Produktivita

jak přenést telefonní kontakty pomocí účtu google

Je to důležité, zde je návod, jak zálohovat všechna vaše cenná telefonní čísla mezi účty Google.

Chytré telefony, které používáme, samozřejmě obsahují důležitá data. Jedním z příkladů je telefonní kontakt. Pro uživatele mobilních telefonů Android je nejbezpečnějším místem pro ukládání telefonních čísel účet Google. Takže vzájemně HP není problém. Protože kontakty v telefonu se na novém zařízení automaticky synchronizují.

I tak vše důležité musíme být samozřejmě my záloha. Protože je možné, že váš hlavní účet Google převzal někdo jiný zaseknout, takže musíte mít zálohu. Google bohužel neposkytuje způsob, jak automaticky synchronizovat telefonní kontakty mezi dvěma různými účty Google. Místo toho musíte udělat pár kroků. Citováno z Howtogeek, zde jak přenést číslo mobilního telefonu na jiný Android.

  • Jak odstranit duplicitní kontakty na smartphonu Android
  • Jak blokovat a odblokovat kontakty BBM jiných lidí v systému Android
  • Jak odstranit kontakty z Facebooku z telefonního seznamu Android

Jak zálohovat telefonní kontakty pomocí jiného účtu Google

1. Exportujte kontakty z prvního účtu Google

Než začnete, nejprve navštivte stránku Kontakty Google a přihlaste se pomocí svého prvního účtu Google. Pokud je displej jako na obrázku výše, znamená to, že již používáte nejnovější verzi Kontaktů Google.

Dále kliknete na možnost jiný a vyberte Vývozní, tak se to objeví vyskakovat potvrďte, že tato náhledová verze kontaktů Google zatím nepodporuje export. Nebojte se, pro export klikněte Otevřete Starý kontakt prostě.

Pokud je otevřené staré zobrazení, jak je uvedeno výše, můžete vybrat kontakty jeden po druhém nebo vybrat všechny kontakty. Poté přejděte na kartu jiný a vyberte Vývozní. To je první krok, jak přenést číslo mobilního telefonu na jiný Android.

2. Uložte do formátu Google CSV

Poté, co si vyberete Vývozní, tak se to objeví vyskakovat. Kde opět můžete nastavit kontakty, které chcete přenést. Můžete ručně vybrat až 250 kontaktů, vybrat podle skupiny nebo všechny kontakty.

Dále si můžete vybrat formát exportu. Existují 3 možnosti, první je formát Google CSV pro import do účtu Google. Formát Outlook CSV pro import do aplikace Outlook nebo jiných aplikací. A formát vCard pro import do Apple Address Book nebo jiných aplikací. Až budete připraveni, klikněte Vývozní a uložte soubor do počítače.

3. Import do nového účtu Google

Nyní již máte soubor exportu ze svého prvního účtu Google, takže dalším krokem, jak přenést kontakty HP na jiný Android, je importovat je do vašeho nového účtu Google.

Stále na stránce Kontakty Google, nyní odeberete starý účet Google a přihlásíte se pomocí nového účtu Google. Stejně jako v předchozím kroku klikněte na možnost jiný a vyberte Import.

Poté vyberte exportovaný soubor dříve a vyberte Import. Takže to nebude trvat dlouho a všechny kontakty ve vašem prvním účtu Google se přesunou do nového účtu Google. Úspěšně jste to udělali záloha vzácné telefonní číslo, tak na co čekáš? Dělat záloha teď hodně štěstí.