operační systém

20 nejlepších operačních systémů používaných hackery 2018

Jaka chce probrat různé nejlepší operační systémy založené na Linuxu, které hackeři často používají k dokonalému provádění hackerských útoků. Pojď, podívej se níže. Checkidot!

V kyberprostoru se každý den odehrává spousta hackerských útoků. Všechny tyto akce provedlo několik profesionální hacker stejně jako nováčci, kteří stále používají kódy a systémy jiných lidí. Ale nejdůležitější je, že každá hackerská akce vyžaduje Hackování OS konkrétně proto, aby to fungovalo, a Linux je pro hackery jedinou nejlepší volbou pro zahájení jejich akcí.

No, tentokrát chce Jaka diskutovat o různých druzích nejlepší operační systém založený na Linuxu který je často využíván hackery k dokonalému provádění hackerských útoků. Pojď, podívej se níže. Checkidot!

  • Nejjednodušší způsob, jak detekovat počítač pomocí Keyloggeru
  • Jak se vyhnout pasti keyloggeru v počítačové kavárně
  • Jak vytvořit jednoduchý keylogger s poznámkovým blokem

20 nejlepších operačních systémů nejvíce hacknutých hackery v roce 2018

1. Kali Linux

Kali Linux je jedním z mnoha moderních operačních systémů, které hackeři často používají pentesting a využívat zabezpečení systému. Kali Linux je operační systém založený na Linuxu, který nabízí vysoké soukromí a bezpečnost hrozeb, s nimiž se často setkává většina OS obecně.

2. Zpětná cesta

Backtrack je operační systém založený na Linuxu, který byl před několika lety docela populární. Tento OS se často používá pro aktivity praskání sítě a pentesting. Backtrack je také jedním z nejlepších operačních systémů Linux, které umí různé druhy hacků síť s vysokým zabezpečením soukromí.

3. Pentoo

Pentoo je jedním z nejlepších OS pro hackery, který je právě ve formě Živé CD. V tomto příkladu jej nepotřebujeme instalovat do PC. Jen vyrobit Zaváděcí USB z tohoto OS, pak jej můžeme provozovat.

4. Nodezero

Nodezero je jedním z nejlepších OS, který by si každý pentester rád vyzkoušel na svém PC. Samotné Nodezero se již dříve vyvíjí pro ještě větší účely žádný není na jiných OS založených na Linuxu.

5. Parrot Security OS

Zabezpečení papoušků je operační systém založený na Debian GNU/Linux zkombinováno s OS Frozen Box a Kali Linux poskytovat ty nejlepší zkušenosti hackerům a testerům zabezpečení sítě.

6. Network Security Toolkit (NST)

NST je další nejlepší operační systém pro testování síťové bezpečnosti, který je dodáván ve formě Live CD a lze jej spustit přímo na PC. Tento OS sám nabízí mnoho funkcí které můžete použít k provádění hackerských akcí.

7. Arch Linux

Arch Linux je distribuce Linuxu pro počítače s architekturou IA-32 a x86-64, tento OS se sám skládá ze softwaru open source a open source, který do jeho tvorby zapojuje více vývojářů.

8. BackBox

BackBox je OS, který se používá k provádění testování zabezpečení sítě, tento OS se také často používá jako operační systém nástrojeanalýza síťového informačního systému. BackBox je vhodné používat, protože poskytuje soukromí a silné zabezpečení.

9. GnackTrack

GnackTrack je jedním z nejlepších OS používaných pro testování pentestingu a crackování sítě. Kromě toho je tento OS založen na Linuxu, který jistě poskytuje vysoká bezpečnost pro uživatele.

10. Bugtraq

Bugtraq je operační systém založený na GNU/Linuxu určený pro digitální forenzní, pentesting, malware exploitya tento OS je jedním z nejlepších hackerský útok.

11. DEFT Linux

OBRATNÝ znamená Sada digitálních důkazů a forenzních nástrojů. Samotný DEFT byl vyvinut pomocí přizpůsobení z Ubuntu. Tento operační systém je široce používán IT auditory, vyšetřovateli, armádou a policií.

12. BlackBuntu

BlackDead je operační systém Linux určený pro penetrační testování zabezpečení sítě. Tento OS sám je často používán vzdělávací instituce jako nástroj pro studium informační bezpečnosti. BlackBuntu je postaven pomocí Ubuntu 10 s Desktopové prostředí Gnome. V současné době BlackBuntu obsahuje pracovní plochu KDE, která byla definitivně vydána včera dne BlackBuntu Community Edition 3.0.

13. Cyborg Hawk

Cyborg Hawk je jedna z nejpokročilejších, nejvýkonnějších a dosud neslýchaných linuxových distribucí pro testování síťové bezpečnosti. Tento OS je vybaven nejlepšími nástroji pro uživatele elitní hacker která má vysoký počet letových hodin.

14. Matriux

Matriux je linuxová distribuce, která obsahuje bezpečnostní funkce využívající zdroje z Debianu. Všechny tyto nástroje lze použít různé účely, jako je testování zabezpečení sítě, hackování, znehodnocení, kybernetické forenzní vyšetřování, analýza zranitelnosti a mnoho dalších.

15. Knoppix STD

Knoppix STD je operační systém, který obsahuje kolekci tisíců bezpečnostních nástrojů odvozených z open-source zdrojů. Tento OS je také ve formě Live CD, což znamená, že jej lze spustit přímo z počítače Spouštěcí CD.

16. Slabší než

Slabší než je jedním z dalších nejlepších OS, který je také často používán hackerem. Tento OS je distribuce Linuxu vytvořená jako tester zabezpečení sítě vytvořené pomocí části Debian Squeeze. Pokud je vaším cílem naučit se hackovat WiFi, pak je toto distro perfektní, protože obsahuje mnoho bezdrátových nástrojů, které můžete použít.

17. BlackArch Linux

BlackArch je jednou z linuxových distribucí vytvořených k provádění testování síťové bezpečnosti a je často používána mnoha odborníky na síťovou bezpečnost. Nejnovější verze BlackArch má nyní více než 1 400 testovacích nástrojů, z nichž všechny můžete vyzkoušet zdarma.

18. Samurai Web Testing Framework

Tato distribuce je v podstatě prostředí Linuxu, které lze přímo použít jako testovací platformu zabezpečení sítě na bázi webu. Platforma ukládá spoustu nástrojů pro hackování, které jsou je open source a pochází z různých otevřených zdrojů, které jsou velmi vhodné pro odhalování zranitelností nebo mezer na webových stránkách.

19. Caine

Caine je linuxová distribuce, která se zaměřuje na testování síťové bezpečnosti a její vývoj většinou využívá zdroje z Ubuntu. Caine je jednou z nejlepších distribucí Linuxu, kterou často používají zkušení hackeři.

20. Fedora Security Spin

Fedora Security Spin je linuxová distribuce provozovaná komunitou výzkumníků a vývojářů síťové bezpečnosti. Toto distro je napájeno Desktopové prostředí Xfce je tedy velmi lehký a vybavený několika druhy důležitých nástrojů pro bezpečnostní výzkum.

Takže to je 20 nejlepších operačních systémů, které hackeři hojně využívají. Pokud chcete být spolehlivým hackerem, musíte jeden z nich vyzkoušet.