Tech Hack

7 způsobů, jak zjistit, že byl odposloucháván mobilní telefon někoho jiného, ​​přesné!

Zde je návod, jak zjistit, zda byl váš mobilní telefon odposloucháván, a jeho různé tajné kódy. Ať je HP bezpečnější!

Jak zjistit, zda je váš mobil odposlouchávaný nebo ne, je velmi snadné a můžete to udělat sami doma. Jinými slovy, nepotřebujete k tomu odbornou pomoc.

Hari musí přiznat, že počítačová kriminalita je stále častější. Navíc je jich na internetu hodně jak klepnout na HP které může snadno udělat kdokoli, včetně vás.

Potom jak jak zjistit, že mobilní telefon někoho jiného byl hacknut nebo odposloucháván? Nenechte se zmást, přečtěte si níže uvedené vysvětlení!

Jak zjistit, že je váš mobil bugnutý

Existuje několik způsobů, jak zjistit a zkontrolovat, zda je váš mobilní telefon odposloucháván. Nejprve si ale prosím přečtěte krátké vysvětlení, které Jaka napsal níže.

Charakteristika Tapped HP

Pokud máte pocit, že váš mobil někdo odposlouchával, určitě se objeví neobvyklé známky, které ve vás vzbudí podezření.

Než se pokusíte zkontrolovat, zda je váš mobilní telefon odposlouchávaný, je lepší si nejprve přečíst následující článek vlastnosti odposlouchávaného smartphonu, gang.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Jak zkontrolovat Tapped HP

Poté, co znáte vlastnosti odposlouchávaného mobilního telefonu, můžete to potvrdit několika způsoby, které jsou docela snadné, víte!

Něco vědět jak zjistit, zda je váš mobil odposlouchávaný nebo ne, můžete vidět následující trik, gang!

1. Nelze se přihlásit

Jedním ze způsobů, jak zkontrolovat, zda je váš mobilní telefon odposloucháván, je sledovat aktivitu na WhatsApp. Až budete mobil znovu používat poté, co jej opustíte, zkuste otevřít aplikaci WA.

Pokud se váš mobilní telefon náhle odhlásí z aplikace WhatsApp, je možné, že někdo jiný používá vaše mobilní číslo k přihlášení do aplikace WhatsApp na jiném mobilním telefonu.

To se také může stát, když Číslo HP bylo duplikováno, aby hackeři mohli snadno otevírat zprávy obsahující OTP kódy pro přihlášení k WhatsApp.

2. Zprávy se čtou, i když nebyly otevřeny

Dalším způsobem, jak zkontrolovat, zda je váš mobilní telefon odposloucháván, je kontrola příchozích zpráv, ať už jde o SMS, WhatsApp, Linku nebo jiné chatovací aplikace, gang.

Když tam najdete přečíst zprávu i když jste zprávu neotevřeli, je pravděpodobné, že váš mobilní telefon byl odposloucháván.

Správně, bando, když jsi neotevřel příchozí zprávu, ale oznámení náhle zmizí, je možné, že zprávu na tvém mobilu otevřel někdo jiný.

3. Divné textové zprávy

Kdy obdržel podivná textová zpráva obsahuje náhodná čísla, symboly nebo znaky? Pokud ano, buďte opatrní! Protože by vás mohli špehovat, gangu.

Tato podivná textová zpráva pochází z funkcí dálkové ovládání v odposlouchávacím softwaru, který jej odešle do vašeho mobilního telefonu.

Chcete-li zabezpečit svůj mobilní telefon, aby se na něj neklepalo, a odstranit aplikaci pro klepání, která je tajně nainstalována na vašem mobilním telefonu, můžete provést obnovení továrního nastavení.

Před provedením této metody se však ujistěte, že jste si zálohovali důležitá data na svém mobilním telefonu, aby je bylo možné obnovit.

4. HP je těžké vypnout

Zažili jste někdy při používání svého mobilního telefonu podivnou aktivitu a pokusili jste se telefon restartovat, ale je to těžké, bando? Upozornění!

Když chcete vypnout svůj mobilní telefon, ale potřebujete dlouhou dobu, abyste jej mohli vypnout, je možné, že na váš mobil někdo klepe.

Potíže s vypnutím mobilního telefonu obvykle nastávají proto, že existuje aktivita, která má z vašeho mobilního telefonu odeslat informace někomu, kdo odposlouchává, nebo třetí straně.

5. Zkontrolujte WhatsApp Web

Když někdo klepne na váš mobil a použije váš WhatsApp, můžete to okamžitě zjistit pomocí funkcí Web WhatsApp, gang.

Trik, zkontrolujte WhatsApp Web přes HP. Pokud se ukáže, že jste přihlášeni na zařízení, které nepoznáváte s neznámou polohou, znamená to, že vás někdo odposlouchává.

Aby ostatní lidé již nemohli vzdáleně klepat na WhatsApp, můžete se okamžitě odhlásit nebo odhlásit ze všech zařízení připojených k WhatsApp na vašem mobilním telefonu.

6. Zkontrolujte pomocí čísla *#21

Jak zjistit, že jsou naše mobily odposlouchávané, lze také provést jejich kontrolou přes tajné číslo *#21#, gang. To se provádí zavoláním na číslo kódu.

Pomocí tohoto tajného kódu můžete zjistit, zda byl váš mobilní telefon odposloucháván, a to tak, že zkontrolujete, zda je na mobilním telefonu, který používáte, přesměrování hovorů.

Pokud si myslíte, že jste přesměrování hovorů neaktivovali, ale služba je aktivní, můžete si být jisti, že vás někdo odposlouchává.

Chcete-li to provést, zadejte na svém mobilním telefonu *#21# a stiskněte tlačítko volání. Poté se zobrazí zpráva, zda jsou hovory přesměrovány nebo ne.

7. Zkontrolujte pomocí čísla *#61

Kromě *#21# si můžete také vyzkoušet, jak zjistit, zda je váš mobil odposloucháván, zavoláním na číslo *#61#, gang.

Po zavolání na toto číslo se zobrazí informace o tom, zda byl mobilní telefon odposlouchán nebo ne.

Pokud váš mobil není odposloucháván, bude napsán "Nepřeposílání". Na druhou stranu, když klepnete na mobil, zobrazí se slova "Přeposílání" doplněno o klepací číslo.

No, to bylo jak zjistit, že je váš mobil bugnutý což snadno zvládnete bez odborné pomoci, gang.

Pomocí těchto metod můžete také přijmout preventivní opatření a také je překonat tak, aby mobilní telefon, který používáte, nebylo možné znovu odposlouchávat.

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Tia Reisha.