Software

fototapety jsou staromódní, pojďme si vytvořit vlastní živou tapetu na Androidu!

Už vás nebaví stejně vypadající tapeta na smartphonu? Zkuste si vytvořit vlastní tapetu. Neříkejme, že je to směšné, protože používáte selfie fotky, zkuste si vytvořit vlastní skvělou živou tapetu.

Abyste se vzhledem svého smartphonu nenudili, můžete vyměnit tapety-jeho. S tapety který je každý den jiný, pak bude váš smartphone vždy vypadat jako nový.

v Google Play obchod mnoho tapetových aplikací, které poskytují tisíce tapety zdarma a v pohodě. Ale proč si prostě nevyrobíte vlastní tapetu? A aby to bylo ještě chladnější, bylo by skvělé, kdybyste to udělali živé tapety podle vlastního vkusu.

 • Jak vytvořit průhlednou tapetu na Androidu
 • Jak změnit tapetu Android podle síly signálu vašeho telefonu Android
 • 7 nejlepších her s živými tapetami pro Android, které byste měli vyzkoušet

Výhody živé tapety na Androidu

Jednou z výhod živých tapet na Androidu je, že váš smartphone vypadá atraktivněji a cool. Šance, že vás vzhled začne nudit, je tedy velmi nízká. Zkusme si tedy vytvořit vlastní živou tapetu na vašem smartphonu Android!

Jak si vytvořit vlastní živou tapetu na Androidu

Na rozdíl od běžných tapet, které můžete snadno vytvořit ze své sbírky fotografií, výroba živých tapet vyžaduje speciální techniky, aby byly lehké a neplýtvaly baterií. No, na Androidu můžete snadno vytvářet živé tapety. Metoda:

 • Stáhněte si aplikaci KLWP Live Wallpaper Maker. Tato aplikace poskytne šablony a usnadňuje vám vytvoření vlastní živé tapety.
Custom Industries Desktop Enhancement Apps KE STAŽENÍ
 • Jakmile je aplikace KLWP nainstalována, udělte přístup ke všemu, co KLWP potřebuje. Nebojte se, neexistuje žádný podezřelý přístup z KLWP.
 • Jakmile vstoupíte na úvodní obrazovku, zobrazí se vám prázdná šablona, ​​kterou můžete nastavit. Můžete přidat různé zajímavé prvky, jako např živé počasí, text, tvar, a další.
 • Pokud jste zmateni, co dělat, můžete použít Předvolby dostupné v této aplikaci. Vybrat Načíst předvolby, pak najdete mnoho předvoleb, které lze použít. Existují výchozí hodnoty a doporučení, ze kterých si můžete vybrat.
 • V Obchodě Google Play je mnoho předvoleb KLWP, které si můžete stáhnout.
 • Například vybereme Preset that DClock2. Poté budete přesměrováni na tuto stránku přizpůsobení předvoleb.
 • Zde můžete změnit mnoho prvků, počínaje tapetou, umístěním hodin, umístěním textu, umístěním signální lišta, stav baterie a další. Všechno si můžete zařídit.
 • Až budete se změnou vzhledu motivu hotovi, můžete přidat podpůrné prvky, které vám udělají opravdovou radost, jako je logo JalanTikus. Jedinečně můžete logo JalanTikus nastavit tak, aby mělo speciální funkci, například když na něj kliknete, okamžitě se otevře aplikace JalanTikus.
Produktivita aplikací JalanTikus.com KE STAŽENÍ ZOBRAZIT ČLÁNEK
 • Pokud jste dokončili přizpůsobení živé tapety, stačí stisknout ikonu Uložit nahoře. Tím se automaticky nastaví jako tapeta vašeho smartphonu.

Ach ano, živá tapeta vytvořená aplikací KLWP bude vhodná pro použití ve spojení s NOVA Launcher. S malou úpravou bude vaše tapeta vypadat ještě zajímavěji!

Softwarové aplikace TeslaCoil prohlížeče STAŽTE SI

Je to snadné, že? Můžete prozkoumat dále pomocí KLWP, pokud jej máte nainstalovaný. Pokud jste pilní při vytváření skvělých živých tapet, není pro vás nemožné je nahrát do obchodu Google Play nebo je prodat.

Hodně štěstí!