Nejlepší

jak opravit zastavení instagramu, snadno a rychle!

Stalo se vám někdy, že jste byli zaneprázdněni hraním Instagramu a pak se najednou objevilo „Instagram se zastavil“? Toto je řešení! Zde je návod, jak opravit zastávky Instagramu samostatně.

Instagram Takže dnes nejoblíbenější sociální média pro děti. Už jste někdy byli zaneprázdněni sledováním časové osy Instagramu a pak najednou vyskočí upozornění Instagram se zastavil a aplikace Instagram se sama zastaví?

Musí to být nepříjemné, co chlapi, pokud jste to zažili, existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste to překonali. Příčiny zastavení Instagramu mohou být také různé, tady jsou Jakovy tipy. tady jak opravit zastávky Instagramu samostatně.

  • Jak vytvořit kreativní příběh na Instagramu jako hity celebrity
  • 6 nejnovějších způsobů, jak hacknout Instagram ostatních 2020 a jak jim zabránit

Zde jsou 4 způsoby, jak překonat Instagram, který se zastaví nebo zavírá sám

aplikace Instagram, který se stále zastavuje může být způsobeno několika věcmi chlapi. K vyřešení problému zastavení Instagramu existuje také několik. Tady nějaké jsou proč Instagram skončil :

  • Přetížení mezipaměti aplikace Instagram
  • Chyba Instagramu a potřebuje aktualizaci
  • Zbylo jen málo vzpomínek
  • Více aplikací běžících současně
  • Atd.

K překonání různých proč Instagram skončil Jaka vám bude dávat tipy jeden po druhém. Zde jsou 4 způsoby, jak se vypořádat se zastavením Instagramu, které můžete vyzkoušet:

1. Vymažte mezipaměť a poslední aplikace na smartphonu

Ke spuštění aplikace Instagram je potřeba dostatečně velká paměť. Proto počet spuštěných aplikací a nahromaděné nevyžádané soubory může způsobit zastavení Instagramu. Kvůli nedostatku paměti ke spuštění této aplikace.

Chcete-li překonat příčinu Instagramu, musíte ji zastavit vyčistit poslední aplikace vy chlapi. Chcete-li vymazat mezipaměť, můžete to udělat ručně nebo pomocí aplikace. Zde je podrobnější vysvětlení keše:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

2. Vymažte data Instagramu

Jedním z důvodů, proč se Instagram zastavil, mohou být také špatná data Instagramu je to moc velkéchlapi. Chcete-li to překonat, můžete vymazat data Instagramu. Tímto způsobem je Instagram na vašem smartphonu jako nově nainstalovaná aplikace. Zde je postup:

  • Chcete-li vyřešit zastavení Instagramu tímto způsobem, musíte nejprve otevřít Nabídka nastavení na vašem smartphonu. Pak přejděte na Nastavení aplikací.
  • Poté vyberte aplikaci Instagram. Dále klepněte na Možnost Vymazat data abyste mohli překonat Instagram, který se zastavil sám od sebe.
  • Objeví se později vyskakovat potvrďte a stačí klepnout OKchlapi.

Tímto způsobem budou všechna data Instagramu na vašem smartphonu čistá a jako nová. Při otevírání aplikace Instagram po procesu vymazání dat musíte znovu se přihlásit na váš účet.

3. Aktualizujte Instagram na nejnovější verzi

Příčinou může být i aplikace Instagram, která se sama zastaví protože je tam chyba v aplikačním systému. To se může stát, pokud aplikaci aktualizujete jen zřídka. Obvykle každá aplikace poskytne aktualizace pro vylepšení systému a odstranění chyb z předchozí verze.

Chcete-li vyřešit problém, že se Instagram zastaví, můžete to udělat takto: Aktualizace Instagramu na nejnovější verzi. Metoda je snadná a musíte ji znát, Otevřete aplikaci Obchod Play > Otevřete aplikaci Instagram > Poté vyberte Aktualizovat.

4. Restartujte svůj smartphone

Odpočinek a osvěžení občas potřebuje i váš smartphone chlapi, metoda stačí restartovat prostě. Pokud je váš smartphone zřídka restartován, může to způsobit hromadu nevyžádaných souborů a jeden z nich může způsobit, že se aplikace Instagram sama zastaví.

Chcete-li to opravit, zkuste restartovat smartphone chlapi. Restartováním se váš smartphone spustí pracovat znovu od nuly. Doufám, že to vyřeší problém zastavení Instagramu samo o sobě.

Tak to je on chlapi Jakovy tipy jak na to jak opravit zastávky Instagramu samostatně. Tyto čtyři způsoby jsou velmi snadné a praktické. Doufejme, že to pomůže překonat problém neustálého zastavování aplikace Instagram.

Přečtěte si také články o Instagram nebo jiné zajímavé články z Chaeroni Fitri.