Hry

5 důvodů, proč je League of legends (lol) lepší než dota 2, souhlasíte?

Je pravda, že LoL je lepší než DotA 2? V následujícím bude ApkVenue dále přezkoumávat. Pojďte, hned uvidíte!

Před DotA 2, League of Legends nebo lidově nazývaná LoL byla hra, která dominují žánru MOBA toho času. LoL sám o sobě víme, že je výsledkem vývoje Riot Games z modu hry Warcraft III: The Frozen of Throne.

LoL vychází od roku 2009 To už má samozřejmě mnoho hráčů po celém světě. Pro ty, kteří pocítili vzrušení z této hry, bude samozřejmě obtížné, pokud ji budete muset nechat jen tak. Co takhle Dota 2? Hra je samozřejmě nyní na vzestupu a nejživější, když na to přijde obstarání turnaje. Která z těchto dvou her MOBA je tedy nejlepší? Je to pravda LoL je lepší než DotA 2? V následujícím bude ApkVenue dále přezkoumávat. Pojďte, hned uvidíte!

  • 7 hrdinů DotA 2, kteří jsou nejvhodnější pro začátečníky
  • I když je to dívka, těchto 6 hrdinů v DotA 2 je velmi smrtících
  • Vražedná část přírody! Zde je 5 hrozných příběhů zabijáků v DotA 2

1. LoL je preferovaný a oblíbený, protože se s ním snadněji hraje

Zdroj fotografií: Foto: i0.wp.com

Nejen jeden nebo dva lidé, mnozí říkají, že herní mechanika LoL snadněji hrát ve srovnání s DotA 2. Pravidla hry LoL také nejsou nijak složitá, zejména po herní stránce. Pro začátečníky samozřejmě netrvá to dlouho přizpůsobit se LoL.

To je také to, co dělá LoL populárnější oproti DotA 2. Svědčí o tom i počet hráčů LoL, kteří aktuálně číslo převyšují více než 100 milionů aktivních hráčů ve srovnání s DotA 2, která je stále v číslech 15 milionů aktivních hráčů Každý měsíc. To samozřejmě stačí na důkaz, že LoL je populárnější než DotA 2.

2. Ne všechny postavy lze hrát, takže je možné se více soustředit

Zdroj fotografií: Foto: businessinsider.com

Tady je rozdíl ve jménu postavy mezi LoL a DotA 2, pokud se v DotA 2 nazývá hrdina, pak v LoL se nazývá mistr. Pokud v DotA 2 hrdina vše lze hrát zdarma, i když důsledky, zejména pro začátečníky, nejsou zaměřeny na učení každého hrdiny, je to jiné s LoL kdo ne všechny šampiony lze hrát zdarma.

Pouze několik šampionů v LoL je poskytováno zdarma a zbytek jsme my musí zaplatit pokud ji chcete hrát trvale. Je to nepříjemné, ale takhle to můžeme více zaměření ovládnout jednoho po druhém šampiona, než se rozhodnete vybrat jiného.

3. Kratší doba trvání hry LoL

Zdroj fotografií: Foto: blogdofariasjunior.com

Ve hrách LoL, kratší doba trvání hry než DotA 2. Samozřejmě, že je více zábavy protože herní mechanismy LoL jsou jednodušší a méně komplikované, takže hra je kratší.

4. Největší LoL příjem v tomto roce (2017) v MOBA Game Line

Zdroj fotografií: Foto: hasagi.gg

LoL na prvním místě jako hra, která letos vydělala nejvíce, porazit dalších 10 her včetně DotA 2, který zabírá sedmý řád. Jedním z největších zdrojů příjmů LoL je šampion prodeje kůže stejně jako ostatní skiny. To samozřejmě opět činí LoL daleko lepším než DotA 2.

5. Hráči jsou v klidu alias ne příliš mnoho snooze

Zdroj fotografií: Foto: jalantikus.com

Na základě této zkušenosti, pokud hrajete DotA 2, je to nutnost opravdu psychicky připravený. Pokud ne, buďte připraveni, v důsledku toho budete zraněni stříkejte dál protože chyba nemusí být způsobena vámi. Na rozdíl od hráčů v LoL bývají klidní a moc nemluví. Ano, možná dochází k občasným nepokojům, ale není to tak hrozné jako hraní v DotA 2.

No, to je důvod, proč je LoL lepší než DotA 2. Jak? Souhlasíte s tímto důvodem? Pokud máte jiné názory, podělte se o ně ve sloupci komentářů níže.