertenahrát předem připravená videa.
 • Krok 4 - Podle potřeby upravte obal, název a popis videa. Zaškrtněte sloupec Odeslat náhled jako způsob, jak nahrát IGTV do svého kanálu Instagram.

 • Krok 5 - Přejděte dolů, pokud chcete zobrazit video příspěvky Facebooková fanouškovská stránka které zvládáte. Až budete hotovi, klikněte na tlačítko Pošta.

Toto jsou kroky, jak nahrát IGTV videa do vašeho PC nebo notebooku. Snadno, gangu?

To je způsob, jak vytvořit IGTV a také jak nahrát IGTV na instagramový kanál a jak jej zobrazit na stránce fanouškovská stránka Facebook také.

IGTV aktuálně prochází různými úpravami, aby na svou platformu přilákala více diváků.

Snad budou informace, které Jaka tentokrát sdílí, užitečné pro vás všechny a uvidíme se u dalších článků.

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Restu Wibowo.