Hry

ušetřit kvótu! Těchto 5 zábavných RPG her pro Android lze hrát offline

RPG neboli Role Player Game je jedním z nejpopulárnějších žánrů v herním průmyslu. Tento herní žánr lze snadno najít na všech platformách od konzolí po mobilní zařízení.

RPG neboli Role Player Game je jedním z nejpopulárnějších žánrů v herním průmyslu. Tento herní žánr lze snadno najít na všech platformách od konzolí po mobilní zařízení. Různí vývojáři také nadále udržují žánr RPG a provádějí aktualizace v různých aspektech, aby přidali na přitažlivosti.

Na mobilních zařízeních, zejména na Androidu, jsou hry žánru RPG také poměrně oblíbené. Na Playstore nebo jiných stránkách ke stažení lze hry těchto žánrů snadno najít, od bezplatných po placené, a to jak ty, které vyžadují připojení k internetu, tak ty, které lze hrát offline. Tady je 5 zábavných RPG her pro Android, které lze hrát bez připojení k internetu alias offline. Poslouchej, pojď!

5 doporučení pro zábavné RPG hry pro Android, které lze hrát offline

1. Dungeon Hunter 4

Tato RPG hra od Gameloftu zve hráče na dobrodružství se skvělou grafikou bez nutnosti připojení k internetu. Zde budou hráči čelit různým překážky v každé fázi. Hra bude napínavější s různými úrovněmi obtížnosti v každé fázi. Zaručeně se nebudete nudit hraním jedné ze série Dungeon Hunter, která si vždy dokáže ukrást pozornost.

2. Soulcraft-akční RPG

MobileBits GmbH ví, jak hýčkat hráče představením 3D RPG her, které lze hrát offline, ale nebudou vás nudit. Hráči budou pozváni k dobrodružství ve světě plném překážek. Vyzbrojený úžasnou grafikou a Vzrušující dějSoulcraft dokáže přimět hráče, aby se cítili jako doma a trávili hodiny, aby se dostali přes každou překážku, která existuje.

3. Meč Kenshin

Sword Kenshin představuje pocit z boje pomocí bojových umění s 3D grafikou a jedinečnou hratelností. Hráčům bude předloženo dobrodružství, které zábava a sebeobrana náročný. Není potřeba připojení k internetu, tuto hru Sword Kenshin můžete hrát kdykoli a kdekoli.

4. Crashland

Crashland poskytuje zážitek přežití na planetě s různými překážkami, které je třeba překonat. Úžasná grafika obrázek uvnitř planety tak realistické. Hráči musí čelit hordám zločinců a hledat, co chybí, aby přežili. I když není zdarma, je tato hra docela populární, protože má zábavnou hratelnost a lze ji hrát offline.

5. Dark Slayer

Hraním hry získáte vzrušující a náročné dobrodružství při plnění mise offline RPG toto. Dark Slayer poskytuje dobrodružný zážitek se zajímavým příběhem a uspokojivou grafikou. Svět plný nepřátel, kterým musíte v této hře projít, abyste splnili misi. Není potřeba připojení k internetu, zábava Dark Slayer můžete to získat offline.

To je 5 doporučení na zábavné RPG hry pro Android od JalanTikus pro ty z vás, kteří mají rádi tento jeden herní žánr. Doufejme, že to pomůže odstranit vaši nudu, když se kvóta dat snižuje, dobře!