Tech Hack

jak hacknout wifi s mapou wifi na android a iphone 2021

Vyzbrojeni aplikací WiFi Map si můžete vyzkoušet, jak hacknout WiFi bez rootu na telefonech Android a iPhone, víte! Přečtěte si více v tomto článku (Aktualizace 2021)

Jak hacknout WiFi mohlo by to být řešení pro ty z vás, jejichž internetová kvóta je vždy krátká, i když jste vyzkoušeli různé způsoby, jak kvótu uložit.

Bezplatné WiFi připojení dostupné na veřejných místech je jistě tím správným řešením. Bohužel ne všechny veřejné WiFi sítě jsou snadno dostupné. Mnoho z nich je uzamčeno použitím Heslo.

Určitě jste slyšeli, jak proniknout do WiFi s notebookem přes příkazový řádek (CMD), což se obvykle provádí podle odst hacker. To je jistě pro laika velmi složité.

No, pro ty z vás, kteří potřebují bezplatné WiFi, vám Jaka řekne, jak se prolomit do uzamčeného WiFi pomocí nejlepší aplikace pro hackování WiFi, WiFi mapa.

Jaka také rozdělí tutoriál na 2, a to pro uživatele Android a iPhone (iOS). Nemůžeš se dočkat, co? Pokud ano, stačí se podívat, pojďte!

Jak funguje aplikace WiFi Hacking, Wifi mapa

WiFi Map ve skutečnosti není aplikace, která by se nabourala nebo nabourala do WiFi jiných lidí. Tyto akce jsou nezákonné a poškozují ostatní lidi, gang.

WiFi Map je aplikace pro sdílení WiFi informací. V této aplikaci lidé z celého světa přispívají k aktualizaci informací o blízkém WiFi přístupu pro ostatní uživatele.

Tato aplikace je účinná pro zjištění uzamčeného WiFi připojení Heslo, sousední WiFi, stejně jako dostupné veřejné WiFi, jako jsou kavárny v obchodních centrech.

Předpokládejme, že chcete sdílet své WiFi připojení s lidmi kolem vás. Do seznamu můžete přidat své WiFi připojení spolu s Heslo nejnovější.

Můžete také přidat informace o WiFi ostatních lidí, které znáte. Ještě lepší je, že databázi WiFi Map aktualizují každou minutu miliony dalších uživatelů.

Bohužel možná ne všechny WiFi lze odemknout přerušením WiFi žádný kořen tento.

Problém je v tom, že aplikace WiFi Map je jako a Fórum sdílet hesla WiFi který již nemusí být platný, pokud jej majitel WiFi pravidelně vyměňuje Heslo ony.

Jak hacknout WiFi s mapou WiFi na telefonu Android

Nejprve vám Jaka vysvětlí, jak na tozaseknout WiFi ostatních lidí s aplikací WiFi Map na telefonu Android. Je to docela snadné, opravdu!

ApkVenue také obsahuje obrázek, takže můžete snadno sledovat tento tutoriál.

1. Stažení Nejnovější aplikace WiFi Map APK

 • Stažení a NainstalujteWiFi mapa nejprve na telefonu Android prostřednictvím odkazu níže:
Síťové aplikace Farproc KE STAŽENÍ

Nebo přes odkaz Následující:

>>>Stažení Nejnovější verze WiFi mapy<<<

2. Otevřete aplikaci Wifi Hacking

 • Otevřete tuto aplikaci a souhlasíte Podmínky použití klepnutím na tlačítko Přijímám.
 • Poprvé budete seznámeni s funkcemi a výhodami WiFi mapy. Můžete to přeskočit klepnutím na tlačítko další na hlavní stránku.

3. Povolte GPS

 • Aktivujte GPS klepnutím Povolit polohu a schvalujte oprávnění klepnutím Dovolit.
 • WiFi Mapa automaticky vyhledá WiFi sítě v okolí vaší polohy.

4. Vyberte možnost Síť WiFi

 • Přejeďte prstem po obrazovce nahoru a najděte síť WiFi, ke které se chcete připojit. Klepněte na jednu a poté vyberte Odemknout heslo přednést Heslo-jeho.
 • Dále se vám zobrazí Heslo WiFi k dispozici. Zůstaň tady kopírovat vložit a zkuste se připojit k WiFi síti obvyklým způsobem.

Jak to vědět Heslo WiFi soused s mapou WiFi na iOS

Uživatelé zařízení HP iPhone (iOS) se nemusí obávat. Jaka vám také řekne, jak proniknout do WiFi pomocí WiFi Map pro iPhone.

Metoda se příliš neliší od telefonu Android. Na dodržování tohoto návodu však není nic špatného, ​​abyste nebyli zmateni. Koukni na to!

 • Stažení Aplikace WiFi Map pro iOS z App Store nebo přes odkaz pod tímto:

>>>Stažení WiFi mapa Nejnovější verze pro iOS<<<

 • Nainstalujte aplikace jako obvykle. Poté aplikaci otevřete.

 • Aktivujte GPS aby aplikace mohla detekovat WiFi připojení kolem vás.

 • Vyberte si WiFi chceš. Informace o WiFi, jako je poloha, rychlost a Heslo se objeví u aplikace.
 • Vyhledejte sloupec obsahující informace o Heslo WiFi ty níže.
 • otevřeno Nastavení na svém mobilním telefonu a poté vyhledejte název WiFi, který odpovídá tomu, co jste našli na mapě WiFi.

