Out Of Tech

15 nejlepších a nejnovějších korejských královských dramat a filmů 2020

Hledáte dobrá královská korejská dramata a filmy? Níže naleznete doporučení na nejnovější a nejlepší korejská královská dramata a filmy od Jaka.

Už vás nebaví sledovat korejské filmy a dramata s tématem milovat? Chcete sledovat jedinečné filmy s korejskou tématikou, jako jsou království a boj o trůn Ne víš, který je dobrý?

Jižní Korea je známá nejen svými skvělými písněmi K-Pop, ale také svými dramaty a filmy, které mají zajímavé příběhy. Ve spojení s pohlednými a krásnými herci.

Mezi mnoha dostupnými filmovými žánry jsou korejská královská dramata a filmy jedním z nich žánr oblíbené u mnoha lidí. Má nejen zajímavý příběh, ale také osobitý vzhled postav.

Tentokrát má ApkVenue doporučení pro ty z vás, kteří chtějí sledovat nejlepší korejská královská dramata a filmy. Pojďte, podívejte se níže!

Doporučení pro nejnovější a nejlepší korejská královská dramata 2020

Nejen korejská romantická komediální dramata jsou u diváků oblíbená, korejská královská dramata nabízejí i příběhy, které jsou pro vás neméně zajímavé a napínavé.

No, namísto zmatení ohledně toho, které drama Království je nejlepší, zde je Jakovo doporučení nejnovější a nejlepší královské korejské drama 2020 která dokázala získat vysoké hodnocení na stránkách IMDb.

Chcete-li něco vědět, zde je seznam, který musíte vidět!

1. The King: Eternal Monarch (2020) – (Nejlepší korejské královské drama)

Zdroj fotografií: ASIAN DRAMA BIBLE (The King: Eternal Monarch je jedním z nejnovějších královských korejských dramat z roku 2020, které musíte vidět).

Prvním doporučením je nejnovější královské korejské drama z roku 2020 s názvem Král: Věčný monarcha která při své premiéře 17. dubna úspěšně dosáhla vysoké sledovanosti.

Toto drama vypráví o odlišném dvourozměrném fantasy příběhu mezi Korejskou republikou a Korejským královstvím, které jsou vzájemně propojeny dveřmi.

Mezitím, Lee Gon (Lee Min Ho) je král, který se snaží zavřít dveře paralelního světa.

Pro vás fanoušky korejských dramat v hlavní roli Lee Min Ho, The King: Eternal Monarch, tohle opravdu musíte vidět, bando!

InformaceKrál: Věčný monarcha
Hodnocení8.5/10 (IMDb)


91% (Asianwiki.com)

ŽánrFantazie, romantika
Počet epizod16 epizod
Datum vydání17. dubna – 6. června 2020
ŘeditelBaek Sang-Hoon
HráčLee Min Ho


Woo Do-Hwan

2. Královská sezóna 2 (2020)

Zdroj fotografií: JoBlo TV Show Trailers (Kingdom Season 2 je vhodná pro ty z vás, kteří chtějí sledovat korejská dramata o korunním princi).

Hledáte nejlepší korejské drama o korunním princi? Pokud ano, stačí se podívat na nejnovější korejské drama s názvem Královská sezóna 2 tady, bando.

Toto drama navazuje na příběh z předchozí sezóny a stále vypráví příběh korunního prince z dynastie Joseon jménem Lee Chang (Joo Ji Hoon) který se snaží odhalit pravdu o údajné zradě.

Mezitím královské politické konflikty, boj o trůn a útoky zombie stále přibarvují toto jednoakční korejské drama, které je jistě velmi zajímavé sledovat.

InformaceKrálovská sezóna 2
Hodnocení8.3/10 (IMDb)


75% (Asianwiki.com)

ŽánrAkční, Drama, Horor
Počet epizod16 epizod
Datum vydání13. března 2020
ŘeditelKim Sung-Hoon
HráčJu Ji-Hoon


Ryoo Seung-Ryong

3. Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo (2016)

Pochází z nejlepších korejských královských dramat roku 2016, Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo Je to také další doporučení, které byste si neměli nechat ujít, bando.

Toto korejské drama o království Goryeo vypráví příběh ženy z 21. Go Ha Jin (Lee Ji Eun) který sahá až do dynastie Goryeo.

Probouzí se v těle 16leté dospívající dívky jménem Hae Soo (IU) a zamiloval se do císařského dědice jménem Wang Soo (Lee Joon Gi).

Jejich milostný příběh však bohužel musel skončit smutně, když Hae Soo onemocněl a vydechl naposledy před setkáním se svým milencem.

Díky nabízeným dobrým příběhům se Moon Lovers: Sarlett Heart Ryeo stalo jedním z korejských dramat, které by mělo mít verzi 2. řady netizens, víte!

