Software

jak nalíčit a nalíčit fotografie ve stylu coldplay videoklipů na chytrých telefonech s Androidem

Pojďme se naučit snadný a jednoduchý způsob, jak dělat Up and Up fotografie ve stylu trendových videoklipů Coldplay bez počítače přímo z vašeho smartphonu Android.

Pro ty z vás, kteří jsou aktivní na sociálních sítích, určitě jste v poslední době viděli fotografie lidí, jejichž fotografie byly upraveny pomocí oblohy se zvířecím pozadím, že? Ať už je to velryba, nebo slon. Nyní, Fotografie jsou inspirovány videoklipNahoru a nahoru Coldplay.

Tolik lidí, kteří sdílejí fotky Nahoru a nahoru na sociálních sítích, přemýšleli jste někdy, jak vytvořit fotografie létajících ryb ve stylu Up and Up? Abyste nebyli zvědaví a mohli existovat, no tak Naučte se upravovat fotky Up and Up od Coldplay!

 • Toto je sbírka fotografií zvířat pro úpravu fotografií ve stylu studeného videa!
 • 7 rychlých kroků ke zrychlení úprav fotografií v Prisma
 • Snadné způsoby, jak vytvořit 3D fotografie bez Photoshopu
 • Jak upravit fotografii obličeje pomocí těla umělce na Androidu

Jak nalíčit a nalíčit fotky

Nelze popřít, videoklip z písně Up and Up to je fakt super. Jak ne, kombinací různých videí a fotografií videoklip dokáže podat skvělý a ohromující obraz paralelního světa. Nyní, Než přistoupíte k úpravě fotografií Nahoru a Nahoru, je dobré si to nejprve prohlédnout videoklip Nahoru a nahoru od Coldplay níže:

V pohodě, že? Bylo by cool, kdybyste mohli dělat Up and Up fotky s vlastními fotkami. Nyní,no tak zkusíme, jak udělat fotku like videoklip Nahoru a nahoru přímo na vašem smartphonu Android!

Jak vytvářet fotky Coldplay Up a Up pomocí smartphonů Android

Nejprve je potřeba aplikace pro úpravu fotografií. Nejlepší aplikací pro úpravu fotografií, kterou můžete použít k vytváření fotografií Up and Up, je PicSay Pro. Tato aplikace je placená, ale PicSay Pro APK můžete získat zdarma, když si přečtete článek o tom, jak získat placené aplikace zdarma.

Shinycore Photo & Imaging Apps KE STAŽENÍ
 • Po instalaci PicSay Pro si jej nejprve stáhněte základní fotografie nebo sbírku fotografií žraloků a zvířecí nebe pro úpravu fotografií Vzhůru a Nahoru z odkazu Nahoru a Nahoru.

 • Otevřete hlavní fotografii, kterou chcete upravit, v PicSay Pro. Nemusí to být fotka proti obloze, ale pokud máte fotku s jasnou oblohou, bude to ještě lepší. Pokud na pozadí není obloha, není vhodné nazývat se fotkou zvířecí nebe že jo?

 • Importujte jeden základní fotografie Nahoru a nahoru, které jste si stáhli dříve. Jak vstoupit na kartu Efekty, vyberte Vložit obrázek. Poté vyberte fotografii, která je podle vás vhodná.

 • Upravte prosím umístění fotografie. Úroveň průhlednosti můžete upravit pomocí Posuvník který je dole, pak klikněte na zelené zaškrtnutí, pokud je to vhodné.

 • Další krok je nejdůležitější. Kde musíte odstranit nepoužitou část tak, aby obrázek základní fotografie Nahoru a nahoru a hlavní obrázek tak, aby to sedělo.

 • Tipy: Použijte nastavení štětec aby velikost a počet průhlednosti byly správné.

 • Pokud se vám to zdá správné, klikněte na zelené zaškrtávací tlačítko. další stiskněte kartu Sdílet pro uložení vašich úprav fotografií Nahoru a Nahoru.

Výsledek:

Není snadné nalíčit a nalíčit fotografie, které poskytujeme? Pokud chcete vytvářet fotografie ve stylu videoklipů, nepotřebujete prvotřídní dovednosti Photoshopu Nahoru a nahoru Coldplay, důležité je, že chcete vynaložit určité úsilí a věnovat trochu času kreativitě.

Zdroj bannerů.