 • vložit Heslo uvedené v přihlášce. Pokud budete mít štěstí, můžete se přímo připojit k WiFi připojení.

 • Pokud jste například příliš daleko od požadované WiFi sítě, klikněte Navigace. Automaticky se otevře aplikace map a poskytne vám pokyny k místu.

Nebezpečí a rizika vloupání do WiFi, může být napadeno Malware?

Zdroj fotografií: vyprvpn.com (Postupy hackování WiFi nejsou vždy ziskové, existuje také mnoho rizik a nebezpečí. Co to je?)

I když je to docela zábava, kde si můžete užít internet zdarma pomocí dvou výše uvedených metod, ale za tím jsou samozřejmě některé nevýhody, které vám mohou dokonce ublížit, víte.

Než tedy vyzkoušíte obojí, musíte nejprve pochopit nebezpečí a rizika prolomení WiFi jako v několika bodech níže.

 1. Připojení k internetu není stabilní; Je to proto, že používáte jakoukoli síť, která je zachycena vaším mobilním telefonem, může se stát, že signál je blokován zdí nebo budovou, což činí signál WiFi nestabilním.
 2. Sklon k útoku malware a viry; Zvláště pokud používáte veřejné WiFi nebo ty na veřejných místech, které by mohly být ohroženy malware nebo viry pro specifické účely.
 3. Buďte opatrní při krádeži dat; Pokud jste byli chyceni do pasti hacker, je možné, že jsou tímto způsobem odcizena důležitá data, jako jsou účty na sociálních sítích, bankovní aplikace a další citlivé věci.
 4. Ubližování druhým a poskytovatel; Samozřejmě, protože ji používáte bez povolení, což sníží FUP nebo dokonce zvýší účet majitele WiFi, který má být zaplacen uživateli poskytovatel.
 5. Pokárali sousedé; Pokud je WiFi vašeho cílového souseda špatné, můžete se naštvat. Protože se ukazuje, že můžete také zjistit, kdo je připojen k síti WiFi, kde je-li IP adresa Nejpodezřelejší jsou samozřejmě nepoznaní lidé kolem domu, že?

Bonus: Jak hacknout WiFi pomocí aplikace WiFi Warden

Pokud metoda s mapou WiFi nefunguje, můžete postupovat podle dalšího návodu! Rozdíl je v tom, že zde využijete mezeru WPS (WiFi Protected Setup) na některých sítích.

Vyzbrojeni aplikací Správce WiFi které lze použít bez vykořenit, můžete snadno prolomit hesla WiFi a okamžitě se připojit, gang.

Bohužel tato metoda platí pouze pro uživatele Androidu. Pokud chcete internet zdarma tím, že víte Heslo Soused WiFi, zde jsou úplné kroky:

1. Stažení Nejnovější soubor APK WiFi Warden

 • Stažení a Nainstalujte aplikace Správce WiFi který můžete získat na odkazu, který Jaka poskytl níže.
Aplikace Utility Ramtin Ardeshiri STÁHNOUT

Nebo přes odkaz Následující:

>>>Stažení WiFi Warden pro Android<<<

2. Otevřete aplikaci WiFi Warden

 • Otevřete aplikaci a nejprve souhlasíte Podmínky používání s kohoutkem Přijmout. Poté povolte oprávnění klepnutím Dát svolení a postupujte podle následujících kroků.

3. Vyhledejte a připojte WiFi

 • WiFi Warden automaticky zobrazí dostupné WiFi sítě kolem vás. Ujistěte se, že jste vybrali síť WiFi označenou WPS aby byl hacknut.
 • Vybrat Připojit a chvíli počkejte.

4. Vyberte metodu prostřednictvím WPS

 • Vyberte metodu Připojte se pomocí WPS začít pronikat do WiFi. Nepoužívejte Connect using passphrase, protože stačí zadat Heslo.
 • Zvolte možnost Vypočítejte PIN vloupat se dovnitř Heslo WiFi.

5. Vyberte PIN a počkejte na připojení k síti

 • Zobrazí se vám různé možnosti kódu PIN, které můžete vyzkoušet. Zvolte možnost Vyzkoušejte všechny kódy PIN a chvíli počkejte, dokud se síť nepřipojí.
 • Pokud je tato metoda úspěšná, zobrazí se upozornění Jste připojeni! a můžete přímo vyzkoušet internet z WiFi sítě.
 • Pokud to nepůjde, můžete také zkusit stejnou metodu na jiné WiFi síti označené WPS.

Velmi snadné, že? Snadno se tak připojíte k WiFi síti kdykoli a kdekoli, i když WiFi síť kolem vás používá Heslo, gang.

Navíc je možné, že najdete způsob, jak proniknout do Indihome WiFi, které je dnes široce používané, víte. Hodně štěstí a hodně štěstí!

No, takhle se nabourat do uzamčené WiFi s Heslo na telefonu Android bez nutnosti přístupu vykořenit za prvé, gang.

Mezitím pro ty z vás, kteří hledají způsob, jak hacknout WiFiHeslo bez žádosti, zatím Jaka nenašel způsob, pokud se sami sebe nezeptáte Heslo to majiteli.

Doufejme, že informace od Jaka pomohou! Nezapomeň podíl vaše zkušenosti do kolonky komentářů!

Také prosím sdílejte a komentujte tento článek, abyste i nadále dostávali informace, tipy a triky a novinky o technologii z JalanTikus.com.

Přečtěte si také články o WiFi nebo jiné zajímavé články z Naufaludin Ismail