Tech Hack

jak trvale vypnout windows Defender windows 10

Zde je návod, jak dočasně nebo trvale vypnout program Windows Defender v systému Windows 10. Podívejte se na všechny podrobnosti zde!

Jak trvale nebo dočasně vypnout Windows Defender je velmi snadné, nepotřebujete další aplikace nebo spletité způsoby. Tato příručka je velmi důležitá zejména pro ty z vás, kteří potřebují nainstalovat software do počítače.

Od prvního okamžiku Windows 10 propuštěn, Microsoft vyžaduje použití aplikace anti Virus PC Windows Defendery pro všechny uživatele Windows 10.

I když jsou tyto aplikace obecně účinné, někdy poskytují falešně pozitivní, kde je nevinná aplikace detekována jako virus nebo malware.

Na tomto základě je důležité, aby tomu uživatelé rozuměli jak vypnout Windows Defender aby tato aplikace nenarušovala výkon jiných aplikací, gang.

Jak vypnout program Windows Defender v systému Windows 10

S výhrůžkami hacker které nikdy nezhasnou, zvláště ti, kteří jsou zvyklí nosit různé hackerské aplikace pro Android, je pro vás důležité pomocí aplikace anti Virus na PC nebo notebooku My.

I když stav je pouze anti Virus Bezplatný vestavěný Windows 10, Windows Defender získal za svůj úspěch velké uznání nabízí komplexní ochranu, gang.

Tak komplexní, Windows Defender je často nepochopený a je důležité, aby uživatelé věděli, jak Windows Defender deaktivovat. trvale nebo dočasně.

Pro ty z vás, kteří jsou již zvědaví, nejprve Jaka poskytne průvodce jak vypnout Windows Defender přes Centrum zabezpečení na Windows 10.

Poznámky:

Jak vypnout Windows Defender v Centru zabezpečení

V nejnovější verzi systému Windows 10 Centrum zabezpečení programu Windows Defender změnil svůj název na Zabezpečení systému Windows ale mají stále stejnou funkci.

Tato funkce v podstatě umožňuje uživatelům spravovat zabezpečení jejich PC nebo notebooku, včetně poskytnutí způsobu vypnutí anti Virus na Windows 10, ať už je to Smadav, Avast, Mcafee nebo jiné typy.

Pro detaily jak vypnout program Windows Defender v centru zabezpečení na Windows 10 si prohlédněte následujícího podrobného průvodce od ApkVenue, gang!

 1. Klepnutím na ikonu Windows otevřete Nabídka Start a začněte psát "Zabezpečení Windows" dokud se aplikace nezobrazí v seznamu vyhledávání.
 1. Otevřete aplikaci a na hlavní obrazovce Zabezpečení systému Windows klikněte na možnosti Ochrana před viry a hrozbami.
 1. Pod možnostmi Nastavení ochrany před viry a hrozbami, klikněte na tlačítko Spravovat nastavení.
 1. Pod možnostmi Ochrana v reálném čase, klikněte Přepnout modrá barva, která by v současné době měla být stále ve stavu Na.
 1. Protože je Windows Defender citlivá aplikace, zobrazí se vyskakovat který požaduje potvrzení od uživatele. Klikněte Ano pokračovat.
 1. Pod možnostmi Ochrana v reálném čase, Přepnout bude na pozici Vypnuto což znamená, že program Windows Defender byl vypnut.

Pokud nemáte anti Virus ostatní, následujte cestu zakázat Windows Defender může váš počítač nebo notebook zranit vůči hrozbám zhoubný malware.

Ujistěte se, že znáte rizika a znovu aktivujte program Windows Defender až dokončíš, co jsi musel udělat, bando.

Jak vypnout program Windows Defender v systému Windows 10 Regedit

Druhou metodou, kterou zde bude ApkVenue diskutovat, je použití Editor registru ke kterému lze přistupovat prostřednictvím programu regedit což je vlastně spíše technické.

Ale nebojte se, postupujte podle návodu jak vypnout Windows Defender Následující permanentka, ti z vás, kteří nerozumí technologii, také nebudou mít problém, bando.

Poznámky:


Jaka nenese odpovědnost za poškození PC nebo notebooku uživatele, pokud dojde k chybě při jeho úpravě registru.

 1. Klepnutím na ikonu Windows otevřete Nabídka Start a začněte psát 'regedit' dokud se aplikace Editor registru nezobrazí v seznamu hledání.
 1. Otevřete aplikaci a objeví se vyskakovat který požaduje potvrzení uživatele. Klikněte Ano pokračovat.
 1. v Adresní řádek který je nahoře, kopírovat vložit adresář níže a stiskněte Vstupte otevřete nastavení programu Windows Defender.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender.

 1. Dorazíte na složku Windows Defender. Klikněte pravým tlačítkem na název složku a vyberte Nový ->Hodnota DWORD (32 bitů)..
 1. Napište jméno ZakázatRealtimeMonitoring a stiskněte Vstupte.
 1. Klikněte pravým tlačítkem na registru které jste vytvořili, a klikněte na možnost Upravit.
 1. Ve sloupci Hodnotová data, zadejte čísla 1 jako způsob deaktivace programu Windows Defender v systému Windows 10.
 1. Chcete-li znovu aktivovat Windows Defender, jednoduše změňte Hodnotová data se stává 0 vraťte se nebo klikněte pravým tlačítkem registru a klikněte na něj Vymazat.

Jaka ještě jednou varuje, protože je velmi citlivý, upravit chybu registru může způsobit problémy na vašem PC nebo notebooku.

Pokud vás náhle pozdraví modrá obrazovka, nebojte se, protože ApkVenue má průvodce jak překonat modrá obrazovka Windows 10 kterou můžete sledovat.

To je průvodce jak vypnout program Windows Defender v systému Windows 10 z Jaka, buď dočasně nebo trvale, gang!

Antivirus je to povinná aplikace, ale víte co, ve skutečnosti existují viry, které váš počítač nebo notebook nepoškodí.

Může vám pomoci Jakův průvodce výše? Nebo možná existují části, které jsou stále nejasné? Sdílejte ve sloupci komentářů ano!

Přečtěte si také články o Antivirus nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.

Copyright kandynation.com 2022