InformaceMoon Lovers: Scarlet Heart Ryeo
Hodnocení8.6/10 (IMDb)


93% (Asianwiki.com)

ŽánrDrama, fantasy, historie
Počet epizod20 epizod
Datum vydání29. srpna – 1. listopadu 2016
ŘeditelKim Kyu Tae
HráčLee Joon-Gi


Kang Ha-Neul

Další nejnovější a nejlepší korejská královská dramata...

4. Měsíc objímá slunce (2012)

Dále je zde korejské královské drama s názvem Měsíc objímající slunce který nabízí napjatý příběh i milostný příběh, který dělá bapera.

Toto drama vypráví příběh korunní princezny Joseon, Heo Yeon Woo (Han Ga In) který zažil ztrátu paměti poté, co se pokusil uniknout před hrozbou smrti ze strany královny matky.

V důsledku jeho útěku všichni věřili, že Yeo Woo je mrtvý, včetně korunního prince Lee Hwon (Kim Soo Hyun) kdo si ho vezme.

Po osmi letech se Yeon Woo konečně vrátí své vzpomínky a pokusí se získat zpět svou pozici královny Joseonu.

InformaceMěsíc objímající slunce
Hodnocení8.0/10 (IMDb)


92% (Asianwiki.com)

ŽánrDrama, Fantasy, Romantika
Počet epizod20 epizod
Datum vydání4. ledna – 15. března 2012
ŘeditelKim Do-Hoon, Lee Sung-Joon
HráčHan Ga-In


Jung Il-Woo

5. Císařovna Ki (2013) – (Nejlepší královské korejské drama podle skutečné události)

Zdroj fotografií: Ana Nina (císařovna Ki je jedním z nejlepších skutečných královských korejských dramat, které byste měli vidět).

Pro ty z vás, kteří chtějí sledovat skutečný příběh korejského královského dramatu, císařovna Ki tohle byste si neměli nechat ujít, bando.

Toto drama vypráví skutečný příběh obyčejné dívky jménem Ki Seung Nyang (Ha Ji Won), která se provdala za císaře Huizonga a nakonec se stala císařovnou dynastie Yuan.

I tak Seun Nyang ve skutečnosti stále miluje svou první lásku, kterou je Wang Yo (Joon Ji Mo).

Informacecísařovna Ki
Hodnocení8.5/10 (IMDb)


92% (Asianwiki.com)

ŽánrAkční, Drama, Historie
Počet epizod51 epizod
Datum vydání28. října 2013 – 29. dubna 2014
ŘeditelHan Hee
HráčHa Ji vyhrál


Ji Chang-Wook

Doporučené nejnovější a nejlepší korejské královské filmy 2020

Samotné korejské filmy jsou nyní rozděleny do mnoha kategorií, od hororů po královské filmy. Jaka vám zde dá různá doporučení na korejské královské filmy, na které je zábavné se dívat.

Na rozdíl od korejských dramat tento film nemá mnoho epizod. Podívejme se, jaký je film níže:

1. Rampant (2018)

Za prvé, je tu nejnovější královský korejský film z roku 2018 s názvem Nekontrolovatelný nebo Chang-gwol.

Tento film je o hrdinovi jménem Lee Chung (Hyun Bin) který bojuje proti zombie nebo zlým stvořením v říši Joseon.

V tomto filmu se zombie tématikou hrají různí známí herci jako Hyun Bin, Kim Tae-woo, Lee Sun-bin a mnoho dalších. Balení příběhu je velmi napjaté a udrží vás soustředěné na film.

A nejen to, tento film je také distribuován společností Next Entertainment World, která dříve uvedla film Train To Busan. Skvělý!

PodrobnostiNekontrolovatelný
Hodnocení62% (Shnilá rajčata)


6.3/10 (IMDb)

Datum vydání21. listopadu 2018
ŘeditelSung-hoon Kim
HráčDong-Gun Jang, Hyun Bin, Eui-sung Kim
Délka filmu2h 1min

2. Velká bitva (2018)

Další je Velká bitva nebo AnsisungTento akční film byl poprvé uveden v září 2018 a vypráví příběh války, která se odehrála v roce 645.

Příběh je vyprávěn o bitvě mezi silami Tang proti království Goguryeo, která byla velmi napjatá. V tomto filmu hrají různí cool herci jako Zo In-Sung, Nam Joo-Hyuk, Seol Hyun a další.

Střelba v tomto filmu je opravdu úžasná s řadou zajímavých bitev, které můžete sledovat. Máš zájem se na to dívat, bando?

PodrobnostiVelká bitva
Hodnocení86% (Shnilá rajčata)


7.0/10 (IMDb)

Datum vydání19. září 2018
ŘeditelKwang-shik Kim
HráčIn-sung Jo, Joo-Hyuk Nam, Sung-woong Park
Délka filmu2h 16min

3. Blades of Blood (2010)

Četli jste někdy grafický román Like the Moon Escape from the Clouds?

