Gadgety

9 nejlepších mobilních telefonů, které budou vydány do konce roku 2019, stojí za čekání!

Nemůžete se dočkat, až si koupíte nový smartphone? Eits.. vydrž, bando. Některé sofistikované smartphony, které vyjdou do konce roku 2019, vás zaručeně zlákají

Když mluvíme o trendech smartphonů, zdá se, že nebude konce. Vždy se objevují nové trendy nebo pokročilé funkce, které výrobci uvolní.

Konzumní kultura moderní společnosti ovlivňuje naše současné nákupní vzorce. Až bude nové vydání smartphonu, určitě budeme přemýšlet o jeho koupi.

Eits.. buď trpělivý, bando. Stále existuje mnoho skvělých smartphonů, které budou vydány do konce roku 2019. Nevěříte? Podívejte se na Jakův článek níže, OK!

9 nejlepších smartphonů, které budou uvedeny na trh do konce roku 2019

Všichni výrobci smartphonů se vždy předhánějí v tom, kdo představí ty nejpropracovanější designy a funkce. V současné době jsou inovacemi, které výrobci sledují, připojení 5G a skládací smartphony.

Několik nových smartphonů, které budou uvedeny na trh do konce roku 2019, se připravilo na přijetí nové stále sofistikovanější technologie.

Následující je 9 sofistikovaných smartphonů, které budou uvedeny na trh do konce roku 2019. Koukni na to!

1. iPhone řady 11

Jako obvykle je iPhone zpět vlajková loď Vlajková loď letošního roku nese název iPhone 11. Nejen 1 varianta, jsou tu 3 nové iPhony, jmenovitě iPhone 11, iPhone 11 Pro, a iPhone 11 Pro Max.

I když mají různá jména, nabízené funkce se také příliš neliší, gangu. Liší se jen velikostí a počtem kamer.

Cena iPhone 11 je od 699 USD nebo kolem 10 milionů IDR ve Spojených státech. Když však vstoupíte do Indonésie, může se to zdvojnásobit, bando. Netizens také vytvořili meme, který satirizoval design iPhone 11.

Přivedením procesoru Bionic A13, Apple slibuje rychlejší výkon a rozhodně šetří baterii.

iPhone 11 byl právě včera 11. září vydán v Americe. Počkejme na oficiální vydání v Indonésii, gangu.

2. Telefon Asus ROG 2

Nedávno, Asus oznámila svůj vlajkový herní smartphone, jmenovitě Telefon Asus ROG 2. Údajně bude tento smartphone celosvětově uveden na trh v říjnu.

Tento smartphone je vybaven čipovou sadou Snapdragon 855, RAM 12 GB, vnitřní paměť 512 GBa kapacitu baterie 6000 mAh. Zaručeně hrát hru spokojeněji.

Nejen to, gangu. Aby se při hraní těžkých her rychle nezahříval, je tento mobil vybaven také příslušenství chladicích ventilátorů který lze nainstalovat na zadní stranu HP.

3. Samsung Galaxy Fold

Po předchozím selhání společnost Samsung nyní aktualizovala koncept svého nejnovějšího smartphonu se skládací obrazovkou, Samsung Galaxy Fold.

V původní verzi došlo k vážnému problému, kdy se ochranná vrstva obrazovky snadno odloupla, takže by mohla poškodit důležité součásti uvnitř tohoto mobilního telefonu.

Přesto Samsung slibuje, že s jejich novými mobilními telefony nebudou žádné problémy. Samsung Galaxy Fold bude údajně celosvětově uveden na trh od poloviny do konce září 2019.

4. Nokia 9.1 PureView

Nokia 9.1 PureView je upgrade od vlajkové lodi společnosti Nokia HP, která byla vydána v předchozím roce, Nokia 9 PureView. Tento jeden HP stačí chytlavý protože fotoaparát je jedinečný.

Přestože se tvarem příliš neliší od předchozí řady, Nokia 9.1 PureView je nyní vybavena nejnovějším procesorem Qualcomm, a to Snapdragon 855.

