Software

chcete hrát hry na ps4 pomocí telefonu Android? zde je návod!

Hraní her je zábava. No, ApkVenue vám řekne zábavný způsob, jak si užít PS4, což je hrát ji na telefonu Android!

Kdo neví Play Station momentálně? PlayStation je a herní konzole vytvořil Sony v roce 1994 a stal se velmi vyhledávaným konzolovými hráči. Samozřejmě, protože hry na PlayStation se ukázaly jako velmi kvalitní.

Nyní vstoupil PlayStation 4. generace. Je zábavné hrát PlayStation 4 (PS4). kromě hratelnostje to dobré, také nabízí skvělou grafiku. No, tentokrát vám ApkVenue prozradí další zábavný způsob, jak si užít PS4, a to hraní PS4 her prostřednictvím telefonu s Androidem. Poslouchejme!

  • Zábava! Populární hra pro PlayStation, „Bully“ přichází na Android
  • 8 nejhorších her všech dob pro Playstation 2 (PS 2).
  • 10 nejhorších her všech dob pro Playstation (PS 1).

Hrajte hry pro PlayStation 4 prostřednictvím telefonů Android

Měli jste někdy problém, když chcete hrát PS, možná je to proto, že je používána televize vaší rodiny nebo jste na cestách. Obvykle řešení, které Jaka najde, je použít monitor přenosný což je jako notebook. Ale víš co? Nyní můžete svůj smartphone Android používat jako monitor pro hraní na PlayStation 4!

Ve skutečnosti to lze provést oficiálně pomocí speciální aplikace, jmenovitě PlayStation dálkové ovládání. Ale bohužel tuto aplikaci lze použít pouze na sériových smartphonech Xperia Pouze výstup Sony. V této diskuzi k tomu poslouží všechny smartphony Android!

Včasná příprava

Před zahájením ApkVenue děkuje vývojářům z fóra XDA což umožňuje, aby se to stalo. Zde je to, co potřebujete připravit:

  • PlayStation 4 připojen k PSN účet.
  • Jakýkoli smartphone se systémem Android s Android vyšší než 4.2.

Příprava smartphonu

Za prvé, stažení a Nainstalujte následující aplikace prostřednictvím chytrého telefonu. Kliknutím sem zobrazíte odkaz ke stažení. Pokud ano, bude to vypadat takto.

Poté se můžete začít připojovat bluetooth ovladač pokud chcete, buď ovladač PS4 nebo ovladač třetí strany. Ale můžete také použít dotykové ovládání jako kontroloři. Pokud použijete ovladač třetí strany, bude vyžadována další konfigurace pro přizpůsobení.

Potom přihlásit se k vašemu účtu PSN se zobrazí obrazovka podobná té níže.

Odemkněte PlayStation 4

Je čas začít přejít na PS4. Zapněte jej a vstupte do nabídky nastavení Jak je ukázáno níže.

Vybrat vzdálené hranía poté vyberte přidat zařízení.

Potom vyjde osm čísel, jak je uvedeno níže. Zadejte číslo do smartphonu.

Po zadání těchto čísel do smartphonu jsou zde výsledky.

No, to je on jak hrát hry PS4 na telefonu Android. Snadné, že? To bylo možné díky tvrdé práci vývojářů třetích stran XDA. Nyní může ApkVenue hrát hry pro PS4 jako pomocí Nintendo Switch úplně nové, lze vzít kamkoliv. Tak hodně štěstí, pokud máte problémy, nezapomeňte zde zanechat komentář, ano?