Sociální sítě a zprávy

2 účinné způsoby, jak obnovit BBM, který zapomněl heslo

Často zapomínáte své heslo BBM a nemůžete se přihlásit? Aniž byste si museli vytvářet nový účet BBM, zde je návod, jak obnovit zapomenuté heslo BBM.

BlackBerry Messenger (BBM) který byl původně dostupný výhradně pro zařízení BlackBerry, je nyní dostupný pro Android a iOS. Od svého prvního spuštění byla aplikace povídat si To je okamžitě velmi oblíbené mezi uživateli chytrých telefonů. Jak to, že ne? Díky BBM si nemusíte vyměňovat informace o telefonním čísle, ale BBM PIN, abyste to mohli udělat povídat si.

Za zabezpečením vašeho soukromí však uživatelé BBM musí mít BlackBerry ID (BBID) a Heslo speciální. Nezřídka někteří uživatelé často zapomínají Heslo BBM.

 • Jak používat dva účty BBM v jednom Androidu
 • Tipy pro BBM na Androidu, aby neplýtval pamětí a RAM
 • Jak chatovat s BBM, aniž byste museli zvát BBM PIN

Jak překonat zapomenuté heslo BBM

JalanTikus si je jistý, musíte mít mnoho účtů, které používáte e-mailem a Heslo že jo? Tolik není nemožné, že zapomenete heslo, které používáte. Nyní, Zapomněli jste někdy své heslo BBM? Pokud ano, JalanTikus má řešení tady pro tebe.

Aplikace pro sociální sítě a zasílání zpráv BlackBerry STAŽTE

1. Prostřednictvím e-mailu

Vrátit zapomenuté BBM Heslo, někteří uživatelé se rozhodnou vytvořit nový účet BBM. Ve skutečnosti i bez vytvoření nového účtu BBM jej můžeme snadno obnovit, a to tak, že požádáme o pomoc jiné strany Ostružina přímo. Jak?

 • Pokud zapomenete Heslo BBM při pokusu o přihlášení pomocí e-mailu automaticky selže Přihlásit se. ne-zavřít, ale klikněte prosím Zapomenuté heslo.

 • Stále se stejnou e-mailovou adresou zadejte stávající kód. Pak klikněte Předložit.

 • Otevřete prosím související e-mail. Poté vyhledejte e-mail od BlackBerry. Tam kliknete odkazZměňte heslo k účtu BlackBerry ID.

 • vložit Heslo Váš nový BBM.

Snadné, že? Není tedy třeba se znovu obtěžovat vytvořením nového účtu BBM. Jde jen o to, že si email musíte zapamatovat a Heslo z účtu BBID, který používáte.

2. Prostřednictvím mobilního čísla

Věděli jste, že nejnovější verze BBM vám umožňuje zaregistrovat se do BBM pouze pomocí vašeho mobilního čísla? Pro ty z vás, kteří jsou líní používat e-mailový účet, protože často zapomínají, je dobré použít číslo mobilního telefonu jako médium pro identifikaci účtu BBM. Takže když zapomenete, bude snadné se vrátit Heslo Vaše zapomenuté BBM.

 • Pokud jste si již vytvořili účet BBM pomocí čísla mobilního telefonu, ale zapomněli jste ho Heslo, velmi snadný způsob, jak to vrátit. Stejně jako u metody e-mailu klikněte Zapomenuté heslo.

 • Zadejte číslo mobilního telefonu. Ach ano, nezapomeňte nastavit kód země podle zadaného mobilního čísla!

 • Poté zadejte stávající kód a Předložit. Poté obdržíte SMS ve tvaru ověřovacího kódu.

 • Zadejte ověřovací SMS kód, který jste obdrželi, a poté jej vytvořte Heslo Nový. Hotovo OK.

Co na to, nyní obnovte zapomenutý účet BBM Heslo je to čím dál jednodušší že? Už se nemusíte bát, že své kontakty BBM ztratíte, protože jste je zapomněli Heslo pohonné hmoty. Dost obnovit heslo váš BBM, pak budou všechny informace na vašem účtu BBM v bezpečí.