Produktivita

7 hackerských aplikací, které z vás mohou udělat skutečného hackera

Mnoho uživatelů Androidu však o této aplikaci, která není dostupná v Obchodě Play, neví.

Android má i druhou stránku. Druhou stranou je „černý svět“, který využívají hackeři k nelegálním aktivitám. Prostřednictvím toho se používá mnoho hackerských aplikací.

Mnoho uživatelů Androidu však o této aplikaci, která není dostupná v Obchodě Play, neví. Nebojte se, protože tento druh hackerské aplikace najdete na internetu zdarma. Tedy pro ty z vás, kteří touží být profesionálním hackerem Těchto 7 aplikací, které musíte mít.

  • 10 nejsofistikovanějších aplikací pro Windows PC Hacker dnes, Anti Detection!
  • Jak hacknout DNS pro zrychlení internetu!

7 hackerských aplikací, které z vás mohou udělat skutečného hackera

1. Zanti

Zanti je jednou ze slavných aplikací vyvinutých společností Zimperium. V podstatě tato aplikace slouží k penetraci wi-fi síť a posouzení bezpečnosti. Ale na druhou stranu mnoho nepoctivých uživatelů využívá tuto aplikaci k nezákonným činnostem, jako je ovládání smartphonů nebo tabletů, které jsou připojeny ke stejné wi-fi síti.

2. Droidsqli

Možná někteří z vás vědí pouze to, že SQL Injection lze použít pouze na počítači. Ve skutečnosti existuje aplikace s názvem Droidsqli, která vám to umožňuje SQL Injection na web přes telefon Android. Tvrdí se, že tato aplikace je jediná nejvýkonnější ze stovek podobných aplikací.

3. Dsploit

Dsploit je aplikace napájecího obleku používaná pro posouzení sítě. Můžete plně analyzovat síť a zařízení běžící nebo připojená k vaší síti. Mnoho černých klobouků používá tuto aplikaci proniknout do sítě a získat přístup k zařízení.

V této aplikaci máte přístup k funkcím, jako je Login Cracker, Simple sniff, Password sniffer, zabít spojení a mnoho dalších funkcí, které mnoho hackerů a crackerů potřebuje.

4. WPA WPS Tester

Testovací aplikace WPA a WPS se obecně používají ke kontrole wi-fi sítě. Tento druh aplikací však nyní začíná být zneužíván hacknout wi-fi. V zásadě se tato aplikace WPA WPS Tester používá pro vzdělávací účely. Pro správné používání této aplikace stačí rootnout telefon, abyste mohli snadno hackovat hesla wi-fi.

5. Nmap

Nmap je jednou z oblíbených aplikací v síťovém mapování, protože má velmi výkonné funkce pro celý síťový průmysl. V podstatě může tato aplikace mapovat všechny připojené sítě nebo se pokusit připojit a získat informace pro proces mapování. Nmap používají profesionálové při procházení sítě k nalezení dílů zranitelná síť.

6. Inspektor APK

S APK Inspectorem můžete získat zdrojový kód aplikace pro Android, provádět změny ve zdrojovém kódu a získat přístup ke všem funkcím aplikace. Můžete také udělat reverzní inženýrství v jakékoli aplikaci pro Android a proveďte požadované změny. Ke spuštění této aplikace na vašem telefonu Android potřebujete pouze root.

7. AndroRAT

AndroRAT je první proprietární aplikace, která vám umožňuje přistupovat k více systémům prostřednictvím vzdáleného připojení na vašem telefonu Android. Přesto mnoho uživatelů tuto aplikaci nelegálně používá přístupový počítač nebo něčí mobilní telefon a zapojit se do nezákonné činnosti. Je založen na spojení klient/server a operacích mezi nimi prováděných.

To bylo 7 aplikací pro ty z vás, kteří se chtějí stát profesionálním hackerem. Upozorňujeme, že výše uvedené aplikace jsou aplikace, které se běžně používají k nezákonným činnostem a mohou porušovat zákon. Používejte jej tedy s rozmyslem, abyste neškodili ostatním. Doufám, že je to užitečné!