Sociální sítě a zprávy

7 aplikací, díky kterým bude váš WhatsApp sofistikovanější!

Přestože má WhatsApp řadu zajímavých funkcí, má stále své nevýhody. Ale mezitím to můžete překonat instalací podpůrných aplikací WhatsApp. Tyto aplikace si můžete stáhnout prostřednictvím oficiálního obchodu Android, konkrétně obchodu Google Play.

WhatsApp je chatovací aplikace, která má různé zajímavé funkce. Díky různým vlajkovým funkcím je tato aplikace dnes nejlepší chatovací aplikací. Tato aplikace má také málo nebo žádné reklamy, které vás mohou obtěžovat.

Přestože má WhatsApp řadu zajímavých funkcí, má stále své nevýhody. Ale mezitím to můžete překonat instalací podpůrných aplikací WhatsApp. Tyto aplikace si můžete stáhnout prostřednictvím oficiálního obchodu Android, konkrétně obchodu Google Play.

No, tentokrát bude Jaka recenzovat 7 aplikací, díky kterým bude váš WhatsApp sofistikovanější! Zvědavý, že? Pojďme se jen podívat na následující článek.

  • 100+ skvělých, moudrých, zábavných a nejnovějších stavů WhatsApp 2021 (nejnovější aktualizace!)
  • Nejjednodušší způsob, jak změnit témata WhatsApp | Lze bez aplikace!
  • Jak opustit skupinu WA, aniž by to ostatní věděli, skupiny hoaxů sbohem!

7 aplikací, díky kterým bude váš WhatsApp sofistikovanější!

1. Video2me

Tato aplikace vám umožní posílat stavy videa po dobu delší, než je doba určená WhatsApp, která je tak dlouhá více než 30 sekund. S touto aplikací nebude video, které nahrajete, oříznuto, i když video překročí délku 30 sekund.

2. Falešná poloha GPS

Tato aplikace je aplikace, která vás může přimět sdílet falešnou polohu takže můžete lhát svým přátelům. Pokud jsme obvykle na místě, které navštěvujeme, pak WhatsApp automaticky poskytne správné údaje o poloze, když sdílíte svou polohu se svými přáteli. Pomocí této aplikace si však můžete nastavit svou polohu tak, aby vám vaši přátelé věřili.

3. WhatsBubble

Díky WhatsBubble budete mít oznámení WhatsApp, jako je Messenger, která jsou kulatá. S tím vás to udělá snadnější odpovídat na chat protože nepůjde přímo do nabídky WhatsApp.

4. AZ Screen Recorder

Tato aplikace vám to umožní nahrávat videohovor co s někým děláte ve formě videa. Dále se video automaticky uloží do galerie a můžete si ho přehrát.

5. Tiše

Pokud chcete změnit nové číslo WhatsApp nebo vytvořit nový účet WhatsApp, ale nemáte číslo, pak je tato aplikace řešením. Tato aplikace vás přiměje udělat dočasné telefonní číslo který lze použít a zaregistrovat k vytvoření nového účtu WhatsApp.

6. Otevřete v aplikaci WhatsApp

Tato aplikace je velmi užitečná, když chcete chatovat s někým, jehož kontakty WhatsApp nejsou uloženy ve vašem smartphonu. Metoda je velmi snadná, stačí zadat telefonní číslo, se kterým chcete chatovat, poté vybrat otevřít a můžete okamžitě volat nebo pozvat chat aniž byste museli číslo uložit ve vašich kontaktech.

7. Nedávná oznámení

Tato aplikace vám umožňuje zjistit zprávy WhatsApp, které byly smazány odesílatelem. Pokud obvykle říká, že tato zpráva byla odstraněna, ale s touto aplikací bude zpráva WhatsApp odstraněna automatické ukládání i když byla smazána odesílatelem.

No, to je 7 aplikací, díky kterým bude váš WhatsApp sofistikovanější! Co takhle sofistikované, že? Nezapomeňte to udělat také podíl tento článek svým přátelům, příbuzným a rodině, chlapci, abyste získali stejné výhody. Doufám, že je to užitečné.