Nejlepší

jak nebýt vidět online na whatsapp

Existuje způsob, jak nebýt vidět online na WhatsApp, gangu. Tímto způsobem můžete kdykoli volně chatovat s WA, aniž byste se museli obávat, že budete online!

Váš přítel je naštvaný na WhatsApp, protože neodpovídáte na chat hned, i když se díváte online? Nebo šéf chatuje na WA a žádá o aktualizace práce, i když je již 22 hodin?

Určitě chcete najít způsob, jak stále odpovídat svému příteli nebo šéfovi, ale nechcete se objevovat online na WhatsApp, že? Pokud hledáte způsob, jak zabránit tomu, aby WA bylo vidět online, je to perfektní!

Protože tentokrát ApkVenue dá tipy, jak nastavit WhatsApp tak, aby se nezobrazoval online na iPhone nebo Android, dokud lidé neuvěří, že jste offline.

Chcete-li, aby byl WhatsApp neviditelný online a psaní, můžete postupovat podle návodu jak nebýt vidět online na WhatsApp které ApkVenue vysvětlí níže!

Jak učinit WhatsApp neviditelným online a psaním

Kromě toho, že se WA stane jedním, existuje také způsob, jak zajistit, aby WA vypadalo offline, i když online, o kterém Jaka nyní bude diskutovat, je velmi snadné, rychlé a nevyžaduje žádné další aplikace, gangu.

Tento online indikátor na WhatsApp se ve skutečnosti používá k zajištění většího pohodlí pro své uživatele, ale často se díky němu uživatelé cítí nepříjemně.

Abyste nemuseli rychle odpovídat svému šéfovi nebo se rozdrtit, uvádíme následující jak nebýt vidět online na WA což je snadné a praktické.

1. Jak odstranit online příspěvky na WhatsApp prostřednictvím nastavení

Pro ty, kteří chtějí být o víkendech bez rušení chatu WhatsApp, zde jsou kroky, jak zabránit tomu, aby WA viděli online kontakty, které můžete sledovat.

Krok 1: Otevřete aplikaci WhatsApp

  • Nejprve otevřete Whatsapp a vyberte tlačítko se třemi tečkami který je v pravém horním rohu nabídky WhatsApp

Krok 2: Vstupte do nabídky Nastavení

  • Po otevření nového okna výběru přejděte do nabídky Nastavení nebo Nastavení ve vaší aplikaci WA.

Krok 3: Vyberte nabídku Účet

  • Vyberte nabídku Účet nebo Účet pro vyvolání nové možnosti online stavu na vašem WhatsApp.

Krok 4: Klikněte na nabídku Soukromí

  • Dále vyberte nabídku Soukromí nebo Soukromí. V této nabídce lze později aktivovat, jak eliminovat online čas na WhatsApp.

Krok 5: Klikněte na Last Seen

  • Klikněte na nabídku Naposledy zobrazeno nebo Naposledy viděn. Naposledy viděn Tím získáte informace o tom, kdy jste byli naposledy online.

Krok 6: Vypněte stav Naposledy viděný

  • Nakonec si vyberte Žádná není nebo Nikdo takže váš stav WhatsApp nikdo neuvidí.
  • Pokud však chcete, aby váš online stav viděly pouze vaše kontakty, vyberte Můj kontakt.

Hotovo! Je velmi snadné nezneviditelnit vaše WA online. Nemusíte se tak bát, že vás bude pronásledovat váš šéf nebo přítelkyně.

Výše uvedená metoda ve skutečnosti poskytne pouze dočasný účinek. Pokud otevřete WhatsApp a budete chatovat s ostatními lidmi, váš stav bude stále vypadat Online.

Ale zatím nebuďte zklamaní! Jaka má další trik, aby váš online stav WhatsApp opravdu nevypadal online. Nemusíte tedy dočasně deaktivovat WA.

Jak odstranit online příspěvky na WhatsApp Více...

Kromě toho, jak zabránit tomu, aby WA viděli online kontakty, které Jaka vysvětlila výše, existují ještě některé další věci, které můžete udělat, gangu.

Jak se tedy vůbec vyhnout tomu, aby vás ve WA viděli online? Abyste nebyli zvědavější, podívejte se na úplné vysvětlení níže!

1. Smažte profilovou fotku

Když si smažete profilovou fotku, lidé vám budou více věřit zcela neaktivní pomocí WhatsApp nebo jinými slovy jste opravdu zaneprázdněni.

Smazání profilové fotky může také vyvolat dojem, že vaše připojení je chybné a podobně. Protože zobrazená profilová fotka WA je neviditelná.

Jak se dívat offline na WA je vlastně velmi jednoduché, ale logické může být pádným důvodem když se zeptal později.

2. Odpovězte na WhatsApp na domovské obrazovce HP

No, pokud je tato metoda nejúčinnější a nejúčinnější. Poté, co deaktivujete svůj Last Seen, budete nyní moci bezpečně prohlížet a odpovědět na WhatsApp přes domovskou obrazovku HP vy.

Když odpovíte na chat WhatsApp přes domovskou obrazovku svého mobilního telefonu, váš stav WA se vůbec nezobrazí online, gangu.

Ale abyste mohli správně aplikovat tuto metodu eliminace online času na WhatsApp, musíte být opatrní a nespěchat s posunem příchozích oznámení.

3. Odstraňte stav „Psaní...“.

Chcete-li být přesvědčivější, musíte také použít způsob, aby se zdálo, že WhatsApp nepíše na vašem mobilu, gangu.

Tímto způsobem se whatsapp nezobrazí online a psaní lze provádět pouze pomocí pokročilé aplikace WhatsApp, konkrétně GB WhatsApp.

Tato aplikace, aby WA nebyl online, má mnoho dalších vynikajících funkcí, z nichž jednou je zakázání volání WA.

Máte zájem používat tuto úžasnou aplikaci, gangu? Můžete si jej přímo stáhnout prostřednictvím odkazu uvedeného níže.

Stáhněte si GBWhatsApp zde!

GBWhatsapp Aplikace pro sociální sítě a zasílání zpráv STAŽTE

4. Fake Last Seen

Kromě toho, jak vypnout online kód WhatsApp, který ApkVenue recenzoval výše, můžete také zkusit jak udělat falešný Last Seen na WhatsApp, gang.

Tuto metodu však nelze provést v oficiální aplikaci WhatsApp a lze ji provést pouze pomocí WhatsApp MOD APK, z nichž jeden je GBWhatsApp.

No, pokud jste zvědaví, jak se vyhnout tomu, abyste byli viděni online na WhatsApp předstíráním Last Seen, můžete se podívat na tutoriál v článku níže!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Jak? Jak nebýt vidět online na WhatsApp To, co Jaka recenzoval dříve, je velmi snadné vyzkoušet, že? Zaručeno 100% FUNGOVÁNÍ!

Nyní se již nemusíte starat o automatické a rychlé odpovídání na zprávy. Život může být klidnější a uvolněnější.

Prosím podíl a komentujte tento článek, abyste i nadále dostávali informace, tipy a triky a novinky o technologii z Jalantikus.com

Přečtěte si také články o WhatsApp nebo jiné zajímavé články z Naufal.