Tento HP byl také připraven k použití 5G konektivita, gang. Přestože vydání bylo zpožděno, zdá se, že tento mobil bude oficiálně uveden na trh v říjnu 2019.

5. Huawei Mate X

Aby společnost Samsung nepřekonala, Huawei také vydá smartphone se skládací obrazovkou s názvem Huawei Mate X. Tento mobil však nemá stejný problém jako Samsung Galaxy Fold, gang.

Poháněno jejich nejnovějším procesorem, Kirin 990 a také přichází s přídavná kamera ToF, Huawei Mate X je jedním z vlajkových produktů Huawei v roce 2019.

Ačkoli není jasné, zda bude oficiálně vydán v Indonésii nebo ne, prodej tohoto mobilního telefonu je plánován na listopad 2019.

Pokud oficiálně nevstoupíte, nákup BM může být variantou s ohledem na nařízení o blokování s nejasným IMEI.

6. Řada OnePlus 7T

Řada OnePlus 7T je nástupcem OnePlus 7 v tomto roce 2019. I tak ale mezi dvěma řadami HP Flagship od OnePlus nedochází k žádným designovým změnám.

OnePlus 7T bude používat obrazovku bez zářez tak využijte výhod kamerové technologie vyskakovat. Kromě toho bude tento mobil také vybaven nejpokročilejším procesorem Snapdragon 855 plus.

OnePlus 7T bude vydán ve dvou variantách běžná verze a také Pro verze. Na základě úniků na internetu je pravděpodobné, že tento mobil bude uveden na trh na konci roku 2019.

7. Xiaomi Mi Mix 4

Na rozdíl od jiných výrobců smartphonů Xiaomi tento rok jen zřídka vydává nejnovější mobilní telefony. Na tento nejnovější smartphone Xiaomi se však opravdu vyplatí počkat.

Xiaomi Mi Mix 4 je prémiová řada Xiaomi HP, která ponese nový design obrazovky, jmenovitě Obrazovka vodopádu. Řada Xiaomi Mi Mix je skutečně známá svým prémiovým a revolučním designem, gangem.

Údajně toto HP ponese 4 zadní kamery s rozlišením 100 MP. Tento mobil s keramickým tělem bude poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 855 Plus, RAM až 12 GB a vnitřní paměti 1TB.

8. Google Pixel 4 Series

Nechci zůstat pozadu s jinými značkami, Google v blízké budoucnosti také vydá 2 varianty svého smartphonu. Google Pixel 4 & Pixel 4 XL pravděpodobně vyjde příští říjen.

Na základě úniku budou tyto dva mobilní telefony od Googlu nést na zadní straně fotoaparát s krabicovým modulem jako iPhone 11. Kromě toho tento mobil používá také snímač otisků prstů na obrazovce.

Google představil 2 nové funkce v řadě Pixel 4, konkrétně Motion Sense a Odemknutí obličejem. Vlastnosti Motion Sense umožňuje zadávat příkazy společnosti HP pomocí gest rukou.

9. Realme 5 Series

Podznačka z Oppo to uvede jejich vlajkovou loď smartphone v září tohoto roku. Realme 5 & Realme 5 Pro bude vstup nejlepší ve třídě.

Jak ne, tyto dvě varianty jsou vybaveny 4 kamery s konečným rozlišením 48 megapixelů, gang. Kvalita fotoaparátu Realme zatím nikdy nezklamala.

Oba tyto mobilní telefony již využívají technologii VOOC Flash Charge 3.0, která dokáže nabít 55 % za pouhých 30 minut. baterie 5000 mAh zaručeně učiní multimediální zážitek zábavnějším.

Tak Jakův článek o 9 nejlepších smartphonech, které budou vydány do konce roku 2019. Co vy na to, bando? Chystáte se koupit skvělé mobilní telefony výše?

Uvidíme se u dalšího Jaka článku!

Přečtěte si také články o Chytrý telefon nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba