Hry

super náročné! Toto je 10 nejlepších terénních her pro Android

Nejen závodění, ale věří se, že tato hra s terénními auty rozbuší vaše srdce! Zde jsou doporučení pro nejlepší Android hry pro terénní auta

Android v současné době poskytuje různé typy her, nejen kompletních s žánry. Ve hře samotné jsou ale i typy, například s tématikou automobilových závodů.

Automobilové závodní hry dnes nemají jen tento druh výzvy, nyní jich existuje mnoho typů závodní hry pro Android jako je drag, slide, a také jeden z nejnáročnějších typů je hry s terénními auty.

Tato hra s offroadovou tématikou pro Android svým hráčům rozhodně přinese uspokojení, protože je poměrně náročná. Vhodné pro ty z vás, kteří mají rádi výzvy.

Takže zde je 10 offroadových automobilových her, které musíte hrát na svém smartphonu Android! Podívejte se na Jakovu recenzi níže!

Doporučený seznam nejextrémnějších a nejnáročnějších her pro terénní auta!

1. Offroad Jeep Driving Adventure

Jak název napovídá, auto použité v této hře je džípový vůz, offroad jeep driving adventure je offroadová hra, která je poměrně náročná, řízení džípu s velmi náročnými a ne snadnými výzvami, kromě svých kompletních funkcí přináší tato hra také docela dobrou hratelnost.

2. Offroad Sim Stunt Hill Car 4x4

Kaskadérský kousek 4x4 Offroad sim hill car, neméně skvělá, nejen náročná hratelnost, tato druhá offroadová hra také přináší super cool grafiku a vypadá tak reálně.

Tato hra není snadno nudná, protože hráčům nabízí mnoho zajímavých a náročných tratí.

3. Truck Evolution Offroad 2

Třetí je truck evolution offroad 2, pokud některé z výše uvedených her spoléhají na džípy pro offroad. Tato hra je jiná, ale spoléhá na náklaďáky, neumím si to představit, protože náklaďáky jsou těžké, ale používané pro off-road.

Proto je tato hra rozhodně velmi náročná na hraní.

Hru si můžete stáhnout níže:

Stáhněte si Truck Evolution Offroad 2

4. Offroad Driving Adventure 2016

Dobrodružství jízdy v terénu 2016 ještě zábavnější! Už jen při pohledu na grafiku to vypadá opravdu skvěle, můžete to dokonce přirovnat ke konzolové hře!

Hry s terénními auty mohou provádět terénní atrakce jako obvykle, a to na trajektorii plnou překážek jako velké kameny nebo nerovné cesty, je to opravdu zábavné.

Níže si můžete stáhnout vzrušující hry pro terénní auta:

Stáhněte si Offroad Driving Adventure 2016

5. Offroad Rally 4x4 6

Pokud chcete stejné, ale odlišné, musíte hrát 4x4 offroad rally 6! Tato hra jako celek zůstává stejná jako podobná, jen problém trati je poněkud ucelenější a náročnější.

Vozidla, která můžete používat, také nejsou pouze jednoho typu, v této hře se setkáte s několika místy jako např přechod hor, pouští, lesů a mnohem víc!

Stačí si stáhnout offroad hru níže:

Stáhnout 4x4 Offroad Rally 6

6. Ruské SUV 4x4 Offroad

Je ještě zábavnější hrát hry s offroadovou tématikou, pokud je grafika 3D! 4x4 ruské SUV offroad také nejen po grafické stránce, víte, ale také prezentuje spousta tratí a skvělých aut které můžete využít pro offroadové atrakce!

Nejen to, co dělá tuto hru elegantní, je to, že má velmi širokou mapu, takže to hráčům usnadní.

Tuto hru si můžete stáhnout zde:

Stáhněte si 4x4 ruské SUV Offroad

7. Offroad 4x4 Mountain

Horský offroad 4x4 kromě toho, že přináší propracovanou a náročnou grafiku, přináší také skvělé funkce, jako je svoboda hráčů řídit auta počínaje nastavit zuby.

Pak nastavte tlak na pneumatiky auta a mnoho dalších pokročilých funkcí! S Vlastnosti cool tato hra vám umožní nikdy se nudit hraním.

Stáhneme přímo níže:

Stáhněte si fotografii Offroad 4x4 Mountain

8. Offroadové legendy 2

Offroadové legendy 2 hodný náročné offroadové hry! Protože tato hra vždy představuje extrémní arény díky čemuž se hráči vždy cítí obtížně, ale ne nudně.

Tato hra nabízí více než 50 extrémních tratí že hráči musí dokončit, ale aby ho otevřeli, musí vyhrát jednu z předchozích cest, takže dá se říct postupně.

Stahovat můžete přímo zde:

Stáhněte si Offroad Legends 2

9. Exion Offroad Racing

Off-roadové závody Exion ve srovnání s osmi výše uvedenými hrami lze říci, že je to stále méně extrémní! I tak ale v této hře stále narazíte na různé zlé překážky.

Dostupných tratí je mnoho, auta jsou skvělá a kvalita 3D grafiky je docela dobrá a vypadá velmi reálně.

Tato hra je ke stažení zde:

_Stáhnout Exion Offroad Racing _

10. Řidič kamionu 3D Offroad

Chcete vyzkoušet offroadovou hru s větším pocitem wow? Tak Řidiči 3D terénních nákladních vozidel je nejpřesnější hra! protože neřídíte auta jako lehké džípy, ale řídíte nákladní auta, která vypadají těžce a ztuha!

Tato hra samozřejmě nabízí obtížnější výzvy, od úzkých tratí až po super extrémní tratě v této hře.

Tuto offroadovou automobilovou hru si můžete stáhnout níže:

Stáhněte si Truck Driver 3D Offroad

To je Jakova recenze 10 nejnáročnějších offroadových automobilových her pro Android. Pokud jste hráčem, který rád hraje hry s automobilovou tématikou, pak je pro vás povinných 10 výše uvedených extrémních super her s auty, protože prezentovaná hra je nejen náročná, ale také náročná. super náročné a těžké!