Hry

12 z nejzajímavějších nejlepších gta v modů + bezplatné odkazy ke stažení

Tento MOD GTA V, který ApkVenue doporučuje! zaručená zábava, kterou můžete vyzkoušet. Pojďte, stáhněte si zdarma MOD GTA 5 Indonesia zde.

To si musíme přiznat Grand Theft Auto V je jednou z nejlepších her všech dob akční adventura.

Tato hra byla vydána v roce 2013 pro různé platformy, jako je PC, PlayStation, Xbox. GTA V je také jednou z nejprodávanějších her v historii, víte.

Díky její popularitě mnoho stran provádí úpravy hry nebo často označované jako Mod prostě. Jaké mody byste tedy pro hru GTA V měli vyzkoušet?

Nejlepší kolekce GTA V Mods pro PC (aktualizace 2020)

Při hraní singleplayerových her se určitě budeme nudit, protože obsah je prostě takový. S modem pocítíte nový zážitek, i když budete hrát hry, které jste mnohokrát dokončili.

V následujícím článku vám ApkVenue některé prozradí Nejlepší MOD GTA V což zvýší vaši zábavu při hraní této hry.

Nejen MODy zahraniční výroby. Existují také doma vyrobené MODy jako např Ojol MOD což vám umožní vzít cestující v oblasti Los Santos s vaší motorkou, gang.

Určitě se nemůžete dočkat, že? Pokud ano, podívejme se jen na následující Jaka článek!

1. Dragon Ball Mod

Legendární fanoušci anime 90. let, dračí koule? Pokud ano, zkuste nainstalovat tento mod.

Vyrobeno JulioNIB, můžete se proměnit ve svou oblíbenou anime postavu Syn Goku kompletní se vší silou.

Můžete se proměnit v super saiyan, obsadit Kamehamehu, vystupovat teleportovat, a mnoho dalších.

>>>Stahujte zde <<<

2. Ironman Mod

Jeden z nejpopulárnějších superhrdinů všech dob je Železný muž, zvláště po jeho hrdinské smrti v Avengers: Endgame.

Proto je přirozené, že ve hře GTA V existuje Iron Man Mod. Název tohoto Modu je Železný muž vytvořil a modder jmenoval JulioNIB.

S tímto Modem můžete chodit po městě s kompletním kostýmem Iron Man Mark 50, doplněným o schopnost létat, střílet rakety a tak dále.

>>>Stahujte zde <<<

3. Game of Thrones Mod

Možná jste zklamáni 8. sezónou série Hra o trůny která skončila loni v dubnu. Je to tak, ApkVenue si je jistý, že máte stále zájem o tento jeden Mod.

Existuje mod, díky kterému existuje obří drak, na kterém můžeme jezdit a obklíčit město.

Tento drak je schopen plivat oheň z tlamy, sbírat lidi a tak dále. Ve skutečnosti existují lidé, kteří vyrábějí kostýmy Daenerys, takže se můžete cítit jako Khaleesi.

>>>Stahujte zde <<<

4. Riot Mode

Chcete zažít pocit, že žijete v prostředí, kde jsou lidé násilní a milují násilí? Zkus nainstalovat mod Chaos chodec toto.

Tady bude každý mít záchvaty vzteku, bezohledná auta, přestřelky mezi lidmi a další výtržnosti, které bychom si přáli ve skutečném světě neměli.

Pokud jste ve stresující pozici, hraní tohoto modu vám může pomoci na chvíli ventilovat své emoce.

>>>Stahujte zde <<<

5. Režim RPG Mod

Fanoušek RPG her? Ukázalo se, že existuje mod, který ve vás může vyvolat pocit z hraní Hry GTA ve stylu RPG!

Stejně jako RPG hry obecně má tento mod prvky dialogu, přizpůsobení postavy, zvýšení úrovně a několik dalších RPG funkcí.

S tímto Modem budete mít pocit, jako byste hráli hry jako Far Cry nebo Fallout.

>>>Stahujte zde <<<

6. Atlantis Mod

Chcete zažít hru GTA V jako z filmu Aquaman? Zkuste nainstalovat Atlantis Mod toto. S tímto modem bude město Los Santos pod vodou.

Můžete plavat, abyste zjistili, jak je stav města ve stavu potápění. Pokud se díváte ze vzduchu, jako byste se dívali nastavení film o přírodních katastrofách.

Hladinu vody můžete upravit podle svých potřeb. Je to tak, že pokud nadměrně nastavíte hladinu vody, může to způsobit zážitek ze hry pád.

>>>Stahujte zde <<<

7. Policie Mod

Zdroj fotografií: YouTube

GTA V je považováno za hru, která hráče učí stát se nebezpečným zločincem.

Pokud ano, proč to nenainstalujete? Policie Mod toto? S tímto modem se stanete policistou, který musí vymýtit zločin.

Můžete zplodit policejní vozidla včetně vrtulníků. Když dojde k trestnímu oznámení, dostanete oznámení a můžete okamžitě vyrazit na místo.

