Tech Hack

jak vytvořit účet PayPal bez kreditní karty [nejnovější 2020]

Jak vytvořit účet PayPal vás může zmást, protože nemáte kreditní kartu. Uklidnit! Zde je návod, jak se zaregistrovat do Paypal 2020 bez kreditní karty!

Jak vytvořit PayPal účet je nyní stále více vyhledáván mnoha lidmi, protože nabízí pohodlí při online transakcích, zejména těm z vás, kteří často nakupují na stránkách elektronického obchodu v zahraničí.

Pro ty z vás, kteří nevědí, samotný PayPal je online platebním nástrojem číslo 1 mezi uživateli internetu z různých částí světa. Téměř podobné platebním službám OVO, jen s různými úrovněmi.

Bohužel stále existuje mnoho těch, kteří nevědí, jak vytvořit účet Paypal 2020.

No, pro ty z vás, kteří se zajímají o registraci Paypal účtu, ale nerozumíte jak, vám to řekne Jaka jak se zaregistrovat do PayPal 2020 bez kreditní karty v plné výši níže.

Jak vytvořit účet PayPal + zvýšit zůstatek bez kreditní karty

Jak řekl Jaka výše, PayPal je společnost, která poskytuje jakousi službu převodu prostřednictvím elektronické pošty. Přirovnání je jako šeky a peněžní poukázky na poště, bando!

Zpočátku byl PayPal sloučením společností, jmenovitě Spolehlivost s X.com v roce 2000. O dva roky později světová aukční stránka, eBay, získala tuto společnost.

V roce 2014 se však eBay rozhodl oddělit PayPal a stát se vlastní společností. Doposud využívalo PayPal mnoho lidí k online transakcím.

Nejen pro nákup, PayPal lze použít i pro příjem plateb, přátel. Například máte kanál YouTube a vydělávejte peníze AdSensenyní můžete obdržet peníze tím, že budete mít účet PayPal.

Jak vytvořit PayPal bez kreditní karty

No, ale pro ty z vás, kteří s tímto oblíbeným platebním nástrojem nejsou noví, se jistě stále ptáte, jak se registrujete jako uživatel PayPal? Není to těžké?

Jaka na tyto otázky odpoví pomocí následujících jednoduchých kroků, které si můžete ihned procvičit.

1. Vyberte nabídku Registrovat na stránce Paypal

První věc, kterou musíte udělat, je otevřít web Paypal (//www.paypal.com/). Klepněte na tlačítko 'Seznam' který je v pravém horním rohu.

2. Vyberte Účel vytvoření účtu PayPal

Při prvním otevření PayPalu se vás zeptá, jaký je váš účet. Jsou dvě možnosti, a to pro Koupit nebo pro Přijmout platbu.

Zde ApkVenue uvede příklad Nákup pomocí PayPal.

3. Vyplnění osobních údajů

Po dokončení výběru musíte vyplnit osobní údaje, jako je vaše jméno a e-mailová adresa.

4. Vyplnění údajů o biologických datech

Pokud jste dokončili vyplňování úvodního životopisu, musíte vyplnit svůj životopis, gangu! Budete požádáni o vaše datum narození, jeden z vašich průkazů totožnosti (KTP, SIM atd.), až po vaši adresu a telefonní číslo.

5. Vyplnění zůstatku PayPal

Po dokončení registrace můžete okamžitě dobít svůj zůstatek stisknutím tabulátoru Peněženka v horním menu.

6. Zadání čísla kreditní karty

V nabídce Peněženka Můžete přidat účet nebo kreditní kartu, kterou budete používat k platbám přes PayPal.

Jak zvýšit zůstatek na PayPalu bez kreditní karty

"Loh, řekl, že se můžeš zaregistrovat bez kreditní karty? Jak to, že tento návod používá kreditní kartu? Páni, Jaka lže!" Ne, bando, ty to zvládneš!

Pokud nemáte kreditní kartu nebo nechcete zasílat fyzické číslo kreditní karty ke svému účtu PayPal, můžete také použít alternativní službu virtuální kreditní karta (VCC).

Virtuální kreditní karta funguje jako běžná kreditní karta. Fyzická podoba této karty však neexistuje. Jsou zde pouze čísla karet a CVV čísla.

Protože je virtuální, lze VCC použít pouze pro online transakce, gangu. Můžete jej použít pro nákupy na Amazonu nebo eBay, gang.

Chcete-li zvýšit svůj zůstatek na PayPalu pomocí VCC, stačí převést požadovanou částku na svůj účet VCC. Ale mějte na paměti, že z částky, kterou převedete, je určité procento jako administrativní poplatek.

