Out Of Tech

5 nejjednodušších způsobů, jak získat mobilní telefon zdarma, rozhodně vyhrajte!

Chcete mít v roce 2020 nový mobil zdarma? Podívejte se na tyto tipy a triky, jak získat nejpřesnější bezplatný HP pro rok 2020, může je získat každý. 100% žádný hoax!

Kdo by nechtěl dostat nový mobil zdarma? Věci zdarma byly vždy cílem mnoha lidí, protože cítit Když dostanete takové věci, nedá se to popsat, že?

Jedna položka, která je často zaměřena na získání zdarma nebo zdarma, je mobilní telefon. Tento předmět, který se zdánlivě stal primární potřebou, se skutečně stal silným magnetem pro svobodné lovce.

Aby Jaka překonal konkurenci mezi lovci zdarma, která je pravděpodobně velmi těsná, tentokrát se podělí o trik, jak v roce 2020 získat co nejpřesnější mobilní telefon zdarma.

5 způsobů, jak získat zdarma Hnadphone 2020

Jak získat zdarma mobilní telefon, o kterém bude ApkVenue diskutovat v tomto článku, nespoléhejte jen na štěstí prostě lol, gang.

Pro ty z vás, kteří mají skrytý talent, mimořádnou úroveň trpělivosti a také spalující ambice, je všechny lze použít jako body, aby mohli překonat konkurenty a získat HP zdarma.

Netrvá to dlouho, bando, zde je několik způsobů, jak získat ty nejpřesnější bezplatné mobilní telefony, které můžete v roce 2020 sledovat.

1. Sbírejte body v aplikaci Cashtree

Způsob, jak získat první bezplatný HP, který Jaka doporučuje, je sbírejte body v aplikaci odměn Cashtree.

Tato aplikace na vydělávání peněz vám dá určitý počet bodů poté, co úspěšně splníte úkoly obsažené v této aplikaci.

Úkol je velmi snadný, gang začíná právě následovat oficiální účet IG, instalujte aplikace, abyste mohli hrát určité hry v této aplikaci. Jakmile nasbíráte dostatek bodů, můžete je vyměnit za HP.

Tudy můžete říci jistý způsob, jak vyhrát protože každé vaše úsilí je odměněno ve formě bodů, které lze nasbírat, na rozdíl od loterií, které spoléhají pouze na štěstí.

Jen musíte být trpěliví při sbírání bodů kousek po kousku, abyste je později mohli vyměnit za nový mobil, po kterém toužíte.

2. Sbírejte body v aplikaci Mobile Operator

Jaka si je jistý, že jste věrným uživatelem jednoho z mobilních operátorů v Indonésii, a tuto skutečnost můžete využít jako způsob, jak získat zdarma mobilní telefon 2020.

Obvykle každý mobilní operátor vždy dát odměny ve formě bodů věrným uživatelům a tyto body lze později vyměnit za určité ceny včetně HP.

Při určitých akcích mobilní operátoři obvykle provádějí činnosti výměny bodů a často zahrnují mobilní telefony jako jeden z předmětů, které můžete uplatnit pomocí bodů.

Tato druhá metoda není vždy dostupná. Proto musíte často kontrolovat svůj kredit nebo kvótu prostřednictvím aplikace, aby vám neunikly novinky, bando.

3. Zúčastněte se kvízu / soutěže s cenami

Jak získat tento třetí bezplatný HP vyžaduje trochu boje a také podporu vašeho skrytého talentu, gang.

Mnoho propagátorů mobilních telefonů a dalších ochranných známek často pořádá soutěže s bezplatnými cenami za mobilní telefony pro vítěze.

Formy soutěže se také liší od soutěží ve střihu fotografií nebo videí až po soutěže v psaní povídek nebo vědeckých prací s určitou tématikou.

Abyste byli vždy připraveni zúčastnit se soutěží, jako je tato, vy musí dodržovat určité hashtagy tak jako #rozdávat, #soutěža podobně na Instagramu.

Kromě toho můžete také vyhledávat skupiny WA nebo Facebook, jejichž účelem je sdílet informace o soutěžích, jako je tato.

4. Účast na velkých akcích

Téměř podobné bodu číslo 3, jak získat mobil bez čtvrté aplikace, kterou Jaka doporučuje účastnit se velkých akcí.

Akce, které má Jaka na mysli, jsou každoroční propagační akce, uvedení nových mobilních telefonů a další podobné akce, kde jsou mobilní telefony používány jako jedna z hlavních cen.

Pokud právě teď třetí bod opravdu vyžaduje vaše dovednosti, pak tento čtvrtý bod kombinovat dovednosti a štěstí, které máte.

Je to proto, že nikdy nemůžete odhadnout, jaké požadavky budou organizátoři dávat hlavní cena z nich se každý rok může měnit podle okolností.

5. Zúčastněte se různých dárků na internetu

Tato poslední metoda je pravděpodobně způsob, jak získat bezplatný HP 2020, který slyšíte nejvíce, a také jej následovat.

Obvykle dárky poskytovat požadavky, které jsou klasifikovány jako velmi snadné aby účastníci dostali ceny.

Malé množství potřebného úsilí a množství cen udělených v propagačním vzoru rozdávat, čímž se mnoho lidí zajímá o účast na tomto druhu propagační akce.

Přestože, štěstí hraje velmi velkou roli při získání ceny v procesu rozdávání. V procesu získávání cen touto jedinou metodou nemůžete být příliš nadějní.

To je několik doporučení, jak získat zdarma mobilní telefon, které můžete následovat v roce 2020.

Tyto různé metody také vyžadují různé přístupy, od pouhého spoléhání se na štěstí až po ty, které vyžadují vaše celkové dovednosti.

Doufejme, že informace, které Jaka tentokrát sdílí, budou užitečné pro vás všechny a hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Gadgety nebo jiné zajímavé články z Restu Wibowo.