Produktivita

Hacker dokáže hacknout počítač za 13 sekund! Zde je návod, jak tomu zabránit

Hacker může ukrást data v našich počítačích za pouhých 13 sekund! Velmi krátké a velmi děsivé. Ale nebojte se, JalanTikus má řešení. Poslouchat!

Hackeři je profese, která je velmi nebezpečná pro bezpečnost uživatelů internetu. Důvodem je, že hackeři často kradou naše cenná data a zneužívají je. Začínající od Heslo účet, dokud data související s financemi nebudou moci ukrást hackeři.

Na internetu se dokonce hodně šíří fáma, že hacker může během krátké doby ukrást data na našich počítačích. čas 13 sekund! Velmi krátké a velmi děsivé. Ale nebojte, ApkVenue má řešení, stačí se podívat na následující článek o tom, jak hackerským útokům předejít.

 • 10 nejnebezpečnějších hackerů všech dob
 • 7 způsobů, jak se stát skutečným počítačovým hackerem
 • Chcete být Hacker? Toto jsou programovací jazyky, které byste se měli naučit

Hackeři mohou hacknout váš počítač za 13 sekund! Takto tomu lze předejít

Krádež dat na našich počítačích je velmi zranitelná a nebezpečná věc. Představte si, že by naše důležitá data, počínaje hesly, kreditními kartami a daty naší společnosti, unikla všude. To nás samozřejmě velmi ohrožuje.

Dokonce se hodně diskutovalo, bylo oznámeno, že hacker byl schopen ukrást naše cenná data za pouhých 13 sekund připojením USB! I když je váš počítačový systém ve stavu zamykací obrazovka, lze tuto techniku ​​stále používat.

Pro více podrobností se můžete podívat na následující video ukázku.

Jak je vidět na videu, hacker připojí USB pouze za 13 sekund, pak je hotovo. Vaše data byla ukradena. Takové je nebezpečí, těch 13 sekund může uvrhnout váš život do noční můry.

Jak tomu tedy zabránit? Zde vám Jaka poskytne řešení.

Zabraňte útokům hackerů

 • Řešení 1

Nikdy neodcházej Váš počítač nebo notebook je na zranitelném místě, i když je jeho poloha zamykací obrazovka. I toto řešení navrhl také Rob Fuller, tester, technologický poradce a zakladatel webu Místnost 362. Zde je o tom tweet Roba Fullera.

 • Řešení 2

Pokud používáte Windows, můžete provést vylepšení zabezpečení pomocí Editor místních zásad skupiny. Zde je návod.

 1. Klikněte na „start“, zadejte „gpedit.msc“ bez uvozovek a poté „enter“ Poté se otevře okno Editor místních zásad skupiny.

 2. Poté postupujte podle následující cesty "Konfigurace počítače -> Šablony pro správu -> Systém -> Instalace zařízení".

 3. Poté klikněte pravým tlačítkem na „Zabránit instalaci zařízení, která nejsou popsána jinými nastaveními zásad“, klikněte na „Upravit“ a poté klikněte na „Povolit“

 • Řešení 3

Metoda hackování to, co udělal hacker podle výše uvedeného videa, funguje pouze na následujícím OS.

 1. Windows 98 SE
 2. Windows 2000 SP4
 3. Windows XP SP3
 4. Windows 7 SP1
 5. Windows 10 (Enterprise and Home)
 6. OSX El Capitan / Mavericks

Možná, když to víte, můžete zvážit použití Linux. Protože Linux je nejen bezpečnější proti útokům, ale Linux samotný může nahradit i Windows.

No, to je jen Jakův článek o tom, jak zabránit útokům hackerů. Doufejme, že to, co řekl Jaka, pro vás může být užitečné. co si o sobě myslíš? Není tento hacker nebezpečný? Zanechte svůj názor ve sloupci komentářů ano!

Banner: Anything Mill

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found