Tech Hack

jak hacknout wifi bez aplikace na mobilu a notebooku

Hledáte způsob, jak proniknout do WiFi bez aplikace na mobilních telefonech a noteboocích? Zde ApkVenue recenze, jak proniknout do WiFi bez aplikace, lze to udělat rychle a snadno, víte!

Jak se nabourat do WiFi bez aplikace se dá celkem jednoduše. Nyní můžete také najít WiFi síť na různých veřejných místech, jako je síť WiFi.id.

Bohužel pro připojení k síti potřebujete Heslo které lze získat prostřednictvím možnosti nákupu nebo se zeptejte majitele WiFi, gang.

Pro ty z vás, kteří se nechtějí obtěžovat, můžete skutečně použít aplikaci WiFi breaker. Tato metoda je ale poněkud méně bezpečná, navíc podmínky jsou poměrně složité. Potřebujete například přístup vykořenit na vašem telefonu Android, víte!

Takže chcete praktičtější způsob? V tomto článku ApkVenue přezkoumá kolekci jak hacknout wifi bez aplikace rychle, co můžete dělat na svém mobilním telefonu a notebooku.

Sbírka způsobů, jak rychle prolomit WiFi bez aplikací

V této recenzi bude ApkVenue recenzovat jak hacknout wifi kteří nikdy nebyli připojeni k vašemu notebooku nebo telefonu Android.

Zde nemusíte instalovat žádnou aplikaci nebo stačí použít výchozí aplikaci, o které si ApkVenue jistí, že je již na všech vašich zařízeních.

Místo toho, abyste byli zvědavější, je lepší okamžitě vidět celou recenzi o jak zjistit heslo WiFi bez aplikace dole, gang.

Jak proniknout do WiFi bez aplikace na telefonu Android (IP adresa)

První způsob, který lidé často dělají, aby se dostali do WiFi, jeHeslo bez aplikace je k použití Nastavení IP adresy.

Tento způsob zobrazení zamčeného hesla WiFi obvykle funguje tak, že prolomí WiFi.id, který, jak Jaka zmínil výše, je široce dostupný na veřejných místech kolem vás.

Jak proniknout do WiFi.id bez aplikace na mobilním telefonu Android, můžete postupovat podle níže uvedených kroků.

1. Připojte se k síti WiFi.id

 • Nejprve připojte svůj telefon Android k síti WiFi.id, která obvykle říká "Instan [email protected]" nebo podobně jako v příkladu níže.
 • Pokud je již připojen, stačí vybrat síť WiFi a poté vybrat možnost Upravit konfiguraci sítě.

2. Nastavte IP adresu

 • Podle výchozí, IP adresa v síti WiFi.id bude číst 192.168.1.1. Zde se pouze přepnete na 192.168.1.2 v uvedeném sloupci a klepněte na Uložit zachránit.
 • Nyní přepnete do aplikace prohlížeč, jako je Google Chrome, a zadejte adresu 192.168.1.254 otevřete nastavení WiFi modemu. Zde pouze vyberete možnost Přihlásit se, dobře.

3. Přihlásit se Přejděte na stránku nastavení modemu

 • Na stránce přihlásit se, stačí zadat uživatelské jméno a Heslo s možnostmi ADMIN nebo UŽIVATEL. Pokud to bude mít úspěch, tak to bude víceméně vypadat takhle, bando.

4. Vědět Heslo WiFi.id

 • Poté už jen vyberete možnost Nastavení > WiFi vědět uživatelské jméno a Heslo WiFi, kterou chcete hacknout.
 • V tomto zobrazení vše, co musíte udělat, je hledat Název SSID a Přístupová fráze SSID vědět uživatelské jméno a Heslo-jeho. Velmi snadné, že?

Velmi snadné, že? Kromě WiFi.id si můžete touto metodou vyzkoušet i to, jak se přes HP nabourat do sousední WiFi. Jen tato metoda nemusí nutně fungovat, že ano!

Jak hacknout WiFi bez aplikace na notebooku (příkazový řádek)

Mezitím pro uživatele notebooků, kteří se chtějí připojit k WiFi síti, existuje také způsob, jak prolomit heslo WPA2 WiFi, abyste mohli zjistit Hesloji, tady!

Zde je třeba jen využít aplikace CMD nebo Příkazový řádek o kterém si je ApkVenue jistý, že je již na vašem notebooku s operačním systémem Windows.

Na jak hacknout wifi s notebookem bez aplikace pomocí CMD, můžete sledovat v plném rozsahu následovně.

1. Otevřete aplikaci příkazového řádku

 • Na notebooku stačí stisknout kombinaci kláves Windows + R otevřít okno Běh. Poté zadejte "cmd" a stiskněte Vstupte pro zahájení otevírání aplikace Příkazový řádek.

2. Najděte požadovanou síť WiFi

 • Pokud hledáte způsob, jak proniknout do sousedovy WiFi bez aplikace, nejprve se ujistěte, že již znáte síť WiFi modemu, kterou chcete použít, a znáte ji Hesloona, gang.
 • Poté zadejte příkaz "netsh wlan show profily" a stiskněte Vstupte zjistit, které WiFi sítě byly připojeny k vašemu notebooku.

3. Zadejte příkaz k přerušení Heslo WiFi

 • Tuto metodu můžete skutečně zjistit Heslo Sousedova WiFi bez aplikace, kterou jste omylem zapomněli na notebooku.
 • Stačí zadat příkaz "netsh wlan show profile [název WiFi] key=clear" a stiskněte Vstupte.
 • Poté už stačí jen zkontrolovat Klíčový obsah vědět Heslo Cílená WiFi.

ODMÍTNUTÍ ODPOVĚDNOSTI:

Bonus: Jak najít heslo pro WiFi IndiHome

Kromě dvou výše uvedených metod stále existuje mnoho způsobů, jak proniknout do WiFi s mobilním telefonem bez root nebo s notebookem. Ve skutečnosti můžete také zjistit heslo Indihome WiFi!

No, pro ty z vás, kteří se nemohou dočkat, až budou vědět jak hacknout Indihome WiFi, celé vysvětlení si ihned můžete prohlédnout v článku níže!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Video: Pomalý internet? Zde je několik jednoduchých kroků, jak zrychlit WiFi připojení

Velmi snadné, že? No, dva způsoby, jak proniknout do WiFi bez výše uvedených aplikací, rozhodně nevyžadují složité požadavky na telefony a notebooky s Androidem.

Ale samozřejmě, jak se do toho vloupat Heslo WiFi s aplikací Jaka rasa je mnohem přesnější s vyšší úspěšností. Na pokusu není nic špatného, ​​ne?

Ach ano, nezapomeň dál sledovat články z JalanTikus a uvidíme se při další příležitosti, bando!

Přečtěte si také články o WiFi nebo jiné zajímavé články z StreetRat.

Copyright kandynation.com 2022