Utility

snadný způsob, jak zvýšit ram na počítači pomocí interního pevného disku

Chcete vědět, jak snadno přidat RAM do vašeho PC?

V současné době se používání počítačů zvyšuje. Každý, kdo používá PC plocha počítače pro práci a jsou také tací, kteří jej používají k hraní různých vzrušujících her dostupných pro PC on-line ani offline. Většina z vás proto musí být velmi aktivní ve spoření, abyste vydělali peníze.vylepšit součástí vašich vnitřností.

I když jste změnili VGA avylepšit procesor, stále mi přijde, že chybí. Proč? Protože je tu jedna součást, kterou musíte zlepšit. co to je? Samozřejmě Paměť s náhodným přístupem nebo běžně zkráceně RAM. Ano, standardní počítače obvykle obsahují pouze 4 GB RAM. S tak velkou kapacitou samozřejmě stále cítíte nedostatek, že? Jaka vám tedy říká něco jedinečného, ​​konkrétně snadný způsob, jak přidat RAM do počítače pomocí interního pevného disku.

  • Jak snadno zkopírovat a vložit titulky Instagramu na Android
  • Snadné způsoby, jak dostat oznámení, pokud je kolem vás Pokémon
  • Snadné způsoby, jak sledovat zloděje 4G WiFi modemu bez povolení

Snadné způsoby přidání paměti RAM do počítače pomocí interního pevného disku

Samozřejmě peklo, pokud máte peníze, můžete si je snadno koupit v obchodě s počítači a přidat PC RAM hraní her vy. Co se však stane, pokud ano už žádné peníze? Musíte uctívat své rodiče, abyste si mohli koupit RAM? Nebo máte v úmyslu krást? Ne dong. Prostřednictvím tohoto článku ApkVenue poskytne nejjednodušší způsob, jak zvýšit RAM na PC, aniž byste museli utrácet peníze. Věnujte pozornost krokům.

  • Nejprve klikněte pravým tlačítkem myši na prázdné místo v okně Tento počítač a vyberte Vlastnosti
  • Poté vyberte možnost Pokročilé systémové nastavení
  • Pokud jste se přihlásili do Systémové vlastnosti, je zde možnost zobrazení Výkon. Klikněte na možnost Nastavení
  • Dále vstoupíte Možnosti výkonu. V nabídce Virtuální paměť, klikněte Změna
  • Zrušte zaškrtnutí této možnosti Automaticky spravovat stránkovací soubor. Poté vyberte řídit který chcete použít ke zvýšení RAM. Poté zadejte číslo pro přidání paměti RAM podle volného místa na vašem interním pevném disku. Pak klikněte Soubora klikněte OK.
  • Po tom, vy Restartujte váš počítač, pak se znovu podívejte a pak zapněte číslo virtuální paměť se zvýšil.

Je hotovo, cítíte ten rozdíl? Jednoznačně PC hraní her vy být úžasný a překročení rychlosti Ano? Pokud jste spokojeni, můžete informace v tomto článku sdílet se všemi svými přáteli chlapi! Mohou tedy také dělat to samé a můžete spolu hrát hry OK. Napište svůj názor do sloupce komentářů níže k článku o tom, jak zvýšit tuto PC RAM.