Pokud jste někdy měli, tento korejský královský film je vizuální formou příběhu v románu, gang. Vypráví příběh japonské kolonizace království Joseon v 16. století.

Blades of Blood nebo Gureumeul Beoseonan Dalcheoreom který byl vydán v dubnu 2010 je vyprávěn docela dobře a má různé scény, které se dotýkají srdce. Samozřejmě za podpory skvělých korejských herců, jako je Hwang Jung-min, Cha Seung-won a mnoho dalších.

Během natáčení měl herec Hwang Jung-min těžké hrát slepou postavu. Dokonce vystudoval herectví ze speciální školy pro nevidomé.

No, pro ty z vás, kteří hledají korejský film o království Joseon, může být Blades of Blood jednou z nejlepších možností, gangu.

PodrobnostiBlades of Blood
Hodnocení- (Shnilá rajčata)


5.9/10 (IMDb)

Datum vydání28. dubna 2010
ŘeditelJoon-ik Lee
HráčJung-min Hwang, Seung-won Cha, Ji-hye Han
Délka filmu1h 51min

Další nejnovější a nejlepší korejské královské filmy...

4. The Fatal Encounter (2014)

Fatal Encounter nebo Yeokrin je film o pokusu zabít krále jménem Jeongjo, který si objednala královna Jungsoon.

Na druhou stranu, Eul-Soo také míří na královu hlavu, protože v sázce jsou životy. Příběh v tomto filmu je plný zápletka a komplexní problémy.

Při sledování filmu však postupně pochopíte, co se děje. Nejen to, akční scény v tomto filmu jsou velmi napínavé kvalitními záběry.

Tento film vydaný společností Lotte Entertainment vám vřele doporučujeme zhlédnout, gangu!

PodrobnostiFatální setkání
Hodnocení60% (Shnilá rajčata)


6.8/10 (IMDb)

Datum vydání30. dubna 2014
ŘeditelJ.Q. Závětří
HráčHyun Bin, Jae-yeong Jeong, Jung-suk Jo
Délka filmu2h 15min

5. Meč bez jména (2009)

Meč bez jména nebo Bulkkotcheoreom Nabicheoreom je korejský královský film, který vypráví příběh a lovci hlav který se zamiluje do Jasonovy budoucí královny Ja Yeong.

Jeho milostný příběh se změnil v oběť, když Rusko a Japonsko kolonizovaly Koreu. Mu Myeong, zpíval lovci hlav musí také chránit lidi, které miluje, před útoky útočníků.

Tento film má příběh, který je založen na skutečné postavě, královně Myseongseong, i když milostný příběh je fikce. Samotný Mu Myeong má význam 'no name' nebo 'no name', což je také uvedeno v názvu filmu.

The Sword With No Name byl poprvé vydán v roce 2009 s různými slavnými hvězdami, jako jsou Soo-Ae, Cho Seung-Woo, Kim Young-Min a mnoho dalších.

Pro ty z vás, kteří hledají romantický korejský královský film, může být The Sword With No Name jednou z možností.

PodrobnostiMeč bez jména
Hodnocení- (Shnilá rajčata)


6.3/10 (IMDb)

Datum vydání24. září 2009
ŘeditelYong-gyun Kim
HráčSeung-woo Cho, Soo Ae, Sophie Broustal
Délka filmu2h 4min

6. War of Arrows (2011) - (Nejlepší korejský královský film)

Zdroj fotografií: Tom Trailer (War of Arrows je jeden z nejlepších korejských královských filmů, který dokázal získat 100% hodnocení na Rotten Tomatoes).

Další je War of Arrows nebo Choejongbyungki Hwal je film, který vypráví příběh mandžuské kolonizace Koreje za účasti ostrých lukostřelců z dynastie Čching.

Tento film je plný různých úžasných akcí s dramatem, které vás mohou rozbrečet.

Důkazem je, že tento korejský královský film dokázal proniknout do velmi velkých prodejů, aby z něj udělal nejlepší Box Office film od svého uvedení.

War of Arrows byl propuštěn v roce 2011 s řadou známých herců v režii režiséra Kim Han-Mina, který natočil film Admirál: Roaring Currents.

PodrobnostiVálka šípů
Hodnocení100% (Shnilá rajčata)


7.2/10 (IMDb)

Datum vydání10. srpna 2011
ŘeditelHan-min Kim
HráčHae-il Park, Seung-ryong Ryu, Mu-Yeol Kim
Délka filmu2h 2min

7. Admirál: Roaring Currents (2014)

No, ti z vás, kteří jsou zvědaví na film Kim Han-Min, který Jaka zmínil výše, tento film je vítězem ceny za nejlepší film na filmových cenách Daejong a za nejlepší režii na filmových cenách Modrý drak.

