Tech Hack

jak používat lucky patcher k hackování her pro Android

Nemáte peníze na dobití hry pro Android? Nebojte se, ApkVenue vás naučí, jak používat Lucky Patcher k hackování vašich oblíbených her

Pokud věnujete pozornost, téměř všechny hry pro Android nyní přijaly tento systém Nákup v aplikaci. Čím více peněz utratíte, tím rychleji pokrok vy ve hře.

Vlastně to není špatně, opravdu. Koneckonců, tento systém je jediná cesta pro vývojáře her zdarma, aby nezkrachovali, bando.

Systém má i své stinné stránky, gang. Špatné na tom je, že pokud nejste sultán, nebudete moci konkurovat velikosti hráčů, kteří dobíjejí až miliony rupií.

Jaka má pro tebe řešení volný hráč kteří nechtějí prohrát se sultánem. S cheatovou aplikací Lucky Patcher, můžete hacknout svou Android hru, takže váš postup je rychlejší.

Zvědavý jak používat Lucky Patcher? Pojďte, podívejte se na následující článek!

Jak hacknout hry pro Android pomocí Lucky Patcher

Lucky Patcher je nástroj, který se může změnit skript z aplikace ve vaší hře. Samozřejmostí je změna scénáře bez svolení autora nelegální věc, gang.

ApkVenue vám proto nedoporučuje používat tuto aplikaci. Kromě toho, že je tato aplikace nelegální, je také vystavena riziku tvorby her, dokonce i váš mobilní telefon bude poškozen.

Nicméně, to není na škodu, pokud chcete vědět, jak používat Lucky Patcher, gang. Původ, na vlastní nebezpečí, no!

Ach ano, Lucky Patcher může fungovat optimálně, pokud je váš telefon Android zakořeněný. Zde je návod, jak používat Lucky Patcher:

Poznámky:

Krok 1 - Stáhněte a nainstalujte Lucky Patcher

 • Prvním krokem, který musíte udělat, je stáhnout si aplikaci Lucky Patcher. Aplikaci Lucky Patcher bohužel na Google Play Store nenajdete, gang.

 • Protože je tato aplikace nelegální, musíte ji navštívit a stáhnout přímo z webu Lucky Patcher. Pokud se nechcete obtěžovat, můžete si ji také stáhnout přímo přes odkaz níže.

Aplikace Utility Lucky Patcher STÁHNOUT
 • Po stažení nainstalujte aplikaci do svého mobilního telefonu. Jste také povinni dát svolení Lucky Patcherovi, aby měl přístup k datům na vašem mobilu, gangu.

Krok 2 – Vyberte si hru, kterou chcete

 • Po instalaci aplikace otevřete aplikaci Lucky Patcher. Na začátku Lucky Patcher zpracuje všechny aplikace nainstalované na vašem Androidu.

 • Po vstupu do aplikace Lucky Patcher najdete nejrůznější aplikace. Vyberte aplikaci/hru, kterou chcete hacknout pomocí Lucky Patcher.

 • Pokud chcete například podvádět peníze nebo úrovně ve hře, ujistěte se, že je tam slovo Nalezen nákup v aplikaci pod názvem hry, jak je uvedeno níže.

 • Pod tou hrou

Krok 3 - Spusťte hru Patching

Klikněte na hru, kterou chcete opravit. V nabídce, která se otevře, vyberte možnost Nabídka záplat, Vytvořte upravený soubor APKa poté vyberte Oprava podpory pro emulaci InApp a LVL.

 • Zaškrtněte Oprava podpory pro emulaci LVL a Oprava podpory pro emulaci InApp pak klikněte Aplikovat.
 • Chvíli počkejte, než bude proces dokončen. Po dokončení se zobrazí výsledky náplasti-jeho. Klikněte Zahájení aby hru nebo aplikaci bylo možné okamžitě spustit.

Krok 4 – Hotovo

V případě úspěchu automaticky výše ceny v obchod přeměněný do $0.00 alias zdarma. Velmi snadné, že, gang?

Vyberte si předmět, který chcete zdarma koupit. Když se objeví nové okno, zkontrolujte Odeslat odpověď nepodepsané aplikaci (toto může fungovat pro uživatele bez oprávnění root) a Uložit nákup pro obnovení potom klikněte na tlačítko Ano.

Zde jsou příklady úspěchu:

Další funkce Lucky Patcher

I když se populárněji používá k hackování peněz nebo úrovní ve hře, ukázalo se, že existuje mnoho, víte, jiných způsobů, jak použít Lucky Patcher.

Lucky Patcher má zatím 4 další důležité funkce, a to:

 • Získejte plnou verzi licence z bezplatných aplikací nebo her dostupných v Obchodě Google Play.

 • Odebrat ověření licence na placených aplikacích, takže si můžete užívat prémiové aplikace, aniž byste si museli kupovat plnou verzi.

 • Odebrat reklamy odvádějící pozornost od aplikací nebo her.

 • Instalace záplat jiných lidí v aplikacích nebo hrách.

Z 5 hlavních funkcí Lucky Patcher vám ApkVenue nejvíce doporučuje odstranit reklamy v aplikaci. Reklamy, které se vždy zobrazují, často narušují herní zážitek.

To je Jakův článek o snadném způsobu, jak použít Lucky Patcher k hackování nákupy v aplikaci a kupujte si prémiové herní předměty.

I když vám to může usnadnit hraní hry, stále to nebude tak vzrušující jako někdo, kdo hraje poctivě. Zaručeně, deh, hráči, kteří podvádějí, se určitě rychle omrzí.

Pokud máte další tipy na hackování her, nezapomeňte se o ně podělit ve sloupci komentářů níže, OK? Uvidíme se zase při další příležitosti!

Přečtěte si také články o Zaseknout nebo jiné zajímavé články z Em Yopik Rifai.

Copyright kandynation.com 2022