Out Of Tech

Velikost kanálu Instagram: nejnovější fotky, videa, igtv a příběhy

Správná a ideální velikost instagramového kanálu může pomoci vašemu instagramovému profilu, aby byl prezentovatelnější a příjemnější pro oči. Podívejte se na nejlepší velikosti příspěvků IG 2021!

Pro ty z vás, kteří často nahrávají fotky na Instagram, samozřejmě chcete, aby to bylo reprezentativnější a příjemnější pro oči? Proto musíte znát velikost krmit Ideální Instagram.

Jak všichni víme, Instagram stát se jedním z nejpopulárnějších sociálních médií v roce 2021. Slouží nejen jako místo pro sdílení fotografií, ale také jako místo pro sdílení videí a různého dalšího multimediálního obsahu.

No, tady bude Jaka diskutovat o velikost krmit Skutečný a ideální Instagram, nejpozději v roce 2021.

Velikost Krmit Fotografie Instagramu

zdroj fotografií: later.com

V červenci 2015 Instagram aktualizoval velikost fotografie ve své aplikaci na 1080 x 1080 pixelů. Cílem je přizpůsobit rozlišení obrazovky na každém zařízení používaném k otevření Instagramu.

Pokud často upravujete fotografie na Instagramu, musíte pochopit velikost v aplikaci, aby byla úhledná zdroje celebgramy.

Existují tři formy velikosti příspěvku na Instagramu, a to: krajiny, portréty, a náměstí. Krajina a portrét prezentovány tak, abyste mohli zobrazovat fotografie bez oříznutí.

Abyste se vyhnuli nekvalitním nebo poškozeným obrázkům, doporučujeme nahrávat fotografie v rozlišení náměstí tj. 1080 x 1080 pixelů nebo poměr 1:1.

Můžete to snadno udělat, pokud vyfotíte snímek přímo z aplikace, protože ten většinou nabírá podobu automaticky náměstí.

Zde jsou velikosti fotografických příspěvků na Instagramu podle jejich tvaru:

 • Velikost krmit Instagram náměstí maximálně 1080 x 1080 pixelů nebo poměr 1:1.

 • Velikost krmit Instagram portrét maximálně 1080 x 1350 pixelů nebo v poměru 4:5.

 • Velikost krmit Instagram krajina maximálně 1080 x 608 pixelů nebo s poměrem 1,91:1.

Pokud chcete změnit svou fotografii z krajina se stává náměstí, můžete použít několik aplikací, jako je Instagrid nebo SquareIt.

Nebo můžete nějaké použít software upravovat fotografie na PC/laptopu, jako je Adobe Photoshop, Photoscape nebo Corel Draw.

Velikost krmit Například Instagram Photoshop, můžete jej nastavit na 1080 x 1080 pixelů. Metoda je také poměrně jednoduchá na měření krmit Instagram ve Photoshopu.

Velikost Krmit Instagramová videa

zdroj fotografií: later.com

Kromě fotek můžete také nahrát videa na Instagram. Jaká je nejideálnější a nejlepší a nejpohodlnější velikost příspěvku na Instagramu pro prohlížení?

Je důležité vědět, že zobrazení vašeho videa je dokonalé a není oříznuté. Existují dva typy možností rozlišení, a to: portrét a krajina pro videa.

Zvláště pokud budete natáčet video v aplikaci pro úpravu videa, jako je například Kinemaster nebo Power Director.

Před nahráním videoobsahu se pečlivě podívejte, zejména na propagační účel, Ano. Zde je poměr velikostí krmit Ideální videa na Instagramu:

 • Portrét: Maximální poměr je 4:5 a rozlišení videa je 1080 x 1350 pixelů.

 • Krajina: Maximální poměr je 1,91:1 a rozlišení videa je 1080 x 608 pixelů.

 • Náměstí: Maximální poměr je 1:1 a rozlišení videa je 1080 x 1080 pixelů.

Velikost Krmit Instagram IGTV

zdroj fotografií: gsmarena.com

Kromě nahrávání fotek a videí na krmit Instagram, nyní můžete také využít nové funkce Instagramu, a to IGTV nebo Instagram TV.

Tato funkce umožňuje nahrávat nebo sledovat videa, která jsou delší než jedna minuta, což je obecně definováno pro videa na Instagramu.

Stejně jako na videu lze z tvaru vytvořit model portrét ani krajina, ale velikost příspěvku Instagram TV liší od videa.

Modelka krajina na IGTV obsah je obecně preferován, protože je pohodlnější na prohlížení a obsažené obrázky budou vypadat dokonaleji.

Zatímco model portrét někdy se stále ořezává, pokud nemá stejné rozlišení jako zobrazovací zařízení.

Tato funkce je obvykle široce používána jako video marketing ke zvýšení pohledy a další. Ujistěte se, že je rozlišení správné aby se video nerozbilo, Ano!

 • Krajina, rozlišení 1920 x 1080 a poměr stran 16:9.

 • portrét, rozlišení 1080 x 1920 pixelů a poměr stran 9:16.

Nejen rozlišení, existuje také několik dalších ustanovení, kterým musíte věnovat pozornost, když chcete vytvořit IGTV video. Zde jsou body:

 • Velikost titulní fotografie IGTV (Pokrýt): Rozlišení 420 x 654 s poměrem stran 1:1,55.

 • Snímkové frekvence IGTV: Minimálně 30 fps s minimálním rozlišením 720p.

 • Trvání IGTV: Maximálně 60 minut, pokudnahrát z webu Instagram, zatímco 15 minut z aplikace Instagram.

 • Formáty video souborů IGTV: MP4.

 • Velikost souboru IGTV: Maximální délka 10 minut nebo méně než 650 MB.

