Aplikace

6 nejnovějších aplikací pro monitorování povodní 2020 a zkontrolujte jejich polohu zde!

Jste zmateni při kontrole polohy záplav v Jakartě kolem vás? No tak, vyhněte se stahování nejnovější aplikace pro monitorování povodní v Jakartě pro rok 2020, která je účinná níže.

V poslední době zažívá Indonésie, zejména Jakarta, vysoké srážky. To také spouští fenomén záplav, které „zdobí“ pokaždé, když v oblasti silně prší.

Zaplavit Samozřejmě to narušuje vaše každodenní aktivity, že? Naštěstí v digitální éře můžete přímo zkontrolovat místo povodně v Jakartě a vyhnout se jí přímo přes chytrý telefon ty, lol.

Zde ApkVenue hodnotí doporučení nejnovější aplikace pro monitorování povodní 2020 k odhalení míst katastrof v Jakartě a oblasti kolem vás, gangu. Pojďte, podívejte se na celou recenzi!

Nejnovější kolekce aplikací pro monitorování povodní, jak se tomu vyhnout 2020

Pro ty z vás, kteří žijí v oblastech ohrožených záplavami, samozřejmě aplikace pro detekci povodní níže je efektivní pro zjištění stavu katastrof kolem vás.

Počínaje oblastmi zaplavenými, v jaké výšce až po alternativní jízdní pruhy pro ty z vás, kteří se chtějí pohybovat.

1. Monitorujte povodeň

Nejprve tam Monitorujte povodeň což je aplikace pro zjišťování povodní a obsahuje informace o hlášeních výše povodní v několika oblastech, stavidlech a stavu vodních čerpadel.

Přihlášky vydané společností DKI provinční vláda Jakarty Má také funkci Flood Map pro přímou kontrolu záplavových míst v oblasti Jakarty reálný čas.

Můžete také nejprve nahlásit povodňové stavy ve vašem okolí přihlásit se v této aplikaci Flood Monitor, gang.

PodrobnostiMonitorujte povodeň
VývojářDKI provinční vláda Jakarty
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost5,7 MB
Stažení50 000 a více
Hodnocení4.0/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Flood Monitor zde:

DKI Jakarta Provinční vláda Sociální aplikace a aplikace pro zasílání zpráv STAŽTE

2. Informace BMKG

Protože obecně povodně v DKI Jakarta v poslední době způsobují vysoké srážky, tak si to nenechte ujít, musíte mít přihlášku Informace o BMKG.

Zde získáte informace o předpovědích počasí ve vaší lokalitě na příští tři dny, kvalitě ovzduší a detektorech zemětřesení.

Pokud dojde k nouzové situaci, obvykle BMKG Info okamžitě poskytne informace push notifikace ve formě tisková zpráva oficiální informace poskytnuté přímo BMKG, víte.

PodrobnostiInformace o BMKG
VývojářRada pro meteorologii, klimatologii a geofyziku
Minimální OSAndroid 4.4 a vyšší
Velikost8,8 MB
Stažení5 000 000 a více
Hodnocení4.6/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci BMKG Info zde:

Produktivita aplikací Agentura pro meteorologii, klimatologii a geofyziku STÁHNOUT

Další aplikace pro sledování povodní...

3. Systém včasného varování před povodněmi v Jakartě

DKI Jakarta Water Resources Service má také aplikaci s názvem Systém včasného varování před povodněmi v Jakartě který poskytuje informace o stavu stavidel z řek, které se šíří po Jakartě.

Nabízené rozhraní je poměrně jednoduché, kde je několik nabídek, jako je stav vodní hladiny, mapa umístění stanice AWLR, předpověď počasí až po CCTV monitorování.

K dispozici je také funkce upozornění klepnutím na ikonu zvonku v pravém horním rohu, která poskytne nejnovější informace o stavidlech v celé Jakartě, gangu.