>>>Stahujte zde <<<

8. Luxusní dům Mod

Pokud jste typ domácího člověka, který je dokonce líný chodit ve hře GTA V, Mod Luxusní trezor Tento vám bude velmi slušet.

S tímto modulem budete mít bezpečný dům super luxusní s různým vybavením, jako je parkovací místo pro 30 aut, helipad, místo pro přistání letadla a tak dále.

Budete mít také bar, který může pořádat bohaté večírky. To je důvod, proč potřebujete velké parkoviště, aby pozvaní hosté měli kde zaparkovat!

>>>Stahujte zde <<<

9. Režim realistického zobrazení

Hra GTA V už vlastně má grafiku, která je oku docela příjemná. Pokud s ním však nejste spokojeni, zkuste nainstalovat Mod NaturalVision Remastered.

Podoba města Los Santos se stane realističtější a bude vypadat jako město jižní Kalifornie v Jižní Americe.

Tento mod také nabízí poutavé rozlišení 4K. Jinými slovy, grafika v tomto Modu je fotorealistická.

>>>Stahujte zde <<<

10. Psychokinetický mód

Schopnost ovládat předměty myslí je snem mnoha lidí. Nyní to můžete udělat ve hře GTA V.

S Mod Psychokinetické Díky tomu se můžete stát supersilným člověkem. Můžete nechat lidi kolem sebe vznášet se.

A nejen to, můžete také zvednout auta na náklaďáky a způsobit tak velkou explozi. Docházejí vám vozidla k vyhazování? Můžete také házet ohnivé koule z vašich rukou!

>>>Stahujte zde <<<

11. Go-Jek Mod

Další je pravděpodobně nejvíce příbuzný s našimi životy, protože můžeme stát se Go-Jekovým bratrem s tímto modem!

Poté, co si stáhnete tento mod GTA V Indonesia, budete moci vyzvednout cestující roztroušené po celém městě. Musíte být schopni dovézt cestující na místo určení.

Ach ano, před zahájením mise se nejprve ujistěte, že máte vozidlo. Abyste lépe ocenili roli, použijte motorku, gang!

>>>Stahujte zde <<<

12. Zombie Apocalypse Mod

Co by se stalo, kdyby Los Santos, které bylo tak náhle „živé“, bylo opuštěno? Ano, to se stane, když si nainstalujete GTA V mod Zombie apokalypsa.

V tomto modu se stanete a Pozůstalý uprostřed zombie apokalypsy útočící na Los Santos. Musíte se ukrýt, najít jídlo a naverbovat další přeživší, aby se vypořádali s tímto morem.

Stejně jako ostatní hry o přežití zombie jsou zombie v tomto modu také velmi agresivní, víte. Musíte si dávat pozor, abyste se nekousli a nestali se z vás také zombie.

>>>Stahujte zde <<<

Rizika používání GTA V Mods

Ačkoli to dělá to více vzrušující, úpravy hry nejsou povoleny vývojářem nebo jsou považovány za nezákonné. ApkVenue vám doporučuje nepoužívat mody v původní hře GTA V, kterou jste si koupili, pokud nechcete dostat ban.

Nejen ve hře GTA V má používání modů v jakékoli hře jistě rizika. Kromě toho, že je stahování modů z cizích stránek považováno za nezákonné, přináší do vašeho počítače potenciál nebezpečných virů.

Níže jsou uvedena některá z rizik, která mohou nastat, pokud používáte MOD GTA V:

1. Zakázáno

Mod doporučený ApkVenue sice neškodí ostatním, ale pokud máte kopii původní hry, GTA V detekuje mod jako cheat / cizí soubor, takže vás zasáhne. zakázáno při připojení k serveru.

ApkVenue vám proto doporučuje, abyste si zahráli pirátskou hru GTA V nebo vypněte připojení počítače k ​​internetu, pokud si chcete tento mod užít.

2. Dostal jsem virus

Chcete-li si stáhnout GTA V PC mod, musíte vstoupit na stránky, které nemají zaručenou bezpečnost. Zvláště pokud si stáhnete mod v internetové kavárně. Je to možné, váš počítač je dokonce zasažen ransomware nebo nějaký jiný nebezpečný virus, gang.

3. Hack Risk

Hackeři jsou ochotni udělat cokoliv, aby získali osobní údaje jiných lidí. Jedním z nich je uklouznutí hackovací program přes GTA V mod, který jste si stáhli.

Samotnému použití tohoto modu dala strana zelenou Rockstar Games jako vývojář GTA V, pokud se používá pouze v offline režimu.

Jde jen o to, že pokud jste přistiženi pomocí modu pro online herní režim, připravte se na zablokování ze hry. Proto buďte opatrní při používání tohoto GTA V Modu, gangu!

Přečtěte si také články o Hry nebo jiné zajímavé články z Fanandi Ratriansyah.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found