Software

Chcete vědět, jak zkopírovat text z vašeho počítače? zde je návod!

Setkali jste se někdy s obrázkem, který obsahuje písmo, ale chcete to jen převzít? Nyní není třeba se obávat, protože JalanTikus má řešení. Poslouchejte pouze na JalanTikus!

V dnešní době se téměř vše dělá s počítači, jedním z nich je i naše práce, ať už školní nebo kancelářská. Abychom splnili úkol, někdy musíme procházet internet sem a tam. Začínající od Wikipedie a další.

Ale setkali jste se někdy s obrázkem, který obsahuje písmo, zatímco vy jen chci vzít psaní? Přepsání bude jistě nějakou dobu trvat. No, nemusíte se bát, prostřednictvím tohoto článku vám ApkVenue řekne, jak na to kopírovat text z obrázku snadno a jednoduše.

  • 10 nejlepších textových editorů vám umožní zlepšit se v kódování
  • Změny ve Vyhledávání obrázků Google
  • Často mylně považovány za úpravy ve Photoshopu a ukazuje se, že tyto fotografie jsou skutečné!

Toto je snadný a jednoduchý způsob kopírování textu z obrázků

Internet v dnešní době je opravdu velmi užitečný, z toho jeden pro dělat domácí práce. Obecně platí, že obvykle budete procházet internet pomocí Google abychom našli to, co potřebujeme?

Nezřídka se ale setkáte s případy, kdy chcete zkopírovat text z obrázku. Zmatený? Si můžete vyzkoušet viz obrázek níže aby to bylo jasnější.

Zdroj fotografií: Obrázek: Tech Viral

Obvykle, když narazíte na takové případy, řešením je udělat přepisování. Pokud je věta krátká, nevadí, co takhle dlouhá? To by samozřejmě bylo velmi problematické.

Snadné řešení pro kopírování textu z obrázků

Nyní se nemusíte bát, protože Jaka má řešení. Tedy pomocí Prohlížeč Google Chrome a Plugin projektu Naptha. Pomocí těchto dvou aplikací je proces kopírování textu z obrázku velmi snadný!

Pro nejnovější verzi aplikace Google Chrome můžete stažení přes Odkaz na Myší ulici Následující. Po stažení jej stačí nainstalovat do počítače nebo notebooku.

Prohlížečové aplikace Google Inc. STAŽENÍ

Po dokončení procesu instalace stačí navštívit následující odkaz a poté kliknout "Přidat do Chromu".

Oficiální Google Chrome Dedicated Project Naptha Plugin

Jak zkopírovat text z obrázku

Pokud je vše hotovo, stačí procházení obrázky, které mají text, pak automaticky Projekt Naptha poběží sám. Vy umístěte kurzor na text, zablokujte jej a poté zkopírujte jako obvykle. Můžeš viz obrázek níže pokud je to stále zmatené.

Jak? Když se podíváte na obrázek výše, můžete určitě dojít k závěru, že je to velmi snadné, že?

Tudy sám nejen pouze pro obrázky, které jsou na internetu. Můžete ale použít i obrázky, které máte v počítači. Cesta je dost udělat drag and drop obrázky v počítači do Google Chrome. Můžeš zobrazit obrázek níže, pokud jste zmateni.

No, to je jen způsob, jak zkopírovat text z obrázku, který je snadný a jednoduchý. Snad vám tyto informace mohou být užitečné. Hodně štěstí!

Bannery: Library Connect