Tech Hack

jak opustit wa skupinu, aniž by o tom ostatní členové věděli

Chcete opustit skupinu WA, ale nelíbí se vám to? Níže se podívejte na Jakův návod, jak opustit skupinu WA, aniž byste si toho všimli. Zaručená 100% funkčnost

Přemýšlíte o odchodu ze skupiny WA, ale bojíte se, že vás chytí, a cítíte se špatně? Neboj se, Jaka ti to řekne jak opustit skupinu WA, aniž by o tom ostatní věděli.

Jako jeden z nejoblíbenější chatovací aplikace na světě, WhatsApp (WA) je jedním z prostředků k výrobě skupina WA pro různé účely, od diskuse o práci až po službu jako fórum fandovství sdílet informace o svých idolech.

Vstup do skupiny WA je samozřejmě ziskový a snadný. Jsou však chvíle, kdy se cítíte nepříjemně, protože neustále dostáváte oznámení od skupiny, zvláště pokud si myslíte, že skupina je velmi špatná toxický.

Kromě toho, že je to nepříjemné, může počet upozornění také zpomalit výkon vašeho mobilního telefonu a zahřejte svůj smartphone.

Nyní, místo toho, abyste drželi svůj hněv na uzdě, ale nechtěli opustit skupinu, je lepší odkázat na Jakův návod, jak opustit wa skupinu, aniž byste si toho všimli níže.

1. Jak opustit skupinu WA, aniž byste byli známí, změnou čísla

Chcete-li opustit skupinu WhatsApp, aniž byste byli přistiženi, musíte podniknout několik kroků, gangu. Jednou z věcí, které Jaka doporučuje, je změna telefonního čísla.

I když je to trochu komplikované, dalo by se říci, že takto opustit wa skupinu bez povšimnutí je nejúčinnější a nejméně podezřelé.

Před provedením této metody záloha všechny vaše chaty jako první pro každý případ. Pro vstup do menu stačí metoda zálohování Nastavení > Chaty > Záloha chatu, jak chcete obnovit smazané chaty WA na telefonech Android a iPhone.

1. Změňte číslo WhatsApp

První způsob, jak opustit skupinu WA bez povšimnutí, je změnit číslo WhatsApp s jiným číslem. Ujistěte se, že náhradní číslo je stále aktivní, bando.

 • Klepněte na ikonu tři svislé tečky v pravém horním rohu a poté vyberte Nastavení nebo nastavení.
 • Poté na stránce profilu vyberte Účet. Dále přejděte na možnosti Změnit číslo.
 • Zadejte staré číslo a náhradní číslo pro váš WhatsApp. PAMATOVAT SI, ujistěte se, že jsou obě čísla stále aktivní, ano. Pokud klepnete Hotovo.

2. Vymažte data WhatsApp

Dalším krokem, jak opustit skupinu WhatsApp, aniž byste byli přistiženi, je smazat data WA, gang. Zde jsou kroky:

 • otevřeno Nabídka nastavení na vašem smartphonu. Poté vyberte nastavení Aplikace.
 • Klepněte Vyčistit data z aplikace WhatsApp. Tento krok smaže všechna vaše data Whatsapp, gangu. A tady jste mimo otravné whatsapp skupiny.

3. Přihlaste se znovu pomocí starého čísla

DŮLEŽITÉ! Nepřihlašujte se přímo do Whatsapp, jakmile dokončíte vymazání dat, gangu. Nejprve počkejte asi 30-45 minut. Pokud jste prošli, zadáte WhatsApp znovu pomocí svého starého čísla.

Displej bude stejný jako při prvním vstupu do WhatsApp. Stačí dodržet celý proces jako obvykle. Pokud existuje možnost Obnovit tak Vyberte Ano.

Tímto způsobem můžete zadat svůj starý účet, ale opustili jste skupinu WhatsApp. To je ta cesta vlevo, odjet Skupina WA, aniž by o tom ostatní členové věděli. Velmi snadné, že?

2. Jak tajně opustit skupinu WA beze změny čísel

Metoda, kterou jste si právě přečetli, se ukázala jako efektivní, abyste opustili chatovací skupinu, aniž byste byli přistiženi. Bohužel musíte obtěžovat změnou čísla mobilního telefonu.

Nemluvě o tom, že před opuštěním skupiny WhatsApp musíte také zadat nové číslo, které je také aktivní pro proces přenosu.

Existuje několik dalších způsobů, jak to udělat, zejména pomocí Nejlepší a populární WhatsApp MOD, kde existuje speciální funkce pro opuštění skupiny WA, aniž by o tom ostatní členové skupiny věděli.

Nicméně pro ty z vás, kteří se nechtějí obtěžovat, vám Jaka nabídne způsob, jak opustit skupinu wa, aniž by admin a členové věděli, že nemusíte měnit ani měnit čísla mobilních telefonů.

Nebojte se, nepotřebujete další nápovědu k aplikaci, natož to udělat vykořenit na vašem smartphonu. Postupujte podle následujících kroků:

1. Vyberte WA Group

 • Otevřete na svém smartphonu aplikaci WhatsApp. Pak přejděte do skupiny WhatsApp že chcete okamžitě odejít.

 • Ujistěte se, že skupina je v kategorii nepříjemný alias je otravný a určitě opustíte skupinu.

2. Povolte ztlumení

 • Aktivujte funkci Ztlumit poskytuje WhatsApp. Funkce Ztlumit slouží k ztlumení upozornění od určitých skupin nebo lidí na nějakou dobu.

 • Jinými slovy, od skupiny nebudete dostávat žádná upozornění. Metoda, tisková skupina je to pár sekund > vyberte ikona přeškrtnutého reproduktoru který se nachází vpravo nahoře.

3. Vyberte Nejdelší období

 • Zobrazí se vám několik možností po dobu, kterou chcete Ztlumit skupina je osm hodin, jeden týden až jeden rok.

 • Vyberte si nejdelší časový úsek, tzn jeden rok. Pokud ano, pokračujte výběrem OK.

4. Počkejte, dokud nebude uvolněn

 • Během této doby nebudete rušeni žádnou aktivitou ve skupině, pokud nebudete přímo chatovat s jedním z členů.

 • Navíc budete časem adminem a ostatními členy považováni za člena skupiny, který se aktivně neúčastní skupiny, takže šance, že budete ze skupiny odstraněni, je ještě větší.

 • Počkej do admin skupiny vás vykopl dokud nebudete 100% volní. Tato metoda skutečně trvá dlouho, ale tento krok je lepší než předchozí metoda, gang.

Takže je to, bando, tipy jak opustit skupinu wa bez povšimnutí od Jaka. Nyní se můžete osvobodit od nedůležitých skupinových chatů WhatsApp, mnoha podvodů až po shromáždění, která se nikdy neuskutečnila.

I tak Jaka navrhuje, že by bylo lepší, kdybyste se rozloučili, pokud chcete skupinu opustit. Můžete se dokonce stát nepřáteli se svými přáteli.

Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o WhatsApp nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.