Tech Hack

jak najít heslo wifi pomocí cmd, 100% funguje!

Chcete vědět, jak proniknout do WiFi s nejlevnějším CMD? Zde Jaka uvádí, jak zjistit heslo WiFi s CMD, který nikdy nebyl připojen, nejmocnější gang.

Vyzbrojeni WiFi sítí a notebookem můžete surfovat snadno a rychle. WiFi síť můžete najít jak doma, tak na veřejných místech, jako je warkop, školy a další.

Bohužel někdy některé WiFi sítě vyžadují Heslo abyste k němu měli přístup. Pokud zapomenete nebo to chcete sdílet s přáteli, musíte se také obtěžovat zeptat majitele WiFi, že?

Ale teď už se nemusíš trápit, bando. Protože existuje způsob, jak vidět Heslo WiFi snadno pomocí aplikace Příkazový řádek alias CMD, tady!

Zvědavý jak jak to vědět Heslo WiFi s CMD? Pojďte, podívejte se na celou recenzi níže, bando!

Zde je návod, jak to vědět Heslo WiFi s CMD, snadné a 100% funguje!

Na každém počítači nebo notebooku s operačním systémem Windows, ať už se jedná o Windows 7 až Windows 10, samozřejmě již máte aplikaci CMD nebo Příkazový řádek uvnitř toho.

Tato aplikace samotná má mnoho funkcí, například pro inženýrství, hackování s CMD nebo zkontrolovat Heslo WiFi CMD vyzbrojený textovými příkazy, gang.

No a pro ty z vás, kteří neví jak, pojďme rovnou na recenzi jak vidět Heslo WiFi v CMD v plném rozsahu následovně.

Krok 1 - Otevřete aplikaci CMD v systému Windows

  • Při prvním otevření aplikace CMD nebo příkazového řádku ve Windows stisknutím kombinace kláves Windows + R otevřete aplikaci Běh.
  • Pokud je okno Spustit již otevřené, stačí zadat "cmd" v uvedeném sloupci a poté stiskněte Vstupte otevřít Příkazový řádek, gangu.

Krok 2 – Zadejte příkaz Netsh WLAN Show Profiles

  • Toto je okno příkazového řádku, které použijete k hacknutí WiFi pomocí CMD. Dále stačí zadat příkaz "netsh wlan show profily" potom stiskněte Vstupte.
  • Samotný příkaz „netsh wlan show profiles“ slouží ke zjištění, jaké WiFi sítě byly připojeny k počítači nebo notebooku, který používáte.

Krok 3 – Zkontrolujte stav cílové sítě WiFi

  • Stačí si vybrat, kterou WiFi síť chcete zkontrolovat Heslo-jeho. Například zde Jaka chce vědět Heslo WiFi pro síť podle názvu WARKOP_CUMLAUDE.
  • Zde stačí zadat příkaz "netsh wlan zobrazit profily [název WiFi]" potom stiskněte Vstupte a zobrazí se následující informace. Soustředíte se jen na Nastavení zabezpečení > Bezpečnostní klíč.

Krok 4 - Otevřete Heslo WiFi s CMD

  • Otevřít Heslo WiFi s CMD, dále stačí klepnout na příkaz "netsh wlan show profile [název WiFi] key=clear" a stiskněte Vstupte.
  • Pak už stačí jen hledat díly Klíčový obsah, kde se to dozvíte Heslo Cílená WiFi. Jako v příkladu, kde je WiFi WARKOP_CUMLAUDE mít Heslo"ramenkari", gang.

ODMÍTNUTÍ ODPOVĚDNOSTI:


Následující tipy nejsou o tom, jak proniknout do WiFi pomocí CMD, ale o metodě, jak to zjistit Heslo WiFi s CMD, kde byla síť připojena k vašemu PC/notebooku. Takže to nefunguje, jak to zjistit Heslo WiFi s CMD, které nebylo nikdy připojeno, co!

No, jak? Velmi snadné a jednoduché, že? Nyní si tedy můžete ověřit a sami vyzkoušet, jak to zjistit Heslo WiFi s CMD pomocí výše uvedených kroků.

Mezitím pro uživatele chytrý telefon Jaka také přezkoumal, jak se dostat dovnitř Heslo WiFi na telefonech Android, které můžete také procvičovat, zde!

Ale Jaka vám chce nejdřív říct, nepoužívejte to nedbale a nenabourávejte se do WiFi připojení, OK! Problém je v tom, že existuje mnoho rizik, například poškození vlastníka WiFi a jeho zranitelnost vůči útokům hacker.

Snad jsou tyto tipy užitečné a uvidíme se v dalším článku Jaka!

Přečtěte si také články o WiFi nebo jiné zajímavé články z JalanTikus.com.