jak kreslit

jednoduchý návod, jak kreslit anime pro začátečníky

Kdo chce umět kreslit anime? Pro ty z vás, kteří se to chtějí naučit, je zde návod, jak kreslit anime, který je snadný pro začátečníky.

Anime obrázky a je toje těžké se omlouvat! Existuje tolik technik, které je třeba udělat, od načrtnutí pohybů jeho těla až po malé detaily. Nudné obrázky jednoho těla, ani oči nezmizí!

Je to pravda?

Možná, že tutoriál, který čtete, není pro začátečníky. Uklidni se, Jaka už to zvládl jak kreslit anime pro začátečníky pro tebe. Jaka si je jistý, že pokud dočtete tento článek až do konce, bude to zaručeně správné!

  • 75+ nejlepších skvělých anime obrázků 2020, ideální pro tapetu!
  • 20+ nejlepších a nejnovějších akčních anime všech dob v roce 2021, které musíte vidět!
  • 10 nejvíce Gokil offline anime her 2018 bez nutnosti internetu!

Tutoriál Jak kreslit japonské anime pro začátečníky

takže ne omdo, zkusil to i Jaka, který nikdy anime nekreslil, chlapi. Výsledky nejsou moc dobré, ale alespoň dokažte, že to umíte taky!

Jaka bude milovat jak nakreslit anime krok za krokem. Tady vám například Jaka dá, jak kreslit ženské anime, pro kluky ano!

zdroj fotek: youtube.com

Mimochodem, pokud si chcete tento tutoriál vyzkoušet ráno, rozhodně potřebujete budík. Pokud máte článek o alarmové aplikaci s anime tématikou, stačí jej otevřít zde!

Jaka navíc radí, abyste při cvičení používali tužku!

Jak kreslit anime (hlavní část)

V první řadě si to musíte procvičit kreslit různé ozdoby na obličej. Tato část je důležitá, protože výraz postavy je zobrazován obličejem, takže potřebujete pilný trénink, abyste mohli plynule kreslit.

Pro inspiraci ke kreslení si možná můžete níže stáhnout tapetu s anime tématikou!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Krok 1: Procvičte si kreslení okrajů očí

První věc, kterou byste mohli potřebovat před kreslením anime postavy, je trénovat výrobu očí.

Nejprve můžete začít zkoušet vnější stranu oka pomocí jediné linky. Zahustěte čáry, které jste vytvořili dříve, ale pouze horní a boční.

Krok 2: Procvičte si kreslení vzoru očí

No, když jsou oční rámy hotové, můžete nějaké vyrobit oční vzor podle vašeho přání.

1., 2. a 4. obraz oka jsou oči za normálních podmínek, 3. a 5. obraz oka jsou oči obrácené nahoru a 6. oko je oko používané k vyjádření překvapení.

Krok 3: Procvičte si kreslení obou očí

Poté, co budete plynule kreslit jedno oko, je čas na vás kreslířský partner. Musíte si vybrat, postava, kterou chcete udělat, směřuje rovně nebo mírně nakloněná.

Pokud je poloha hlavy rovná, musí být velikost očí stejná, ale pokud je poloha hlavy zakloněna, oči mírně ztenčujte, které jsou umístěny dále od pohledu.

Krok 4: Nakreslete další části obličeje

Pokud jste spokojeni s nácvikem tvorby očí, dalším krokem je nakreslit další díl obličeje, jako jsou ústa a nos.

Stejné oko může mít různé významy nakreslením úst. Proto se ujistěte, že to, co chcete vyjádřit, se odráží ve vašich ústech.

Nezapomeňte nakreslit obrys obličeje, aby se váš anime obrázek začal zobrazovat.

Jak kreslit anime (náčrt těla a hlavy)

A co vy, už umíte kreslit obličej? Je čas postoupit do další fáze, která je kreslení náčrtu těla.

Tato skica bude tvořit základ toho, jak se bude vaše postava pohybovat, ať už stojíte nebo sedí.

Krok 5 (nakreslení náčrtu těla)

Dobře, problém s obličejem je vyřešen, nyní je čas, abychom přešli k další fázi, která je kresba těla. Nejprve si musíte udělat náčrt, čím chcete, aby se vaše postava pohybovala.