Mnoho místních stran nabídlo VCC za velmi nízkou cenu. Můžete to získat na online tržiště tvoje volba. Tímto způsobem můžete používat PayPal bez kreditní karty, bando!

Jak připojit debetní kartu Jenius k PayPal

Možná máte pocit, že vytvoření účtu PayPal pomocí kroků, které ApkVenue vysvětlilo výše, je trochu komplikované. Ale nebojte se!

Pro ty z vás, kteří vlastníte účet Jenius, můžete také provádět platby pomocí PayPal prostřednictvím debetní karty Jenius, která je již připojena k síti Visa.

Jinými slovy, když připojíte Jenius ke svému účtu PayPal, každá platba, kterou provedete pomocí PayPal, sníží váš zůstatek Jenius.

Nejen platby, můžete jej také použít jako bankovní účet příjemce, gang. Vhodné pro ty z vás, kteří hledají jak si založit PayPal účet pro příjem plateb snadno.

Místo zvědavosti je lepší se jen podívat na následující kroky, no tak!

1. Přihlášení k Paypal

Prostřednictvím aplikace prohlížeče na svém notebooku nebo mobilním telefonu navštívíte stránky PayPal a přihlásíte se ke svému účtu.

2. Přejděte na stránku 'Finanční informace'

Dále klikněte na ikonu nabídky 'Nastavení'a poté vyberte možnost 'finanční informace'. V 'karty', kliknete na nabídku „Připojit novou kartu“.

Zdroj fotografií: Jenius.com

3. Vyplňte informace o kartě

Poté budete požádáni o vyplnění požadovaných údajů o kartě.

Zdroj fotografií: Jenius.com

4. Ověřte debetní kartu Jenius

Chcete-li provést proces ověření, klikněte na nabídku 'Upravit' na kartě, která má být ověřena. Poté kliknete na nabídku 'Potvrďte svou kartu'.

Zdroj fotografií: Jenius.com

5. Klikněte na tlačítko „Získat kód“.

V této fázi existují informace vysvětlující, že PayPal provede výběr 1,95 USD z vaší debetní karty Jenius. A bude vrácen po ověření debetní karty Jenius.

Chcete-li přejít k dalšímu kroku, vše, co musíte udělat, je kliknout na tlačítko "Získat kód" a přejděte ke kroku č. 6 níže.

Zdroj fotografií: Jenius.com

6. Otevřete aplikaci Jenius a zkopírujte 4místný kód v ceně

V dalším kroku otevřete stránku Card Center v aplikaci Jenius a vyberte debetní kartu, která byla propojena s účtem PayPal.

Vyberte nabídku 'Transakce', pak kopírovat 4místný kód uvedený a vložit na stránce webu PayPal krok č. 5 dříve.

Zdroj fotografií: Jenius.com

Je to hotové! Nyní můžete také provádět transakce pomocí PayPal prostřednictvím debetní karty Jenius, která byla propojena dříve, gang.

Nejen k platbám můžete využít také Jenius, který je již připojen k PayPal jako bankovní účet příjemce platby.

Jak zaregistrovat PayPal s bankovním účtem

K založení účtu PayPal nepotřebujete kreditní kartu, protože jako alternativu můžete použít také bankovní účet, gang.

Stačí propojit svůj bankovní účet s účtem PayPal a vše je hotovo.

Abyste tomu porozuměli a měli jasno, můžete se podívat na následující kroky.

1. Vyberte nabídku „Propojit bankovní účet“

Přejděte na stránku Nastavení PayPal a vyberte 'finanční informace'. V 'bankovní účty' vyberete nabídku 'Propojit bankovní účet'.

Zdroj fotografií: Jenius.com

2. Vyplňte požadované informace

Dále vyplňte požadované informace o bankovním účtu. Pokud chcete, jak vytvořit PayPal BCA, vše, co musíte udělat, je vyplnit požadované informace včetně kódu banky BCA.

Zdroj fotografií: Jenius.com

3. Klikněte na „Propojit svou banku“

Nakonec vše, co musíte udělat, je kliknout na tlačítko 'Propojte svou banku' k dokončení procesu.

To je nějaký jak zaregistrovat PayPal bez kreditní karty nebo pomocí bankovního účtu.

Pomocí PayPal jako transakčního nástroje můžete snadno nakupovat zboží, které se v Indonésii neprodává.

Pro ty z vás, kteří podnikají, můžete také použít PayPal jako bankovní účet příjemce.

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Fanandi Ratriansyah