Velikost živého příspěvku IG

zdroj fotografií: buffer.com

Další funkce, které vyžadují velikost krmit adekvátní je vlastnost Instagram Live. Tato funkce není úplně nová, ale v poslední době je stále populárnější.

Živé nebo instagramové živé přenosy se také dělají s určitou minimální velikostí, aby byl výsledný obrázek přiměřený a lahodil oku.

Jaké velikosti krmit Instagram živě? Když to uděláte žít nebo živé vysílání pomocí Instagramu, nastavte kvalitu videa na Rozlišení 1080 x 1920 pixelů s poměrem 9:16.

Takže ti, kteří sledují buď prostřednictvím smartphonů nebo notebooků, mohou vidět v lepší kvalitě.

Velikost Krmit Instagramové příběhy

zdroj fotografií: later.com

Nejen nahrávání fotografií a videí na krmit, ale pomocí funkcí můžete také pořizovat fotografie a videa Instagramové příběhy. Tato relativně nová funkce je docela populární, víte.

Pomocí této funkce můžete sdílet fotografie a krátká videa nebo přidávat čmáranice a psaní, aby to bylo zajímavější. Fotografie a videa, které sdílíte, se uloží do horní lišty na displeji Domov.

Můžete také vidět Instagram Stories lidí, které máte rádi následovat v baru. Můžete reagovat, sdílet a odpovídat.

Instagram Stories automaticky zmizí po 24 hodinách. Tato funkce je ale docela důležitá pro ty z vás, kteří na Instagramu podnikají, například pro nahlašování akcí.

Ne jako velikost krmit IG ve fotografiích a videích, které nahrajete do IG Story, je více přizpůsobeno velikosti obrazovky.

Obsah Instagram Stories je navržen tak, aby byl plně viditelný na obrazovce, podobně jako Snapchat. Na rozlišení a velikosti opravdu nezáleží, protože upravuje poměr obrazovky vašeho mobilního telefonu, ať už je to 16:9 nebo 18:9.

Což může být nepříjemné, pokud vidíme nahrávání Instagram Story ze smartphonů s různým rozlišením. Příspěvek může být zkrácen a tak nepříjemné na pohled.

Velikost krmit Instagram 2021 pro nejvhodnější příběh je 1080 x 608 pixelů s poměrem stran 1,91:1 pro fotografie a použijte velikost videa 1080 x 1920 pixelů v poměru 9:16.

Tabulka seznamu velikostí příspěvku Krmit IG

Pro větší přehlednost a stručnost ohledně průvodce velikostí obrázku/videa krmit IG, Jaka také připravili shrnutí ve formě tabulky.

Více si můžete přečíst níže:

 • Foto (náměstí): 1:1, 1080 x 1080 pixelů
 • Foto (portrét): 4:5, 1080 x 1350 pixelů
 • Foto (krajina): 1,91:1, 1080 x 608 pixelů
 • Videa (náměstí): 1:1, 1080 x 1080 pixelů
 • Videa (portrét): 4:5, 1080 x 1350 pixelů
 • Videa (krajina): 1,91:1, 1080 x 608 pixelů
 • IGTV (krajina): 16:9, 1920 x 1080 pixelů
 • IG živě: 9:16, 1080 x 1920 pixelů
 • Příběh IG (foto): 1,91:1, 1080 x 608 pixelů
 • Příběh G (video): 19:16, 1080 x 1920 pixelů

Jak udělat Krmit IG, aby se nepořezal

Zdroj fotografií: JalanTikus

Chcete zveřejňovat fotografie nebo videa krmit Instagram, ale výsledky nejsou úplně v pořádku a jsou dokonce oříznuty?

Kdybys nejdřív muselstažení další aplikace pro úpravu velikosti příspěvku tak, aby seděla a nebyla oříznuta, takže to nyní nemusíte dělat.

Vidíte, v současné době Instagram již poskytuje funkce změnit velikost který upraví vaši fotku nebo video na formát velikosti příspěvku na Instagramu.

Pokud nevíte jak, zde jsou kompletní kroky:

 1. Stiskněte ikonu nabídky plus (+) ve středu dole v aplikaci IG.

 2. Vyberte fotku nebo video, které chcete zveřejnit.

 3. lis nabídka ikon pro změnu velikosti fotografie/video na velikost krmit IG v levém dolním rohu.

 4. Stiskněte tlačítko ikony "Další" pokračujte do fáze úprav a odesílání.

Jak zveřejňovat fotografie a videa na IG Story

Zdroj fotografií: JalanTikus

Jak Jaka zmínil na začátku, Instagram neumožňuje pouze zveřejňovat fotky nebo videa na Facebooku krmit nejen, ale také na IG Stories.

S displejem Instagramu, který se neustále aktualizuje, dokonce i na umístění některých jeho ikonových nabídek. Mohlo by to ve vás, kteří právě začínáte hrát Instagram, zmatkovat v tom, jak zveřejňovat fotky/videa na IG Story.

Zejména ve svém nejnovějším vzhledu nyní Instagram odstranil ikonu IG Story. Aby nedošlo k záměně, zde Jaka uvádí kroky, jak:

 1. Shift (výpad) doprava na domovské stránce Instagramu a vyvolejte stránku Příběh Instagramu.

 2. Vyberte režim IG Story, který chcete použít.

 3. Upravujte videozáznamy nebo fotografujte.

 4. Zveřejňujte fotografie/videa na IG Story.

To je Jakova diskuse o velikosti krmit Nový Instagram v roce 2021. Můžete jej upravit na správnou velikost a rozlišení, abyste zlepšili vzhled krmit Váš Instagram je jako celebgram.

Snad vám Jakův článek tentokrát pomůže. Uvidíme se u dalšího zajímavého článku!

Přečtěte si také články o Instagram nebo jiné zajímavé články z Frieda Isyana