Pro ženské postavy mají obvykle delší nohy než normální lidé. Kromě toho je poloha ramen ve srovnání s muži také menší a blíže k hlavě.

Krok 6 (nakreslení hlavy)

Po dokončení skicování těla je čas vyzkoušet výsledky cvičení kreslící hlavu. Kruh hlavy, který jste nakreslili dříve, je vaším průvodcem.

Ohněte linii, abyste vytvořili bradu. Udělejte také zakřivené čáry, které vedou kresbu obličeje, od brady k temeni hlavy a od levé strany obličeje kolem doprava.

Krok 7 (kreslení očí)

Je čas to udělat trochu podrobněji! Nakreslete oko, které jste mnohokrát cvičili, z vodorovné zakřivené čáry. Pamatujte, že oko, které je dále od pohledu, je nakresleno tenčí.

Chcete si nejprve odpočinout? Při sledování anime je to fajn, tady vám Jaka dává odkaz na doporučení!

Krok 8 (nakreslení dalších částí obličeje)

Přidejte nějaké detaily pro obličej, jako je nos a ústa, abyste ukázali, jaký výraz chcete zobrazit.

Jak kreslit anime (nakreslit tělo a vlasy)

Krok 9 (Vytvoření obrysu těla)

Ponechme nejprve stranou problém s hlavou, nyní přejdeme k tělu. Pomocí čar náčrtu, které byly vytvořeny dříve, nakreslete strany těla.

Pro ženské postavy jako v příkladu menší zápěstí a chodidla než mužské postavy. Také krk a ramena je třeba pečlivě zvážit, aby postava nebyla jako mužská postava.

Další na řadě je pas. Anime ženské postavy musí mít křivka těla. Boky by měly vypadat širší než ramena.

Tento krok je nejdůležitější, takže při kreslení musíte být opatrní.

Krok 10 (kreslení vlasů)

Dobře, začněme přidávat další podrobnosti. První je kreslení vlasů. Jaka v ukázce uvádí příklad vlasů s modelkou ušní ocasy.

Tento střih je účes, kdy boční vlasy padají před uši, dokud nedosahují k bradě. Nakreslete vlasy ze zakřivené strany hlavy a přidejte nějakou ofinu nad oči.

Krok 11 (Přidání údajů o vlasech)

Dále můžete kreslit díly pony tail-jeho. Vzadu na hlavě si udělejte jakýsi drdol, poté nakreslete vlasy po stranách, jako by vlasy valy ve větru.

Jak kreslit anime (sekce Oblečení a Dokončování)

Dobře, je čas vstoupit do poslední části, která je uveďte poslední podrobnosti a samozřejmě popsat oděvní design pro naši postavu.

Krok 12 (Kreslení oblečení)

Hlavový díl je hotový, teď je čas být oděvní návrhář. Můžete nakreslit jakýkoli model, ale tady má Jaka školní uniformu.

Jaka navrhla volnou uniformu, aby neporušovala školní řád, takže mezi oblečením a načrtnutými liniemi by měla být určitá vzdálenost. Na krk používá Jaka límec ve stylu V.

Krok 13 (uvedení podrobností k oblečení)

Přidejte nějaké jednotné detaily, jako jsou pruhy na okrajích uniformy a kravaty. Pamatujte, že uniformy nejsou dvourozměrné předměty, takže obrázek uniformy, který vytvoříte, by měl vypadat, jako by ho měla vaše postava na sobě, ne jen přilepený.

Krok 14 (nakreslení dna)

Hotovo šéfe, je čas kreslení podřízených. Vzhledem k tomu, že téma bylo foukané větrem, pak sukně mírně rozšiřte.

Můžete začít tím, že nejprve nakreslíte střed, aby velikost sukně mohla být symetrická. Čím blíže k okraji, tím vyšší je zobrazena linie sukně.

Krok 15 (konečný)

Vaše postava je téměř hotová! Nakreslete zbývající detaily, jako jsou ponožky, boty a samozřejmě prsty.

Zkontrolujte také obličej, protože mu Jaka neřekl, aby nakreslil obočí a uši skryté za ofinou.

Co na to, není to jednoduché pro návod, jak kreslit anime pro začátečníky výše? Jaka nemůže, natož ty. Výše uvedené kroky byly převzaty od Jaka hellokids.com. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Anime nebo jiné zajímavé články z Fanandi Ratriansyah