Antivirus a zabezpečení

jak uložit všechna hesla, která máte, do účtu google

Máte více účtů na sociálních sítích? Zde je návod, jak bezpečně synchronizovat všechna hesla do Googlu. Aby to bylo praktické a nemuseli se obtěžovat znovu zadáváním uživatelského jména a hesla.

Na tom není nic špatného, Heslo se stala důležitou a nedílnou součástí našich životů. Je tolik důležitých věcí, na které se lze spolehnout Heslo jako bezpečnostní systém, říkejte tomu bankomatové karty, účty na sociálních sítích a další. Není divu, pokud chceme uchovávat osobní údaje v bezpečí, musíme vytvářet silná hesla.

Hesla nesmí být snadné uhodnout, čím delší, tím lepší, používejte složité kombinace a každý účet na sociálních sítích musí mít jiné heslo, aby se zabránilo útokům. hacker. Otázkou je, jak můžeme najít způsob, jak si zapamatovat všechna složitá hesla, která jsme vytvořili? Ano, potřebujeme software pro bezpečnou správu hesel.

  • Toto je 1000 nejhezčích hesel v roce 2016, nepoužívejte je!
  • Jak odemknout zamčený mobilní telefon Samsung kvůli zapomenutému heslu
  • Jak tajně najít uživatelské jméno a heslo svých přátel na Facebooku

Snadné způsoby, jak synchronizovat všechna svá hesla s účtem Google

Pro vás uživatele chytrých telefonů se systémem Android samozřejmě hodně spoléháme na služby od Googlu. Důvod je jednoduchý, praktický, protože jeden účet může používat mnoho aplikací Google najednou. Hlášení od Android Authority, zde je ApkVenue ukazující, jak synchronizovat všechna vaše hesla s účtem Google, který je přímo integrován s Androidem plošina Android a prohlížeč Chrome.

1. Správce hesel Chrome

Používání Chrome jako výchozího prohlížeče na PC má zjevně mnoho výhod, zejména pro uživatele chytrých telefonů Android. Stačí se přihlásit ke stejnému účtu Google a všechna data se automaticky synchronizují, včetně Heslo. Můžete snadno přistupovat Heslo uloženy na adrese //passwords.google.com.

Tímto způsobem se nemusíte obtěžovat zapamatováním mnoha hesel nebo psaním uživatelské jméno a Heslo kdy chceš přihlásit se. Jediným kliknutím automaticky přejdete na službu, kterou chcete použít. Ujistěte se, že když se poprvé přihlašujete k určitému účtu, stiskněte uložit heslo, když se zobrazí upozornění.

2. Smart Lock pro hesla

Zatímco Chrome je dobrý ve správě hesel, Google vytváří také integrovanější nástroje Smart Lock pro hesla který umožňuje vašemu zařízení automaticky se přihlašovat ke kompatibilním aplikacím. Podmínkou je, že máte uložené heslo v Google Chrome. Například pokud uložíte heslo Netflix v Chrome může aplikace Netflix ve smartphonu automaticky přihlásit se. Docela úžasné, že?

Co dělá Smart Lock pro hesla Zvláštností je, že se již neomezuje pouze na prohlížeč, ale je schopen spolupracovat s dalšími aplikacemi pro Android. Samozřejmě, že vývojáři by měli přidat podporu pro tuto funkci předem. Máte zájem to vyzkoušet? Stačí otevřít Nastavení Google>Smart Lock pro hesla na chytrých telefonech Android. Pak zapněte"Smart Lock pro hesla" a "Automatické přihlášeníTímto způsobem můžete otevřít kompatibilní aplikace pro Android, aniž byste se museli obtěžovat přihlásit se protože se zadává automaticky.

3. Při registraci nové služby použijte účet Google

Nové aplikace na Google Play Store se neustále objevují, je to ztráta, pokud nezkoušíme nové aplikace nebo hry. Obvykle při registraci kromě použití e-mailu existují další možnosti, jako je Facebook, Twitter nebo Google. Pokud se nechcete obtěžovat, stačí zvolit použití účtu Google. Takže není potřeba dělat uživatelské jméno a Heslo nové, praktičtější.

Ukládáním hesel do účtu Google jsou samozřejmě výhody pohodlné a velmi praktické. Ale není moudré, když se zcela spoléháme. Pro některé důležité služby použijte jiný e-mail a heslo. Existuje tedy nějaký důvod, proč bychom měli používat správce hesel třetí strana? Pokud už Google má dobrou a spolehlivější službu, co si o tom myslíte?

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found