PodrobnostiDKI Systém včasného varování před povodněmi v provincii Jakarta
VývojářDKI Jakarta Water Resources Service
Minimální OSAndroid 4.0 a vyšší
Velikost6,3 MB
Stažení1000 a výše
Hodnocení4.1/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Jakarta Flood Early Warning System zde:

Apps Utility DKI Jakarta Water Resources Service KE STAŽENÍ

4. Qlue

Pak existuje Qlue, což je aplikace sociálních médií, která je užitečná pro hlášení jakýchkoli problémů, které se vyskytnou ve velkých městech v Indonésii, včetně DKI Jakarta.

Mezi problémy, které zde můžete sdělit, patří také místo posledních povodní ve vaší oblasti, gangu. Můžete přímopošta pořiďte fotografie a nahlaste je příslušným agenturám v této aplikaci pro monitorování povodní.

Kromě Jakarty lze Qlue nyní používat v dalších městech, jako je Pekanbaru, Probolinggo, Bima a Manado.

PodrobnostiQlue - aplikace Smart City
VývojářVýkon Qlue
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost25 MB
Stažení500 000 a více
Hodnocení4.1/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Qlue zde:

Aplikace Sociální sítě a zprávy Qlue STÁHNOUT

5. Google Maps

Další aplikací pro monitorování povodní, na kterou se můžete spolehnout, je Google mapy. Tato mapová aplikace je výkonná pro poznání dopravních podmínek ovlivněných povodněmi, gangy.

Počínaje informacemi o dopravních zácpách s červenou silnicí až po informace o uzavírkách silnic, které nemohou projet vozidla.

Dokonce i během povodně v Jakartě v lednu 2020 poskytly Mapy Google speciální funkci, která ukázala, které oblasti byly v Jakartě zaplaveny.

PodrobnostiMapy – navigace a veřejná doprava
VývojářGoogle LLC
Minimální OSLiší se podle zařízení
VelikostLiší se podle zařízení
Stažení5 000 000 000 a více
Hodnocení4.3/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Mapy Google zde:

Produktivita aplikací Google Inc. STAŽENÍ

6. Waze

Použití aplikace Waze nejen jako průvodce aplikací, jako jsou Mapy Google.

Jaka se však domnívá, že samotný Waze má interaktivnější displej, kam můžete přispívat poskytováním zpráv o důležitých událostech ve vaší oblasti.

Patří sem i ti z vás, kteří z toho dělají aplikaci pro detekci záplav, kde si můžete zkontrolovat stav pomocí ikony Upozornění a také okolní dopravní situaci.

PodrobnostiWaze - GPS navigace, mapy a doprava
VývojářWaze
Minimální OSAndroid 4.1 a vyšší
Velikost86 MB
Stažení100 000 000 a více
Hodnocení4.3/5 (Google Play)

Stáhněte si aplikaci Waze zde:

Produktivita aplikací Waze STÁHNOUT

Bonus: Další alternativa k monitorování povodní v Jakartě kromě prostřednictvím aplikace (Twitter & PetaBencana.id)

Kromě použití výše uvedené aplikace pro monitorování povodní můžete také sledovat povodňové podmínky v Jakartě různými jinými alternativními způsoby.

Pro ty z vás, kteří jsou aktivní na Twitteru, můžete sledovat hashtag #zaplavit nebo sledujte oficiální Twitter účet Polda Metro Jaya (@TMCPoldaMetro) kteří pravidelně přinášejí nejnovější zprávy o povodních.

Kromě toho můžete stránky také navštívit PetaBencana.id který provozuje nadace Disaster Map Foundation a ve spolupráci s Národní agenturou pro zvládání katastrof (BNPB).

Na této stránce můžete vidět stav zaplavené oblasti prostřednictvím barevných indikátorů, od modré, žluté, oranžové až po červenou jako nejhůře zaplavenou oblast.

PetaBencana.id také poskytuje funkci pro vytváření zpráv o katastrofách zasíláním aktuálních fotografií povodňové situace v okolí vašeho místa, gangu.

To jsou některé z nejnovějších aplikací pro monitorování povodní ve vaší oblasti pro rok 2020, které musíte stažení když přijde období dešťů.

Kromě přípravy výše uvedené aplikace si nezapomeňte připravit i další věci, abyste ji předvídali, jako jsou deštníky, pláštěnky a další věci.

Přečtěte si také články o aplikace nebo jiné zajímavé články z Febi Prilaksono.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found