Produktivita

7 nejlehčích prohlížečů pro smartphone Android 512 MB ram!

Místo toho, abyste byli zvědavější, stačí se podívat na informace o 7 nejlehčích prohlížečích pro následujících 512 MB RAM. Checkidot!

Někdy se prohlížeč stane jednou z aplikací, které zpomalit náš telefon. To vše je neoddělitelné od funkce prohlížeče, která bude jít ještě míli navíc získat připojení k internetu. Nenechte se však mýlit, pokud jsou hlavní příčinou našich pomalých telefonů všechny prohlížeče. Protože existuje mnoho jiných prohlížečů světlo a úspora paměti.

Kromě úspory paměti (lze bez problémů používat v 512 MB RAM), tyto prohlížeče také šetří baterii a datovou kvótu. Ti z vás, kteří jsou chudí v kvótách, ale chtějí procházení s pohodlné a rychlé není třeba se obávat. Místo zvědavosti se podívejte na informace o 7 nejlehčích prohlížečů pro 512 MB RAM následující. Checkidot!

  • Jak proměnit váš prohlížeč na STROJ ČASU v systému Android
  • Jak změnit vzhled prohlížeče Android, abyste byli aktuálnější
  • Musíš zkusit! 9 alternativních prohlížečů, které mohou porazit Chrome

7 Nejlehčí prohlížeč pro telefon Android 512 MB RAM!

1. Webový prohlížeč Puffin

Puffin relativně lehký na přístupová práva a datové kvóty, a proto je Puffin zatím považován za nejlehčí a nejrychlejší prohlížeč pro Android. Puffin je k dispozici ve dvou verzích, a to zdarma a placené který určitě obsahuje lepší obsah a stojí za to si ho koupit.

Kromě toho podporuje také Puffin flash přehrávač a cloudová ochrana což je velmi dobré. Pokud hledáte dokonalý prohlížeč, pak je Puffin odpovědí.

2. Prohlížeč Dolphin

Existuje mnoho důvodů, proč mnoho uživatelů telefonů Android v současné době používá Delfín. Jedním z nich je UI displej a také funkce je poměrně plynulá.

Kromě toho má Dolphin také jednoduché rozhraní a ovládací gesta, která to dělají snadné použití a pochopení. Navíc, Dolphin také poskytuje kompletní funkce procházení, jako jsou: Adblock, anonymní prohlížení, stejně jako Adobe Flash Player.

3. Opera Mini

Na Obchod Play, Mini Opera více než 5 stažení0 milionkrát což z něj dělá jeden z nejrozšířenějších prohlížečů na světě. Opera Mini má navíc funkce ukládání dat vynikající.

Ve skutečnosti bude sledování videí na Opeře Mini ušetřit více kvóty než v jiných prohlížečích. Také rychlé načítání stránky a nízké využití paměti jsou další výhody.

4. Webový prohlížeč Maxthon

Maxton je nejlepší prohlížeč, který využívá funkce cloudové procházení takže vydaná kvóta bude nižší a načítání stránek se stane relativně rychlejší než jiné prohlížeče. Maxthon je pro uživatele Androidu, kteří chtějí prohlížeč vysoký výkon, minimalistický design, ale stále šetrný k CPU a paměti. Ve srovnání s Google Chrome má Maxthon kapacitu pro stahování webových stránek o 30% rychlejší.

5. Prohlížeč Jelly

Želé je nový prohlížeč vyvinutý vývojáři LineageOS jako náhrada za stávající prohlížeč AOSP zastaralý. Tento prohlížeč je speciálně navržen pro telefony s Androidem nižší třídy. Jako většina prohlížečů používá Jelly engine WebView vyrobeno v Androidu a kompletně open source alias lze stáhnout zdarma.

Bohužel tento prohlížeč zatím nemá mnoho funkcí, ale aby to bylo lehké na všech stranách, zejména RAM. Ve srovnání s jinými prohlížeči používá Jelly systém multitasking na kartách, jako je Google Chrome.

6. Prohlížeč Lightning

osvětlení je prohlížeč, který je méně známý, ale dá se říci, že nejlepší zejména pro majitele telefonů nižší třídy. Zobrazit v tomto prohlížeči velmi podobný Chrome, ale má více možností přizpůsobení.

Stejně jako Opera Mini má také Lighting režim rozložení telefonu a tabletu. Kromě toho existuje také několik témat, která lze použít, aby byl zážitek z prohlížení trochu jiný. Osvětlení má také mnoho výhod, z nichž některé můžete změnit User Agent buďte, jak chcete, povolte nebo zakažte vše JavaScripta vypněte cookies.

7. Flyperlink

Flyperlink je revoluční prohlížeč optimalizovaný pro multitasking na mobilních zařízeních. Tento prohlížeč má také funkce Vlastní karty jako Google Chrome. Jednoduché zobrazení a také přívětivé specifikace jsou přednostmi prohlížeče vyvinutého společností Flyperin tento.

Kromě toho Flyperlink také umožňuje uživatelům dělat úprava prodloužení. Podpora jako Adblock, přepínání domén a výběr aplikací a textu jsou další funkce, které být oporou na Flyperlinks.

To bylo 7 nejlehčích prohlížečů pro telefony Android 512 MB RAM. Upozorňujeme, že výše uvedené prohlížeče jsou lehké ve všech ohledech, včetně procesoru, paměti RAM a dat. Takže pro ty z vás, kteří rádi brouzdají, ale nechtějí rychle vyčerpat data, je 7 výše uvedených prohlížečů tou nejlepší volbou. Doufám, že je to užitečné!