Tento film vypráví příběh slavné války nazvané bitva o Myeongnyang v roce 1597 v Joseonu. Jednou ze slavných válečných postav v bitvě o Myeongnyang je Yi Sun-sin.

Admirál: Roaring Currents nebo Myeongryang strávil velkou část filmu v oceánu s velmi vzrušující válkou. Ti z vás, kteří mají rádi válečné filmy, budou určitě ohromeni.

Film se stal jedním z nejsledovanějších filmů s 10 miliony prodaných vstupenek během 12 dnů od uvedení. The Admirál: Roaring Currents je také jedním z nejvýdělečnějších filmů v Jižní Koreji.

Zvědavý? Zkuste se podívat na svou oblíbenou stránku pro sledování korejských filmů právě teď, bando!

PodrobnostiAdmirál: Řvoucí proudy
Hodnocení83% (Shnilá rajčata)


7.1/10 (IMDb)

Datum vydání30. července 2014
ŘeditelHan-min Kim
HráčMin-sik Choi, Seung-ryong Ryu, Jin-Woong Cho
Délka filmu2h 6min

8. Maškaráda (2012)

Zdroj fotografií: Koreandramadiary (Úspěšně dosaženo 100% hodnocení na webu Rotten Tomatoes, Masquerade je dalším nejlepším korejským královským filmem).

Ne méně než ostatní, Maškaráda nebo Gwanghae: Wangyidoen Namja je vítězem ceny za nejlepší film na různých akcích.

Tento film je o přestrojení krále Gwanghae, které provedl Ha-Sun. Jeho příběh v přestrojení za krále dělá tento film jedinečným a zábavným.

Masquerade měl předtím před vydáním dva různé tituly, stejně jako režisér, který projekt opustil kvůli neshodám se svou produkční společností CJ Entertainment.

Tento film byl nakonec uveden do kin v roce 2012 a dokázal se proslavit tím, že dokázal dosáhnout více než 10 milionů prodejů vstupenek. Dobrá duše!

PodrobnostiMaškaráda
Hodnocení100% (Shnilá rajčata)


7.8/10 (IMDb)

Datum vydání13. září 2012
ŘeditelChang-min Choo
HráčByung-Hun Lee, Seung-ryong Ryu, Hyo-Joo Han
Délka filmu2h 11min

9. Warriors of the Dawn (2017)

Warriors of the Dawn nebo Daeribgoon Jedná se o korejský královský film, který vypráví příběh japonského kolonialismu za dynastie Ming.

Příběh vyprávěný v tomto filmu je docela zajímavé sledovat s různými scénami, které mohou být srdcervoucí. Nejen to, herecké výkony Yeo Jin-Goo a Lee Jung-Jae dokázaly tento film oživit.

Film, který režíroval Jeong Yoon-Chul, byl uveden v květnu 2017 a přivedl řadu známých herců jako Lee Jung-Jae, Kim Moo-Yul, Park Won-Sang a další.

PodrobnostiWarriors of the Dawn
Hodnocení- (Shnilá rajčata)


5.5/10 (IMDb)

Datum vydání31. května 2017
ŘeditelYoon-chul Chung
HráčDong-Gun Jang, Hyun Bin, Eui-sung Kim
Délka filmu2h 10min

10. Memories of the Sword (2015)

Poslední je Vzpomínky na meč nebo Hyubnyeo: Kalui Kieok v hlavních rolích známých herců. Tento film je o konfliktu mezi třemi rytíři z dynastie Goryo.

Unikátní je, že hlavní postavou tohoto filmu je žena, která umí dobře bojovat s mečem. Udělejte film ještě chladnějším pomocí různých realistických efektů.

V Memories of the Sword hrají Lee Byung-Hun, Jeon Do-Yeon, Kim Go-Eun a další. Ti z vás, kteří mají rádi korejské královské filmy, musí tento film vidět!

PodrobnostiVzpomínky na meč
Hodnocení75% (Shnilá rajčata)


6.3/10 (IMDb)

Datum vydání13. srpna 2015
ŘeditelPark Heung-sik
HráčByung-Hun Lee, Go-eun Kim, Do-yeon Jeon
Délka filmu2h

To je seznam nejlepších korejských královských dramat a filmů, které si nechcete nechat ujít, gangu.

Dramata a filmy výše můžete sledovat prostřednictvím aplikace pro sledování filmů nebo webových stránek pro sledování korejských filmů. Který film je podle vás nejzajímavější?

Napište svůj názor do kolonky komentářů, ano. Uvidíme se v dalším článku!

Přečtěte si také články o korejské filmy nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.