Software

6 jedinečných aplikací pro uzamčení obrazovky Android, které musíte vyzkoušet

Jaka poskytne několik alternativních unikátních aplikací Android Lock Screen, díky kterým bude odemykání ještě zábavnější. Zde je 6 jedinečných aplikací Android Lockscreen, které musíte vyzkoušet.

Určitě už víte, co to je Uzamknout obrazovku Android? Uzamknout obrazovku je zobrazení, když obrazovku vypneme a znovu zapneme, pak budeme požádáni o posunutí obrazovky, zadání hesel, vzorů a další.

Setkáte se s bodem nasycení, kdy vás nudí průměrný vzhled nebo jak otevřít zámek, který se nikdy nemění. Proto zde ApkVenue poskytne několik alternativních aplikací Uzamknout obrazovku Jedinečný Android, díky kterému je odemykání ještě zábavnější.

  • Dosud nejpokročilejší aplikace pro Android Lockscreen
  • Nejlepší aplikace Lockscreen pro telefony Android
  • Jak si navrhnout vlastní tapetu na uzamčené obrazovce na Androidu

6 jedinečných aplikací pro Android Lockscreen, které musíte vyzkoušet

1. Alarm Anti Theft Screen Lock

Aplikace Produktivita Mobiloucos 2 KE STAŽENÍ

Alarm proti krádeži poskytují nám ochranu, protože když uložíme mobilní telefon a pak se jej někdo pokusí otevřít a vzor nebo heslo je špatné, zazní policejní siréna nebo alarm, který přiměje lidi, kteří chtějí být ignoranti, na útěk, protože jsou šokováni poplach.

2. CashTree

Na zamykací obrazovka Tento jedinečný Android kromě toho, že získáte pohled zamykací obrazovka Jedinečné je, že peníze můžete vydělávat i pouhým odemknutím telefonu. CashTree který již má jméno v Koreji, je nyní přítomen v Indonésii. Pomocí Cashtree můžete sbírat rupie, které lze použít ke generování pulsů zdarma. Docela dobré, že?

Produktivita aplikací VITI GLOBAL LIMITED KE STAŽENÍ

3. Zamykací obrazovka krytu

aplikace zamykací obrazovka Tento nejlepší Android kromě toho, že poskytuje odlišný a jedinečný vzhled, poskytuje také přímý přístup k aplikacím, které jsou nastaveny tak, aby byly uloženy na titulní stránce. Zamykací obrazovka krytu má také výhodu změny motivu podle místa, které nastavíte, jako je kancelář, domov, auto a další. Jako když řídíte, potřebujete aplikaci Google Maps GPS, takže ji stačí otevřít v aplikaci Mapy Google zamykací obrazovka tento. Skvělé, že?

Aplikace Antivirus & Security Cover STÁHNOUT

4. GO Locker

aplikace zamykací obrazovka Tento jedinečný Android je aplikace zamykací obrazovka nejoblíbenější verze Obchodu Play. Zaznamenáno více než 100 milionů stažení a s dobrým výkonem a kompatibilitou GO Locker být aplikací zamykací obrazovka nejžádanější. Pokud je to problém se zobrazením, různí lidé mají různé názory, tak to prostě zkuste.

Produktivita aplikací GO Launcher Vývojářský tým STÁHNOUT

5. Skener otisků prstů odemknutí ledem

Diamond Fortress Technologies, Inc. Antivirové a bezpečnostní aplikace. STAŽENÍ

Snili jste někdy o mobilním telefonu, který by to uměl otisk prstu (detekce otisků prstů)? Nyní to lze realizovat pomocí této aplikace. aplikace zamykací obrazovka Tento jedinečný Android nám umožňuje odemykat otiskem prstu! Wow, cool, že?! Využitím fotoaparátu a lusknutím prstu se aplikace Skener otisků prstů pro odemknutí ledu být alternativou, pokud chcete způsob, jak otevřít zamykací obrazovka jiným způsobem.

6. Joy Locker: Herní téma

Fun2Soft Antivirové a bezpečnostní aplikace KE STAŽENÍ

Ten druhý umí udělat displej zamykací obrazovka jsi tak zábavný. S funkcemi, které se mohou měnit zamykací obrazovka máte rádi hry, aplikace Joy Locker: Herní téma bude při odemykání poskytovat jiný pocit. S řadou různých her se samozřejmě budete s touto aplikací cítit pohodlněji.

Vzhled Uzamknout obrazovku záleží na vkusu každého z nás, co se hodí nebo co ne. Můžete si tedy vybrat jednu z výše uvedených možností a vyzkoušet kterou To jsi ty. To je ode mě vše a doufám, že užitečné.